Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze koncowki drążków do zrobienia ale to pod blokiem sobie ogarne :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

jeszcze koncowki drążków do zrobienia ale to pod blokiem sobie ogarne :kox:

czy pod szpitalem w grodzisku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze tutaj dojechac najpierw :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym różni sie zawieszenie 1BE od 1BV bo według kodów z forum audi jest podobnie "Pakiet zawiesz. komfortowe podwozie-"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym różni sie zawieszenie 1BE od 1BV bo według kodów z forum audi jest podobnie "Pakiet zawiesz. komfortowe podwozie-"

:shocked::blink::shocked: Jednak miałem co do Ciebie dobre przeczucie, żeś rodzynek :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym różni sie zawieszenie 1BE od 1BV bo według kodów z forum audi jest podobnie "Pakiet zawiesz. komfortowe podwozie-"

:shocked::blink::shocked: Jednak miałem co do Ciebie dobre przeczucie, żeś rodzynek :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

poziomka :gwizdanie: :gwizdanie: nie chcesz to nie odpowiadaj twoj komentarz jest zbedny, a dla twojego usmiechu moge ci powiedziec ze dzisiaj A4 BDG sie popsulo z lewego przedniego kola ucieklo powietrze :polew: juz jest banan na twarzy?? :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popsulo z lewego przedniego kola ucieklo powietrze

No to ładnie , w BKN w życiu by ci nie zeszło :polew:

Ale co to ? Gadaliśmy wszystko fajnie grzecznie , a teraz widzę że ty masz ośkę ? I tak jak pisałeś wybrałeś 2.5 TDI oske zamiast 3.0 TDI Q ? Ja pier***e no fenomen , czym ty sie kierowałes ? o czym myślałeś ? co sie stało z twoim mózgiem ? sprzedawca chyba podprogowo cie zmanipulował , bo nie wierze że są zdrowe osobniki które tak myślą :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz widzisz? a wszesniej nie widziales? moze jednak cos z twoja glowa jest nie tak :kox: i o ile mi wiadomo to mózg to chyba pisze sie przez Ó, a tym autem jezdze ja nie ty wiec.... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deaktywowałem sobie konto na fejsbuku :radocha:

Super, że nas o tym poinformowałeś. Dzwonili już z Naszej Klasy z podziękowaniami ? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESA DO ODEBRANIA :radocha::buhaha:

ja odebrałem przedwczoraj , okazało sie ze nie jest j**nięty przewód do wysprzeglika a silownik skrzyni. wymienili siłownik + heble bo miałem koniec z przodu skasowali 700pln + 270pln przewód który kupiłem w sumie niepotrzebnie ale i tak kiedys musiałbym go wymienić bo tam zrobiona była wczesniej prowizorka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiana łozyska + wymiana przegubu + wymiana 2x osłon przegubów wewn + wymiana czujnika temp + wymiana sworznia w wahaczu + nowe sruby + sprawdzenie sond + tankowanie bo przyjechałem z pustym bakiem 800zl z czesciami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiana sworznia w wahaczu

:mysli: że co?

w tylnym kole tam gdzie jest sruba do ustawiania zbieznosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i stało sie coś dziwnego , odkad kupiłem ese świecil zie wieeeelki czerwony wykrzyknik na fisie , własciciel twierdzil ze pompa abs-u zj***na , kupiłem pompe - nie pomogło , podpiałem vaga - j**niety sensor w przednim lewym kole. po wymianie hebli nic sie nie swieci , wyswietla normalnie spalanie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie Waszym szczesciem dziewczyny :kox:

:jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema chłopaki :hi:

Zamierzam jechać w poniedziałek lub wtorek po Opla Astrę II z 2003r dla kolegi bo jest nią zainteresowany, auto znajduje się w Komorowie na ul Prusa.

Macie sprawdzony serwis żeby tam można było podjechać i sprawdzić auto bo nie chce jechać do serwisu od tego gościa z komisu bo może być to jego znajomy itd itp..

Opel Kwietniak w Ożarowie. Chyba najlepszy serwis Opla w Polsce. Miałem kiedyś Vectre i ogarniałem u nich bez zastrzeżeń.

http://www.kwietniak-opel.pl/

Z Komorowa 20 minut drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...