Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na spota tez nie dotarlem bo nikt sie nie zaoferowal

najlepiej - na spota jechac jak sie czegoś potrzebuje :thumbdown:

Umów sie z panem Poźkiem , bywa czesto na kabatach :sexinbed: , podjedziecie na wirażową i ci zrobi logi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na spoty sie jezdzi jak sie ma wolny czas - jak sie ma zajecia to sie nie jezdzi :)

Opublikowano

Umów sie z panem Poźkiem , bywa czesto na kabatach :sexinbed:

już nie :wink4: teraz praga :naughty::kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Pany, ma ktos kogos w Wawie [lub okolicach] co mi wy***przy tlumik srodkowy i poprawi spaw na plecionce?

Opublikowano

Pany, ma ktos kogos w Wawie [lub okolicach] co mi wy***przy tlumik srodkowy i poprawi spaw na plecionce?

Paweł ? 504 020 182

Opublikowano

Umów sie z panem Poźkiem , bywa czesto na kabatach :sexinbed:

już nie :wink4: teraz praga :naughty::kox: :kox: :kox: :kox:

powiedz ze jeszcze na szmulkach :decayed::kox:
Opublikowano

Pany, ma ktos kogos w Wawie [lub okolicach] co mi wy***przy tlumik srodkowy i poprawi spaw na plecionce?

Paweł ? 504 020 182

bede musial wlasnie przedzwonic.

Opublikowano

powiedz ze jeszcze na szmulkach :decayed::kox:

ni c**ja nie wiem gdzie to jest :naughty:

Opublikowano

powiedz ze jeszcze na szmulkach :decayed::kox:

ni c**ja nie wiem gdzie to jest :naughty:

stalow, brzezka, zabkowska i okolice, najciekawsze miejsce :gwizdanie: okolice wilenskiego, same asy tam mieszkaja
Opublikowano

umowilem sie z Pawlem na piatek, wywalamy srodkowy, poprawiamy spawy (cos gdzies mi popuszcza) i przy okazji obgadamy temat fmic'a i nowego wydechu moze :naughty:

Opublikowano

Umów sie z panem Poźkiem , bywa czesto na kabatach :sexinbed:

już nie :wink4: teraz praga :naughty::kox: :kox: :kox: :kox:

spotykasz się z Adasiem ? :naughty::decayed:

stalow, brzezka, zabkowska i okolice, najciekawsze miejsce :gwizdanie: okolice wilenskiego, same asy tam mieszkaja

Znamy tam takiego pomarańczowego Asa.. kiedyś była gruba ryba :naughty: :naughty: :kox:

Opublikowano

Pany, ma ktos kogos w Wawie [lub okolicach] co mi wy***przy tlumik srodkowy i poprawi spaw na plecionce?

miałem byc pierwszy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:hi:

Pany, ma ktos kogos w Wawie [lub okolicach] co mi wy***przy tlumik srodkowy i poprawi spaw na plecionce?

Za cicho w środku?

Opublikowano

umowilem sie z Pawlem na piatek, wywalamy srodkowy, poprawiamy spawy (cos gdzies mi popuszcza) i przy okazji obgadamy temat fmic'a i nowego wydechu moze :naughty:

Wciąż nie czuję presji do zmiany podpisu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 12:29_________________________________________________

spotykasz się z Adasiem ? :naughty::decayed:

coś Ty, on ślepo zakochany :naughty::decayed:

Opublikowano

Pany, ma ktos kogos w Wawie [lub okolicach] co mi wy***przy tlumik srodkowy i poprawi spaw na plecionce?

Za cicho w środku?

ano... ale Nosb twierdzi, ze moze wyjsc tak, ze nie zmieni sie za wiele, bo ten srodkowy za bardzo nie tlumi w B6, tylko 2 koncowe.

Wciąż nie czuję presji do zmiany podpisu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Twoj czas nadzejdzie :naughty:

Opublikowano

umowilem sie z Pawlem na piatek, wywalamy srodkowy, poprawiamy spawy (cos gdzies mi popuszcza) i przy okazji obgadamy temat fmic'a i nowego wydechu moze :naughty:

w ząbkach sie umówiłes ?? to moze i ja podjade zobacze :) posmieje si etrochę

Opublikowano

coś Ty, on ślepo zakochany :naughty::decayed:

Też bym się w niej pokochał..zakochał :decayed::naughty::kox:

Adaś zaraz wpadnie z oburzeniem i będzie pstryczek w ucho :tongue4:

Opublikowano

jakoś tu dzisiaj, sielsko anielsko .... :)

Opublikowano

Adaś zaraz wpadnie z oburzeniem i będzie pstryczek w ucho

coś Ty, on ślepo zakochany :naughty::decayed:

Też bym się w niej pokochał..zakochał :decayed::naughty::kox:

Adaś zaraz wpadnie z oburzeniem i będzie pstryczek w ucho :tongue4:

wygląd to nie wszystko :naughty: :naughty:

Opublikowano

wygląd to nie wszystko :naughty: :naughty:

Nie pier**l :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.