Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Siema chłopaki :hi:

Zamierzam jechać w poniedziałek lub wtorek po Opla Astrę II z 2003r dla kolegi bo jest nią zainteresowany, auto znajduje się w Komorowie na ul Prusa.

Macie sprawdzony serwis żeby tam można było podjechać i sprawdzić auto bo nie chce jechać do serwisu od tego gościa z komisu bo może być to jego znajomy itd itp..

Opel Kwietniak w Ożarowie. Chyba najlepszy serwis Opla w Polsce. Miałem kiedyś Vectre i ogarniałem u nich bez zastrzeżeń.

http://www.kwietniak-opel.pl/

Z Komorowa 20 minut drogi.

No właśnie Malik bo dzwoniłem dzisiaj do gościa z tego komisu i nie da rady podjechać do tego serwisu co Poziek zaproponował bo sam pracuje a podobno 1,5h z Komorowa się tam jedzie (jak patrzyłem to 20km ale pewnie kory macie nie mniejsze jak u nas w Krk) dlatego nie może zostawić komisu na taki czas.

Zaraz obczaję gdzie dokładnie jest to miejsce co podałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

ja :) bede jak ty bedziesz :):kox: :kox: :kox:

Ja będę :kox::good:

Mam odbiór foteli to i na spota zawitam :naughty:

Piotruś ... czym przyjedziesz ? Bo posłuchał bym tych Twoich DLS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 16:06_________________________________________________ja :) bede jak ty bedziesz :):kox: :kox: :kox:

ja tez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 16:06_________________________________________________ja :) bede jak ty bedziesz :):kox: :kox: :kox:

ja tez

to jak Wy będziecie, to i ja się pojawię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez

:good:

to jak Wy będziecie, to i ja się pojawię :)

Kuamca.. Ty to chcesz tylko po lampę przyjechać :decayed::naughty::kox:

Masz jakieś kupony Zią ? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak Wy będziecie, to i ja się pojawię :)

Kuamca.. Ty to chcesz tylko po lampę przyjechać :decayed::naughty::kox:

:przebiegly:

Masz jakieś kupony Zią ? :cool1:

mam tylko kupon na tańszy płyn do spryskiwaczy z shella...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez

:good:

to jak Wy będziecie, to i ja się pojawię :)

Kuamca.. Ty to chcesz tylko po lampę przyjechać :decayed::naughty::kox:

Masz jakieś kupony Zią ? :cool1:

No to i Ja zawitam.

Może dam Raggowusowi drugą ramkę do malowania, bo podobno opierdala plakatówkami tak, że nic nie odłazi, nawet po gradobiciu :kox: :kox:

Rajmund, może byś wziął ze sobą jakiś Pikowany-Kit bym sobie obczaił te B.M.Customowe towary :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tylko kupon na tańszy płyn do spryskiwaczy z shella...

żadnych karteczek na burdel kinga ? ;(

Noo to ja nie wiem czy nie zapomną tej lampy :decayed:

No to i Ja zawitam.

Może dam Raggowusowi drugą ramkę do malowania, bo podobno opierdala plakatówkami tak, że nic nie odłazi, nawet po gradobiciu :kox: :kox:

Rajmund, może byś wziął ze sobą jakiś Pikowany-Kit bym sobie obczaił te B.M.Customowe towary :naughty

Dawaj ta ramkę bo niedługo będę uskuteczniał malowanie to i Twoje bym opierdolił w pakiecie :wink4: Oczywiście będziesz musiał mnie upic na to konto :decayed:

To ja Ci musze towary z domu wozić jak 1/3 hondziarzy w Wawce śmiga na Naszych kierach skóranych ? :decayed:

Chcesz próbki skór rozumiem ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze i ja sie zjawie jak raggamaniec przyjedzie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer wsadz se reke w gacie i pomacaj. raggusia skory sa takie jak twoj naplet :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze i ja sie zjawie jak raggamaniec przyjedzie :mysli:

Przyjedź tą swoją padlinę to przewieziesz moją skromną personę na pełnej piździe :kox:

Nosfer wsadz se reke w gacie i pomacaj. raggusia skory sa takie jak twoj naplet :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :decayed: :decayed:

Moje skóry są miękkie i delikatne..a nie jakieś poanalne przeciery :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto będzie na spocie we wtorek ? :cool1:

no jak przyjedziesz to sie zjawie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Rajmund, może byś wziął ze sobą jakiś Pikowany-Kit bym sobie obczaił te B.M.Customowe towary :naughty: :naughty:

ja mam wszycho pikowane to se oblukasz :wink4:

mam tylko kupon na tańszy płyn do spryskiwaczy z shella...

biere w ciemno :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze i ja sie zjawie jak raggamaniec przyjedzie :mysli:

Przyjedź tą swoją padlinę to przewieziesz moją skromną personę na pełnej piździe :kox:

ale ona nie jezdzi :gwizdanie: przynajmniej narazie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak przyjedziesz to sie zjawie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Świetnie.. Tobie też pozwolę przewieźć moją skromną osobę na pełnym koxie :decayed::kox:

to moze i ja sie zjawie jak raggamaniec przyjedzie :mysli:

Przyjedź tą swoją padlinę to przewieziesz moją skromną personę na pełnej piździe :kox:

ale ona nie jezdzi :gwizdanie: przynajmniej narazie :naughty:

Ta... ja lubię być wożony seriami :decayed: porównam poziom spięcia zwieraczy między Twoją S a Mosqualita :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kórwa , nie chce mi sie teraz kasować tego co napisałem w miedzyczasie :tongue4:

ale ona nie jezdzi :gwizdanie: przynajmniej narazie :naughty:

Ragga , jesli Twoja szlachetna dupinka jest w stanie zniżyc sie do poziomu Recaro to jestem w stanie udostepnic ci moja padaczke do pogonienia po mieście :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 17:57_________________________________________________

Ta... ja lubię być wożony seriami

Taaa , jeszcze cie bede kórwa woził , se wsiądziesz i sie przejedziesz :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer wsadz se reke w gacie i pomacaj. raggusia skory sa takie jak twoj naplet :naughty:

Skoro są takie same.. :mysli:

W taki razie Ragga, upierdol mi szalik z takiej skóry - dam Poźkowi, będzie miał codzienną przyjemność poczuć Nosferski naplet na twarzy w chłodne dni :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga[/b][/color] , jesli Twoja szlachetna dupinka jest w stanie zniżyc sie do poziomu Recaro to jestem w stanie udostepnic ci moja padaczke do pogonienia po mieście :naughty

Taaa , jeszcze cie bede kórwa woził , se wsiądziesz i sie przejedziesz :kox: :kox: :kox: :kox:

Ej..ja Recaro nigdy nie pogardzę.. :naughty: :naughty: Nawet tymi brzydkimi czarnymi, które ma Bubiszon :tongue4::naughty::decayed:

W taki razie Ragga, upierdol mi szalik z takiej skóry - dam Poźkowi, będzie miał codzienną przyjemność poczuć Nosferski naplet na twarzy w chłodne dni :polew: :polew:

buahahhhahha :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Życzysz sobie zapach portu czy kurta rybackiego ? :naughty::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet tymi brzydkimi czarnymi, które ma Bubiszon :tongue4::naughty::decayed:

pełne skóry to powinni montować w autach do 100KM bo w szybszych przy hamowaniu dópa wpada pod kierownice :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Alcantara ieknie trzyma poślady w cuglach :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet tymi brzydkimi czarnymi, które ma Bubiszon :tongue4::naughty::decayed:

pełne skóry to powinni montować w autach do 100KM bo w szybszych przy hamowaniu dópa wpada pod kierownice :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Alcantara ieknie trzyma poślady w cuglach :tongue4:

Rikardo podobno szybko nie jeździ także ryzyko, że wpadnie między pedały jest znikoma..no chyba, że wpadnie do Utopii :D

Alcantara jest bardzo fajnym materiałem tylko szkoda, że jest super hiper korwa go mac droga :chytry::wallbash:

..ale i tak chyba se zapierdole na fotel jak sprawię nowe afto :cool1::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rikardo podobno szybko nie jeździ

własnie nie wiadomo o co mu esa :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...