Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WARSZAWA WPŁACAĆ KASE NA ZLOT

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

5 - 9,10. angela + slaweq

6 - 11,12. T-żółw

7 - 13,14. hornet

8 - 15,16. poziek

9 - 17,18. lukaszr

12 - 23. hhacek

16 - 31,32. morgothv8

17 - 33,34. Flyer

18 - 35,36. ono

22 - 43,44. Kaśka

25 - 49,50,51. letallec

27 - 54. adamooo

29 - 56,57. Spanky

36 - 67. Tosik

50 - 92,93. wit.s

52 - 96,97. spetsnaz

53 - 98. Lukas

54 - 99. Kichol

Niebiescy maja wolne :th:

Opublikowano

Kilowałem się z takim rs6 pod maksimusem jeszcze w listopadzie :decayed:

z rolki nikt nie istnieje...

Opublikowano

morgothv8 wypadł

Opublikowano

morgothv8 wypadł

Morgoth, jak to?

A Ty nie masz na motórze przyjechać? ;)

Opublikowano

morgothv8 wypadł

Morgoth, jak to?

A Ty nie masz na motórze przyjechać? ;)

Wiciu widzę że dobry hunorek ci dopisuje dzisiaj :) To moze wypadzik na piwko ?? :kox::naughty: Oczywiście możesz apdać z J. :kox:

Opublikowano

Wiciu widzę że dobry hunorek ci dopisuje dzisiaj :) To moze wypadzik na piwko ?? :kox::naughty: Oczywiście możesz apdać z J. :kox:

Ty to tylko byś pił chlorze jeden :tongue4::polew:

Opublikowano

to sorka że tych agentów zdemaskowałem, ale nikt mnie nie uprzedził i nie wiedziałem że to tajemnica ;)

Tego rs_a po maximusem gościu obejeżdzał quadem z tego co pamiętam.

morgothv8 wypadł

wypadł z drogi i zaliczył rów....

Opublikowano

Dzień dobry

A mój już odebrany z serwisu :decayed: . Pieknie pompuje to nowe turbo :thumbup:. Jutro zaplanowałęm logi dynamiczne, zeby mieć dane z nowej turbiny(na przyszłość).

Aha, dzisiaj znowu nie udało się go dogrzać. Myslicie ze mozna zastawic 1/2 chlodnicy folia aluminiową. Tak żeby się szybciej nagrzewał i nie stygł za szybko?

Opublikowano

morgothv8 wypadł

wypadł z drogi i zaliczył rów....

ale pisał, że to nie powód jego nieobecności na zlocie.
Opublikowano

Aha, dzisiaj znowu nie udało się go dogrzać. Myslicie ze mozna zastawic 1/2 chlodnicy folia aluminiową. Tak żeby się szybciej nagrzewał i nie stygł za szybko?

Nie sadze zeby to cos dalo. Jak jest niedogrzany to i tak leci na malym obiegu. Zasłanianie chlodnicy jest dobre jak sie termostat sp..li.

Opublikowano

Dzień dobry

A mój już odebrany z serwisu :decayed: . Pieknie pompuje to nowe turbo :thumbup:. Jutro zaplanowałęm logi dynamiczne, zeby mieć dane z nowej turbiny(na przyszłość).

Aha, dzisiaj znowu nie udało się go dogrzać. Myslicie ze mozna zastawic 1/2 chlodnicy folia aluminiową. Tak żeby się szybciej nagrzewał i nie stygł za szybko?

Stygł będzie tak szybko jak teraz, tyle że będzie Ci szybciej łapał temperaturę. Napewno nie zaszkodzi, 1/3 chłodnicy, tyle że folia aluminiowa nie wytrzyma, lepsza będzie zwykła folia lub kartonik.
Opublikowano

Dzień dobry

A mój już odebrany z serwisu :decayed: . Pieknie pompuje to nowe turbo :thumbup:. Jutro zaplanowałęm logi dynamiczne, zeby mieć dane z nowej turbiny(na przyszłość).

Aha, dzisiaj znowu nie udało się go dogrzać. Myslicie ze mozna zastawic 1/2 chlodnicy folia aluminiową. Tak żeby się szybciej nagrzewał i nie stygł za szybko?

juź lepiej posiedzieć te 3 minuty w aucie pod pracą i go dogrzać :przebiegly:

Opublikowano

morgothv8 wypadł

wypadł z drogi i zaliczył rów....

ale pisał, że to nie powód jego nieobecności na zlocie.

oki, nie no tak skojarzyłem że wypadł.przykra sprawa.

Opublikowano

ale przeciez juz byla dyskusja na ten temat ze to nic nie da takie zakrywanie termostat i tak nie otwiera duzego obiegu

Opublikowano

le przeciez juz byla dyskusja na ten temat ze to nic nie da takie zakrywanie termostat i tak nie otwiera duzego obiegu

Da tyle że mniej zimnego powierza będzie w komorze, to wystarczy :tongue4:
Opublikowano

Jak jade w dluzsza trase to sie nagrzewa i trzyma na 90. Ale wystraczy ze postoje chwile pod praca zeby wystudzic olej i turbo i temperatura widocznie spada(spada tez na skrzyzowaniach). Tak ma wiekszosc AVF, co udalo sie stwierdzic m.in. na furze Lukaszr.

Nie sadze zeby to cos dalo. Jak jest niedogrzany to i tak leci na malym obiegu

Wiem ze jest na malym obiegu od momentu wlaczenia do ~90, wiec co mozna innego zrobic, zeby sie nagrzewal szybciej?

Opublikowano

Jak jade w dluzsza trase to sie nagrzewa i trzyma na 90. Ale wystraczy ze postoje chwile pod praca zeby wystudzic olej i turbo i temperatura widocznie spada(spada tez na skrzyzowaniach). Tak ma wiekszosc AVF, co udalo sie stwierdzic m.in. na furze Lukaszr.

Nie sadze zeby to cos dalo. Jak jest niedogrzany to i tak leci na malym obiegu

Wiem ze jest na malym obiegu od momentu wlaczenia do ~90, wiec co mozna innego zrobic, zeby sie nagrzewal szybciej?

Ograniczyć ilość zimnego powietrza dostającego się do komory silnika (możliwe że termostat nie wydala) cytując palacza z elektrociepłowni z Misia: "jak jest zima to musi być zimno.."
Opublikowano

Ograniczyć ilość zimnego powietrza dostającego się do komory silnika (możliwe że termostat nie wydala)

Tu się nie zgodzę bo jemu spada temperatura jak stoi więc to i tak tu nic nie da.

A mod moglby to przeniesc gdzies z tego watku....

Opublikowano

Oczywiście możesz apdać z J.

Mogę też nie wpadać a wysłać J.

:D

Eeeech Chłopaku, Chłopaku :polew:

Chyba nie wchodzi w grę :P

Na wódkę w weekend, to trza się umawiać najpóźniej w środę :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.