Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kali twoj starszy ma hemko?

a co masz na myśli dokładnie?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czy ja Cie Poziek o coś pytałem? :evil:

Cieszę się, że w końcu taki półmózg jak Ty, zaczyna być kulturalnym dla starszych :kox: :kox: :polew:

Opublikowano

nic nie mam na mysli tylko tak sie pytam bo z tego co pamietam to s4 stawiales do sprzdazy kolo hemko i z ciekawosci pytam sie czy to jest wasz interes

Opublikowano

A tą farbe jakąś polecacie czy po prostu podkład i czarny do plastików nie wazne jakiej firmy?

nie wazne jaki :wink4:

Jak mi źle wyjdzie

jak ci źle wyjdzie to nikt ci tego nie poprawi , bo pierdolenia z poprawkami jest w c**j :thumbdown:

500% wiecej niz jakbyś robił od zera na ori srebrnych lampach :thumbdown:

Moskala w B6 też byś ogarnął?? :gwizdanie:

pewnie bym ogarnął :wink4:

Tylko nie na weekendzie bo po pijaku spiardoli na bank :decayed:

jak mam robote to prawie nie pije :naughty: :naughty: :naughty:

i znowu w sobotę czeka nas słynne :sick3: :sick3: :sick3:

:polew:

fakju

Opublikowano

prawie ? :blink:

Opublikowano

prawie ? :blink:

no kórwa co w tym dziwnego ???

"prawie" czyli tylko piwo :good:

Opublikowano

tylko piwo :good:

to nie prawie tylko NIC :naughty:

Opublikowano

nic nie mam na mysli tylko tak sie pytam bo z tego co pamietam to s4 stawiales do sprzdazy kolo hemko i z ciekawosci pytam sie czy to jest wasz interes

ciekawość nie zawsze prowadzi dobrą drogą, więc aby nie naruszać niczyjego spokoju odmawiam udzielenia odpowiedzi na to pytanie.

Opublikowano

:polew: :polew: dobra

tylko jak juz idziesz ta droga to nie pytaj sie jak np. rozbiera sie lampy :polew:

Opublikowano

czyli tak :decayed:

Opublikowano

nic nie mam na mysli tylko tak sie pytam bo z tego co pamietam to s4 stawiales do sprzdazy kolo hemko i z ciekawosci pytam sie czy to jest wasz interes

ciekawość nie zawsze prowadzi dobrą drogą, więc aby nie naruszać niczyjego spokoju odmawiam udzielenia odpowiedzi na to pytanie.

czyli TAK :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 14:02_________________________________________________Fly uprzedziłeś mnie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

chcialem sie zapytac go czy moj znajomy tam pracuje bo urwal mi sie z nim kontakt a to doby chlopaczyna jest, teraz juz chyba wiem dlaczego np. poziek tak z niego drwi :cool1: dobra szkoda gadac

Opublikowano

tylko jak juz idziesz ta droga to nie pytaj sie jak np. rozbiera sie lampy :polew:

buhahhahaa :polew: :polew: :polew: :polew:

poziek tak z niego drwi

pamietaj o tym ,że mój partner nigdy z nikogo nie drwi bez powodu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

http://www.cda.pl/video/428134/Walka-przed-klubem-w-Sosnowcu

widzieli to hehehehe tylko szkoda ze tak krotko sie palilo :)[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 14:20_________________________________________________

pamietaj o tym ,że mój partner nigdy z nikogo nie drwi bez powodu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:naughty::good:

Opublikowano

pamietaj o tym ,że mój partner nigdy z nikogo nie drwi bez powodu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

niewielu to tak "dogłębnie" rozumie...partnerze :wink4::good::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ma ktoś kluczyki/wyjmaki do radia chorusa/concerta I? I czy byłby w stanie mi dzisiaj pożyczyć na spocie? :)

Opublikowano

Ma ktoś kluczyki/wyjmaki do radia chorusa/concerta I? I czy byłby w stanie mi dzisiaj pożyczyć na spocie? :)

a to Ty teraz u nasz mieszkasz ? :decayed:

Opublikowano

a to Ty teraz u nasz mieszkasz ? :decayed:

Tak wyjszło :decayed:

Opublikowano

to jak panowie - bedzie mial ktos kompa i 15 - 20 min zeby pomoc koledze ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.