SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Kolkov

• Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• poziek

• Reggi

• moskal

• Flyer

Top użytkownicy w tym temacie

Czy ja Cie Poziek o coś pytałem? :evil:

Cieszę się, że w końcu taki półmózg jak Ty, zaczyna być kulturalnym dla starszych :kox: :kox: :polew:

nic nie mam na mysli tylko tak sie pytam bo z tego co pamietam to s4 stawiales do sprzdazy kolo hemko i z ciekawosci pytam sie czy to jest wasz interes

A tą farbe jakąś polecacie czy po prostu podkład i czarny do plastików nie wazne jakiej firmy?

nie wazne jaki :wink4:

Jak mi źle wyjdzie

jak ci źle wyjdzie to nikt ci tego nie poprawi , bo pierdolenia z poprawkami jest w c**j :thumbdown:

500% wiecej niz jakbyś robił od zera na ori srebrnych lampach :thumbdown:

Moskala w B6 też byś ogarnął?? :gwizdanie:

pewnie bym ogarnął :wink4:

Tylko nie na weekendzie bo po pijaku spiardoli na bank :decayed:

jak mam robote to prawie nie pije :naughty: :naughty: :naughty:

i znowu w sobotę czeka nas słynne :sick3: :sick3: :sick3:

:polew:

fakju

prawie ? :blink:

no kórwa co w tym dziwnego ???

"prawie" czyli tylko piwo :good:

ciekawość nie zawsze prowadzi dobrą drogą, więc aby nie naruszać niczyjego spokoju odmawiam udzielenia odpowiedzi na to pytanie.

:polew: :polew: dobra

tylko jak juz idziesz ta droga to nie pytaj sie jak np. rozbiera sie lampy :polew:

czyli TAK :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 14:02_________________________________________________Fly uprzedziłeś mnie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

chcialem sie zapytac go czy moj znajomy tam pracuje bo urwal mi sie z nim kontakt a to doby chlopaczyna jest, teraz juz chyba wiem dlaczego np. poziek tak z niego drwi :cool1: dobra szkoda gadac

buhahhahaa :polew: :polew: :polew: :polew:

poziek tak z niego drwi

pamietaj o tym ,że mój partner nigdy z nikogo nie drwi bez powodu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

widzieli to hehehehe tylko szkoda ze tak krotko sie palilo :)[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 14:20_________________________________________________

:naughty::good:

niewielu to tak "dogłębnie" rozumie...partnerze :wink4::good::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ma ktoś kluczyki/wyjmaki do radia chorusa/concerta I? I czy byłby w stanie mi dzisiaj pożyczyć na spocie? :)

a to Ty teraz u nasz mieszkasz ? :decayed: