Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja wczoraj jechalem z janek do warszawy 3.5h :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja mam slicki :kox: :kox:

Opublikowano

dzisiaj jest totalny luz - wróciłem z pracy szybciej niż normalnie :kox:

Opublikowano

no to nie wiem, ogarniajcie sie bo nie wiem jak mam wracac[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 18:08_________________________________________________???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Opublikowano

no Janki, mam nadzieje ,ze sie wyrobie z robota :wallbash:[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 19:03_________________________________________________chlopaki w Jankach [podobno niezle pizga - az PIXIemu glos drzal przez telefon :kox:], a ja utknalem w biurze :kwasny:

Opublikowano

warunki byly super,tylko cos ci chetni z wczoraj na slizgawke maja auta tylko na sezon letni i przypomnieli sobie dzisiaj ze slizgawka jest w warnkach zimowych :kwasny:

Opublikowano

paliliście kapcie ?

Opublikowano

paliliście kapcie ?

sandaly tez :wink4:

Opublikowano

a tak na poważnie jakie warunki pod m1 ?

Opublikowano

Warunki za***iste..

koparki jeździły i zbierały nadmiar śniegu, tylko po to, żebyśmy mogli polatać po równym :naughty: :naughty: :good:

Koks - ale mogłoby zacząć już padać, bo jeszcze jeden dzień i będzie sam lód.

[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 23:15_________________________________________________

ci chetni z wczoraj na slizgawke maja auta tylko na sezon letni

:polew: :polew:

Opublikowano

Koks - ale mogłoby zacząć już padać, bo jeszcze jeden dzień i będzie sam lód.

wracalem niedawno do domu, zahaczylem o parking przy sggw... ale juz sie nie da jezdzic, wszystko zmrozone, nie ma to jak swiezy puszek...

mam nadzieje, ze do soboty popada, bo bedzie grany Wrobel na Bemowie :naughty:

Opublikowano

no Janki, mam nadzieje ,ze sie wyrobie z robota :wallbash:[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 19:03_________________________________________________chlopaki w Jankach [podobno niezle pizga - az PIXIemu glos drzal przez telefon :kox:], a ja utknalem w biurze :kwasny:

Bo jak z Tobą gadałem przez fona to latałem bokami :kox:

Dzięki za mini spota ( wiecie dla Kogo ) ................ :good:

Opublikowano

bry

pieeerwszy :decayed:

Opublikowano

Koks - ale mogłoby zacząć już padać, bo jeszcze jeden dzień i będzie sam lód.

wracalem niedawno do domu, zahaczylem o parking przy sggw... ale juz sie nie da jezdzic, wszystko zmrozone, nie ma to jak swiezy puszek...

mam nadzieje, ze do soboty popada, bo bedzie grany Wrobel na Bemowie :naughty:

każda wymówka jest dobra :)

i znowu do końca zimy Fly będzie siedział w pracy mając 2.7 biT Q :)

Bry panowie :)

Opublikowano

Berek

Biało dość :disgust:

Opublikowano

Słuchajcie, jakiej marki jest tam z tyłu telewizor ? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
:slina:
Opublikowano

:hi: :hi:

Opublikowano

warunki byly super,tylko cos ci chetni z wczoraj na slizgawke maja auta tylko na sezon letni i przypomnieli sobie dzisiaj ze slizgawka jest w warnkach zimowych :kwasny:

czekalem az ktos cos napisze i sie nie doczekalem wiec pojechalem na chate :gwizdanie:

Opublikowano

lukaszr, lovely boobies :slina:

mając 2.7 biT Q :)

na snieg to i 1.8 wystarczy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.