Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To masz z tej gorszej strony :polew: :polew: Trzymam blachy ze względu na stawki ubezpieczeniowe :D

Chyba z lepszej chciałeś napisać :tongue4::decayed:

domyślam się dlaczego :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nauka języka polskiego i lekcja dobrych obyczajów w wykonaniu prawdziwego warszawiaka.

Bydlaku

Dawno Cię nie było i widać, że masz spore zaległości ponieważ to stare jak świat :decayed:[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 17:14_________________________________________________łooooooooookurva

http://w193.wrzuta.pl/audio/aW70XqLB2Ig/klub_a4_banda_lodzka_song :polew: :polew: :polew: :polew:

sorry chłopacy ale tyle ludzi się narobiło w "łorsoł ałdi front" że wstyd przyjeżdżać takim dupo-wozem nierezanym.

Opublikowano

co masz w avatarze?

Opublikowano

co masz w avatarze?

Jak do mnie piszesz....... to komputer z audi oczywiście. Trochę rezany :decayed:

dodam jeszcze, że ten pan z tego nagrania (Neste) prowadził lub jeszcze prowadzi warsztat blacharsko lakierniczy na lewobrzeżnej części Warszawy

Opublikowano

Tak do Ciebie :tongue4::naughty:

Nie cytuje się pod odpowiedzią :gwizdanie: :gwizdanie:

Dzięki :wink4:

Opublikowano

napić się, czy się nie napić..... :mysli: :mysli: :mysli:

oto jest pytanie :decayed:

Opublikowano
:polew: stare ale dobre :polew: takie malolaty a juz powykrecane od ubogainy i dropsow
Opublikowano

stare???? :wallbash: myślałem że czymś was zaskoczę ;( a czego trzeba się nażreć żeby tak za***iście tańczyć?????pokrzywy czy bielunia????? :naughty:

Opublikowano

ale jeszcze drzew nie wycinaja :kox:, kiedys bylem na dzialce ktos tam przesadzil z tematem i wycial wlascicielce pare drzewek :polew: :polew: mina dziewczyny nastepnego dnia bezcenna dodam ze to byly spore drzewka juz rosly 10-15 lat taki piekny miala ogrodek :naughty:

Opublikowano

Ja mam LRY :bicz: :bicz3:

Horni to Ty z Ryk pochodzący jesteś ? :naughty: :naughty:

Pamiętam, że przed Rykami kiedyś stało dużo....kobiet :kox: :kox:

Opublikowano
:beach:
Opublikowano

Ja mam LRY :bicz: :bicz3:

Horni to Ty z Ryk pochodzący jesteś ? :naughty: :naughty:

Pamiętam, że przed Rykami kiedyś stało dużo....kobiet :kox: :kox:

Dęblin :good:

Opublikowano

:beer1:

Opublikowano

Dęblin :good:

Noooo tak zapomniałem :mysli:

Pacz kurna jak Cię po świecie poniosło :tongue4: ... ja to powiem Ci szczerze bym nie miał odwagi do Wro się przeprowadzić.. w Wawcie ciężko było się zaklimatyzowac, a co mówic inne miasto :disgust:

Opublikowano

Dęblin :good:

Noooo tak zapomniałem :mysli:

Pacz kurna jak Cię po świecie poniosło :tongue4: ... ja to powiem Ci szczerze bym nie miał odwagi do Wro się przeprowadzić.. w Wawcie ciężko było się zaklimatyzowac, a co mówic inne miasto :disgust:

eee tam kwestia przeniesienia burdelu który się ogarnia :decayed: + jaja ze stali :kox:

Opublikowano

w Wawcie ciężko było się zaklimatyzowac, a co mówic inne miasto :disgust:

ciężko? :) eee tam :decayed: mnie nawet te "korki" nie wkurzają :naughty: Cała reszta pozytyw :good::wink4:

Opublikowano

w Wawcie ciężko było się zaklimatyzowac, a co mówic inne miasto :disgust:

ciężko? :) eee tam :decayed: mnie nawet te "korki" nie wkurzają :naughty: Cała reszta pozytyw :good::wink4:

no to pucuj sie co Cie tu sprowadza... robota?

w jakiej dzielnicy mieszkasz? :naughty:

Opublikowano

no to pucuj sie co Cie tu sprowadza... robota?

w jakiej dzielnicy mieszkasz? :naughty:

robota robota :decayed: Właśnie idę spać bo o 6.00 wstaję :disgust: potem 10 godzin i o 17.00 zaczynam weekend :decayed:

A mieszkam na Woli :wink4:

Opublikowano

ciężko? :) eee tam :decayed: mnie nawet te "korki" nie wkurzają :naughty: Cała reszta pozytyw :good::wink4:

Mi tam było ciężko...c**j wie gdzie co gdzie i jak..tak nie w d*pę ni w oko :wink4: .. ale z czasem się przełamałem do tego miasta :good:... ale nie do końca..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.