Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widzę, że nikt inny sie nie łapie, więc Poź o której się widzimy w Bierhalle na :drunk:?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Widzę, że nikt inny sie nie łapie, więc Poź o której się widzimy w Bierhalle na :drunk:?

w sumie ja mógłbym się załapać ale już mi się trafiło :drunk: i nie mogę auta prowadzić a nie mam kierowcy :(

Opublikowano

ja dzisiaj becze w pracy bo mi plan kont spier d olił.... :rant:

Opublikowano

siemanko

pozdrowienia z Krynicy - jak ktoś chce pośmigać na nartach to polecam - wlaśnie wróciłem ze stoku - warunki na 5+

Opublikowano

ja dzisiaj becze w pracy bo mi plan kont spier d olił.... :rant:

W końcu pracujesz, a nie ciągłe opier... :tongue4:

Opublikowano

ja dzisiaj becze w pracy bo mi plan kont spier d olił.... :rant:

No to szkoda może innym razem.

Opublikowano

Ja pier....

Opublikowano

widze ze wszystkie odpowiedzi normalnie tylko o zlociku i spociku :>

kto bedzie tak uprzejmy i przywiezie VAG`a na spot we wtorek i czy wogole ktos bedzie, zebym sam nie stal :]

pozdro

Opublikowano

Npieraj i nie bój nic

Opublikowano

kto bedzie tak uprzejmy i przywiezie VAG`a na spot we wtorek i czy wogole ktos bedzie, zebym sam nie stal :]

Widzę, że się żarty Ciebie trzymają. U nas miałoby kogoś nie być ??? Dobre sobie :polew:

Opublikowano

Widzę, że się żarty Ciebie trzymają. U nas miałoby kogoś nie być ??? Dobre sobie :polew:

Łukasz . Wymieniłem oliwe w sa samochodzie , dałbyś rade mi wykasować "service oil"? Bo mi zacznie mrygać za niedługo :mysli:

Opublikowano

Widzę, że się żarty Ciebie trzymają. U nas miałoby kogoś nie być ??? Dobre sobie :polew:

Łukasz . Wymieniłem oliwe w sa samochodzie , dałbyś rade mi wykasować "service oil"? Bo mi zacznie mrygać za niedługo :mysli:

możesz to zrobić guziczkami sobie sam :naughty:

Opublikowano

możesz to zrobić guziczkami sobie sam :naughty:

wiem , ale gdzies mi wessało ten obrazek z tym manualnym kasowaniem :(

Chyba nebęde sobie Vagine :mysli: Tylko czy skumam.. :gwizdanie: :D

Opublikowano

możesz to zrobić guziczkami sobie sam :naughty:

wiem , ale gdzies mi wessało ten obrazek z tym manualnym kasowaniem :(

Chyba nebęde sobie Vagine :mysli: Tylko czy skumam.. :gwizdanie: :D

skumasz ;)

Opublikowano

Widzisz LukaszkuR na forum jesteś niezatąpiony- Ty nasz specjalisto od VAG-a jedyny :)

Już nie przesadzaj, nie przesadzaj ... skoro tak miło piszesz to pewnie coś potrzebujesz ... :polew:

A tak na marginwsie, to w poniedziałek jestem W Wa-wie obok Twojej pracy, jakbyś znalazl kikla minut..... :wink4:

To już wiemy skąd się wzięło takie MIŁE poprzednie zdanie :polew:

W poniedziałek może być problem z VAGiem, bo nie wiem czy będę miał czas - w pracy muszę coś szybko zrobić, a potem muszę się urwać żeby prywatę załatwić - całe szczęście, że tym razem to same przyjemne rzeczy :naughty:

Ale ewentualnie zobaczę co da się zrobić z tym VAGiem :wink4:

Łukasz . Wymieniłem oliwe w sa samochodzie , dałbyś rade mi wykasować "service oil"? Bo mi zacznie mrygać za niedługo :mysli:

Nie ma problemu, ustawię tak żeby się Tobie przypominacz włączył po ilu tam będziesz chciał km.

skumasz ;)

A Ty skumałeś ? :tongue4:

Opublikowano

ja powiem że ogarnąłem to :tongue4: chodź wiadomo człowiek się uczy cały czas :naughty:

Opublikowano

ja powiem że ogarnąłem to :tongue4: chodź wiadomo człowiek się uczy cały czas :naughty:

No to bierz VAGa na następnego spota i będziesz działał, ja odpocznę :tongue4::wink4:

Opublikowano

Ja też ja też chce ustawić przeglądy :dance: , bo wiecznie zapominam kiedy oleum mam zmienić

Opublikowano

Ja też ja też chce ustawić przeglądy :dance: , bo wiecznie zapominam kiedy oleum mam zmienić

No to Krzyniek Tobie ustawi :wink4:

Przetestujemy go na spocie :th:

Opublikowano

Moja kolejna propozycja na Wisle.

A tu taki psikus :P

img40.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.