Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no sprzedaje ta B6 a wiec juz nie zdazy sie zapisać do klubu :razz:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak seria to nie jedzie a wy dziki tylko zczipowanymi 1.8T jeździliście :)

no poza tajphoonem Adamoo :wink:

Opublikowano
jak seria to nie jedzie a wy dziki tylko zczipowanymi 1.8T jeździliście :)

no poza tajphoonem Adamoo :wink:

Twoje jedzie...fakta a tamto takie mulaste było ze mnie malo nie roznioslo w autku bartee

.......inaczej sie zbiera:)

Opublikowano

Tomboy a filma juz ogladales z zonka ze zlotu :mrgreen: :?:

Opublikowano

Pogratulowac filmu Lukasowi23. Talent nam sie marnuje na zlotach takich głąbów krecąc, a do Holywoodu z nim!!! :mrgreen:

Opublikowano

:oops::oops::oops: no wkoncu doceniono moj talent :lol: troche mnie to nocy kosztowalo ale czego sie nie robi dla sławy :mrgreen:

Norbi zalujesz ze cie nie bylo w piatek mysle ze tak bo duzo sie dzialo :lol:

KICHOL jakbys gdzies sie krecil w okolicy pragi polnoc tak kolo zoo to bys sobie filma odebral bo ja wylatuje na dluuugi weekend do piatku jestem :wink:

Opublikowano

Zaluje stary i to bardzo ale co sie odwlecze itd. itp.... Nic to jutro wypad na http://www.omv-adac-rallye.com/ i to jest teraz priorytetem. Szkoda ze nikt z Was nie ma takiego pierdolca na punkcie rajdow jak mła, mozna by niezłą ekipe zmontowac na wypady. :wink:

Opublikowano

No filmik za***isty ,dzieki luki za prace nad tym :) Masz u mnie skrzydło w KFC :D

Jak coś to ja dam plytke Kicholowi bo wszystko mam na dysku :)

Norbi ja sie boje zakochać w rajdach bo rzuce prace rodzine i dom:D

Poziek qr** wracaj z tego zadupia wkońcu bo w szał wpadne.

Opublikowano
No filmik za***isty ,dzieki luki za prace nad tym :) Masz u mnie skrzydło w KFC :D

Jak coś to ja dam plytke Kicholowi bo wszystko mam na dysku :)

Norbi ja sie boje zakochać w rajdach bo rzuce prace rodzine i dom:D

Poziek qr** wracaj z tego zadupia wkońcu bo w szał wpadne.

Luzik mister Ono. Ja jakos jeszcze nie rzucilem :mrgreen: A rajdy to za***ista sprawa, szcze golnie te do Mistrzostw Swiata.
Opublikowano
a na koniec "Pohamuj bajerę śmierdząca gówniaro".

Tekst tego tygodnia - więc złote usta dla Adamooo

cały adamooo :mrgreen:

chłopaki, jest długi weekend i we wtorek moze być krucho z frekwencją-na spocie, może np w poniedziałek zrobimy :?:

[ Dodano: 2006-08-09, 22:05 ]

A rajdy to za***ista sprawa

dziwne, że jeszcze WRX-em nie jeżdzisz tylko jakkimś klekoczącym traktorem :razz: :mrgreen:

Opublikowano

Żółw nie podbijaj Norbiemu piłeczki już ma dość strsów :D

Opublikowano

eee tam, Norbi i tak sie nie przejmuje, widziales jak z piskiem na spota podjechał..fiu, fiu :mrgreen: :cool:

a tak mi sie skojarzyło bo kolega ma teraz faze na Subaru, ma nadzieję, że kupi :cool:

jak ze spotem wtorkowym :?: mnie ne bedzie, chetnie w poniedziałek wpadne..wracajac z pracy :mrgreen: :!:

Opublikowano
jak ze spotem wtorkowym mnie ne bedzie, chetnie w poniedziałek wpadne..wracajac z pracy

a tobie co żółw nie zrobili dlugiego weekendu no ale nic dziwnego takie rzeczy to tylko w erze :grin: ja na spota pisze sie dopiero od srody wlacznie :wink:

Opublikowano
a tobie co żółw nie zrobili dlugiego weekendu no ale nic dziwnego takie rzeczy to tylko w erze ja na spota pisze sie dopiero od srody wlacznie

nie wylosowałem wolnego :cry:

to nas dwóch nie ma

Opublikowano

O prosze to sie u was zapałki ciagnie :mrgreen:

Opublikowano

a to dzisiaj sie to zapalka nazywa :P:D

[/fade]

Opublikowano
a na koniec "Pohamuj bajerę śmierdząca gówniaro".

Tekst tego tygodnia - więc złote usta dla Adamooo

cały adamooo :mrgreen:

chłopaki, jest długi weekend i we wtorek moze być krucho z frekwencją-na spocie, może np w poniedziałek zrobimy :?:

[ Dodano: 2006-08-09, 22:05 ]

A rajdy to za***ista sprawa

dziwne, że jeszcze WRX-em nie jeżdzisz tylko jakkimś klekoczącym traktorem :razz: :mrgreen:

Finanse Żółwiku, tylko i wylacznie finanse. Inaczej juz dawno bylby WRX.
Opublikowano

czemu nie STi

Opublikowano

No dziadkowie a może zrobimy jakieś lody u Żółwia???? w sobotkę albo w niedzielkę, taki rodzinny wypadzik :razz:

Opublikowano

Kichol co za podpis buhahaha , lody możemy robić ja chyba bede w wawie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.