Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wcale nie muszą być ustawione , po prostu nie jest to sprecyzowane w zamówieniach publicznych

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

o ten ze nie trzeba miec maszyn zeby do przetargu startowac wiec mozna twierdzic ze przetargi sa z gory ustalone :naughty:

to nie jest wałek :wink4:

Dagrados jest za***iście wielka firma , chyba najwieksza drogówka w europie (są włascicielem firmy w której pracuje :wink4: ) i nie musza mieć w PL swojego sprzetu , wygrywaja przetarg i oddaja go podwykonawcom , obcinając zysk rzędu 10%-15%.

Tak teraz działaja najwieksze firmy budowlane.

Pracuje w tej chwili przy budowie południowej obwodnicy Wawy S2 i Generalnym wykonawcą jest Austriacka firma Teerag-Asdag , nie maja nawet wywrotki , wszystko robia podwykonawcy a T-A tłumaczy sie przed GDDKiA

Opublikowano

wiem cos na temat firm budowlanych bo wlasnie moj znajomy ma taka firme :wink4: wygrywa przetargi a buduja albo robieraja inni a hajs ma i to dobry juz trzeci dom stawia :decayed:

Opublikowano

wiem cos na temat firm budowlanych bo wlasnie moj znajomy ma taka firme :wink4: wygrywa przetargi a buduja albo robieraja inni a hajs ma i to dobry juz trzeci dom stawia :decayed:

Przykład :

Urząd miasta robi przetarg , pan Kowalski który jest w UM odpowiedzialny za to zbiera oferty od firm X , Y , Z. Dzwoni do zaprzyjaźnionej firmy C i melduja kto dał jaka kwote i jest najtanszy. Właściciel firmy C daje oferte o np. 1%-2% tanszą i z automatu wygrywa przetarg , bierze zaprzyjaźnionych podwykonawców którzy zrobia mu to za 80% kontraktu i wszyscy są zadowoleni

Właściciel firmy C bo ma 20% z kontraktu za free , podwykonawcy bo maja robote , no i pan Kowalski z UM który za cynk dostaje np. 20.000pln od własciciela firmy C

Opublikowano

wiem cos na temat firm budowlanych bo wlasnie moj znajomy ma taka firme :wink4: wygrywa przetargi a buduja albo robieraja inni a hajs ma i to dobry juz trzeci dom stawia :decayed:

Przykład :

Urząd miasta robi przetarg , pan Kowalski który jest w UM odpowiedzialny za to zbiera oferty od firm X , Y , Z. Dzwoni do zaprzyjaźnionej firmy C i melduja kto dał jaka kwote i jest najtanszy. Właściciel firmy C daje oferte o np. 1%-2% tanszą i z automatu wygrywa przetarg , bierze zaprzyjaźnionych podwykonawców którzy zrobia mu to za 80% kontraktu i wszyscy są zadowoleni

Właściciel firmy C bo ma 20% z kontraktu za free , podwykonawcy bo maja robote , no i pan Kowalski z UM który za cynk dostaje np. 20.000pln od własciciela firmy C

to w takim skrócie.

Dzieje się tak w szkołach, urzędach i innych miejscach szczególnie publicznych.

Opublikowano

wiem cos na temat firm budowlanych bo wlasnie moj znajomy ma taka firme :wink4: wygrywa przetargi a buduja albo robieraja inni a hajs ma i to dobry juz trzeci dom stawia :decayed:

Przykład :

Urząd miasta robi przetarg , pan Kowalski który jest w UM odpowiedzialny za to zbiera oferty od firm X , Y , Z. Dzwoni do zaprzyjaźnionej firmy C i melduja kto dał jaka kwote i jest najtanszy. Właściciel firmy C daje oferte o np. 1%-2% tanszą i z automatu wygrywa przetarg , bierze zaprzyjaźnionych podwykonawców którzy zrobia mu to za 80% kontraktu i wszyscy są zadowoleni

Właściciel firmy C bo ma 20% z kontraktu za free , podwykonawcy bo maja robote , no i pan Kowalski z UM który za cynk dostaje np. 20.000pln od własciciela firmy C

to w takim skrócie.

Dzieje się tak w szkołach, urzędach i innych miejscach szczególnie publicznych.

taaaa, oczywiście

nie ma tutaj nic do rzeczy nieprzekraczalny termin złożenia ofert, podwójne "okopertowanie" ofert, powołana komisja, kontrola wszystkiego przed ich otwarciem, komisyjne sprawdzenie i zaprotokołowanie tego co zostało złożone ....

telefony od urzędników do właściciela firmy C itp. to bajki dla dzieci, nie kupuję tego

Opublikowano

nie widzieliście nigdy ekipy : traktor z przyczepą , na przyczepie kocioł z asfaltem , płyta zageszczajaca i 4 ludzi z łopatami ????

Płyta nie jest wogóle odpalana bo szkoda paliwa , asfalt wrzucony w dziure w ktorej jest kałuża wody i sie tak kręci wszystko :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

to w takim skrócie.

Dzieje się tak w szkołach, urzędach i innych miejscach szczególnie publicznych.

no w skrócie , nie ma sie co rozpisywać :naughty: :naughty: :naughty:

taaaa, oczywiście

nie ma tutaj nic do rzeczy nieprzekraczalny termin złożenia ofert, podwójne "okopertowanie" ofert, powołana komisja, kontrola wszystkiego przed ich otwarciem, komisyjne sprawdzenie i zaprotokołowanie tego co zostało złożone ....

czysta teoria :wink4:

Pracuje przy tym wiec mi nie mów jak jest

Opublikowano

czysta teoria :wink4:

Pracuje przy tym wiec mi nie mów jak jest

spoko, przerzucać się doświadczeniem nie będziemy bo po co

wiem tylko, że u mnie w chwili otwarcia wszystkie oferty są odnotowywane i rejestrowane, każda strona podpisywana na odwrocie przez członka komisji, a jeśli koperta jest otwarta, rozdarta lub widocznie naruszona, protokół i niszczenie bez czytania

jakoś śpimy przez to spokojnie :wink4:

Opublikowano
Urząd miasta robi przetarg , pan Kowalski który jest w UM odpowiedzialny za to zbiera oferty od firm X , Y , Z. Dzwoni do zaprzyjaźnionej firmy C i melduja kto dał jaka kwote i jest najtanszy

No coś Moskal pojechałeś :D

Opublikowano
Urząd miasta robi przetarg , pan Kowalski który jest w UM odpowiedzialny za to zbiera oferty od firm X , Y , Z. Dzwoni do zaprzyjaźnionej firmy C i melduja kto dał jaka kwote i jest najtanszy

No coś Moskal pojechałeś :D

:no::wink4:

Opublikowano

Przecież cep z komisji nie może otwierać ofert i nie ma pojęcia ile kto dał do oficjalnego otwarcia przy wykonawcach :) Chyba że w tych waszych drogach jest inaczej :)

Opublikowano

Przecież cep z komisji nie może otwierać ofert i nie ma pojęcia ile kto dał do oficjalnego otwarcia przy wykonawcach :) Chyba że w tych waszych drogach jest inaczej :)

ale to sie nie dzieje w dużych inwestycjach , bardziej takie popierdólki za kilkadziesiąt/kilkaset tysiecy pln

w BT ci powiem gdzie sie takie cuda dzieją :wink4:

Opublikowano

dzieki :)

raga przyznaj sie ze zagłosowałeś na tego parcha na końcu :D

Już prędzej na przedostatniego bym zagłosował .. przynajmniej dzejdiem :tongue4:

Opublikowano

:hi:

No i jak tam ? Zvaginowali Cie wczoraj ? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

No i jak tam ? Zvaginowali Cie wczoraj ? :naughty: :naughty: :naughty:

no niestety nie udalo sie :( - na spota tez nie dotarlem bo nikt sie nie zaoferowal - a sms'a dostalem juz za pozno :P

Opublikowano

No i jak tam ? Zvaginowali Cie wczoraj ? :naughty: :naughty: :naughty:

no niestety nie udalo sie :( - na spota tez nie dotarlem bo nikt sie nie zaoferowal - a sms'a dostalem juz za pozno :P

czyli na spoty jeździ się w konkretnym celu ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

wpadka :polew:

Opublikowano

:>

mapkag.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.