Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a może poprostu odpuścił słabiakowi :>

Zapomniał jak się zmienia na dwójkę :polew: albo mu padł automat.

Gościu W Stiu przypieprzył całym bokiem - to przednie i tylne koło mu się zcentrowało - jak jechałem za nim to chodziło normalnie na boki...

później wróciłem do zabawy i już nie było nikogo kto mógłby obejrzeć mój z tyłu w trakcie jazdy... może jutro

Nie mogłeś zadzwonić, że jedziesz na Bronisze ???

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

poziek, pewnie zgiety wahacz - we wtorek spot na broniszach? :P

Opublikowano

No to jest nas dwóch, ja przyrypałem lekko prawym przednim, ale nic się nie trzęsie, tylko lekko na prawo jedzie.

ja widziałem wczoraj jak cc brało skrzyżowanie Fieldorfa na wał w prawo i przeleciał przez całą szerokość jezdni i lewym tylnym kołem w krawężnik i raczej napewno tylne koło mu się zcentrowało bo jak jechał to całe latało na boki.

Opublikowano

podjadę na wulkanizację i sprawdzimy

Opublikowano

podjadę na wulkanizację i sprawdzimy

bardzo dobry pomysł.

jest jeszcze inna możliwość ale pewnie nie byłes na myjni? mi trzęsło całym autem po umyciu i okazało sie że na felgach zamarzła woda i koła zrobiły się "niewyważone" auto spędziło noc w ogrzewanym garażu i wszystko ok :)

Opublikowano

Boberek pozdrawiam ... prawie spota zaliczyliśmy na Targówku :> ale punkty za szybką orientacje :oklaski:

Opublikowano

podjadę na wulkanizację i sprawdzimy

bardzo dobry pomysł.

jest jeszcze inna możliwość ale pewnie nie byłes na myjni? mi trzęsło całym autem po umyciu i okazało sie że na felgach zamarzła woda i koła zrobiły się "niewyważone" auto spędziło noc w ogrzewanym garażu i wszystko ok :)

pierwsze co zrobiłem po takim ślizganku to pojechałem na myjkę...

Opublikowano

Boberek pozdrawiam ... prawie spota zaliczyliśmy na Targówku :> ale punkty za szybką orientacje :oklaski:

:) no prawie sie udało :) jakbym z tata nie był to bym sie zatrzymał :) moze nastepnym razem :P a mojemu tacie sie zebrało zebym był jego szoferem ;P

Opublikowano

podjadę na wulkanizację i sprawdzimy

Byłeś ?? co wyszło ?

Opublikowano

alu przystrzyżona ale twarda sztuka :) wyważył :) nawet nie dawał dużo ołowiu

jutro trzeba jeszcze sprawdzić wahacz... na spociku

Opublikowano

alu przystrzyżona ale twarda sztuka :) wyważył :) nawet nie dawał dużo ołowiu

jutro trzeba jeszcze sprawdzić wahacz... na spociku

Może jutro odwiedzi Was Wasza ukochana thalia :polew: :polew:

Opublikowano

Jutro Spota nie ma ale bedzie Hornet jak cos :D

oczywiscie zartuje nareszcie SPOT :dance: z rok mnie nie bylo na zadnym :decayed:

Opublikowano

Jutro Spota nie ma ale bedzie Hornet jak cos :D

oczywiscie zartuje nareszcie SPOT :dance: z rok mnie nie bylo na zadnym :decayed:

Rozumiem ze FW ? Może jednak ta arkadia na -2 ??

Opublikowano

Jakby była zmiana miejscówki to piszcie :) Ja postaram sie przyjechać po raz drugi , o ile pojdzie mi gładko wymiana lamp .

Opublikowano

LukaszkuR zabiierz słońce vaga :) Bo musimy w końcu tą moją navi werezać żeby VIM się nie załączął :)

Opublikowano

Oczywiscie ze FW nic nie zmieniamy

Opublikowano

Mnie wyj...ło poduchę z pod skrzyni w avancie.. :thumbdown: będę na spocie tak czy inaczej

Opublikowano

Siemka :hi:

Panowie mam prosbe w imieniu Angeli, która zalała laptopa kawą i nie działa jej klawiatura... Może znacie jakis serwis w którym mozna by wyczyscić a jesli bedzie trzeba to naprawic tego kompa? Dzieki w imieniu Angel ;)

Opublikowano

Siemka :hi:

Panowie mam prosbe w imieniu Angeli, która zalała laptopa kawą i nie działa jej klawiatura... Może znacie jakis serwis w którym mozna by wyczyscić a jesli bedzie trzeba to naprawic tego kompa? Dzieki w imieniu Angel ;)

Coś mi się wydaje, że to serwis pod nazwą "Jakzalanykawąlaptoptosetrzebakupićnowy" :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.