Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Polskie trojaczki skrzypaczki :kox: :kox: :kox:

6278.jpg

Alizma-IOS-013879.jpg

6552a6324d94b58d77e66e2790fd4fa4,14,1.jpg

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Polskie trojaczki skrzypaczki :kox: :kox: :kox:

6278.jpg

Alizma-IOS-013879.jpg

6552a6324d94b58d77e66e2790fd4fa4,14,1.jpg

yyyy :kox: ja piertolę :kox: ragga jedziemy na koncert? :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:przebiegly::hi:
Opublikowano

yyyy :kox: ja piertolę :kox: ragga jedziemy na koncert? :naughty:

W wawce będzie jakoś na dniach :naughty::kox:

Opublikowano

:hi:

Polskie trojaczki skrzypaczki :kox: :kox: :kox:

6278.jpg

Alizma-IOS-013879.jpg

6552a6324d94b58d77e66e2790fd4fa4,14,1.jpg

yyyy :kox: ja piertolę :kox: ragga jedziemy na koncert? :naughty:

To Wy jedźcie na koncert a ja ide za kulisy :tongue4:

Opublikowano

To Wy jedźcie na koncert a ja ide za kulisy :tongue4:

ciągnąc za kotary ? :polew:

Opublikowano

laski grają w kongresowej 14 lutego

przynajmniej dzisiaj tak powiedziano w tvn

Opublikowano

laski grają w kongresowej 14 lutego

przynajmniej dzisiaj tak powiedziano w tvn

W wawce będzie jakoś na dniach :naughty::kox:

Najbliższy spot 14 lutego w kongresowej :polew:

Opublikowano

laski grają w kongresowej 14 lutego

przynajmniej dzisiaj tak powiedziano w tvn

W wawce będzie jakoś na dniach :naughty::kox:

Najbliższy spot 14 lutego w kongresowej :polew:

:good: :good: :good:

Opublikowano
:sick3: :sick3: :sick3:
Opublikowano

:sick3: :sick3: :sick3:

A Tobie co? :naughty: jak zwykle weekendowy nadmiar "herbaty"? :decayed:

Opublikowano

z deka :decayed:

Opublikowano

moskal

wpadnij na naleweczkę - właśnie się raczę do kawusi popołudnio/wieczornej ... :decayed:

Opublikowano

moskal

wpadnij na naleweczkę - właśnie się raczę do kawusi popołudnio/wieczornej ... :decayed:

dziekuje bardzo ale lecze sie we własnym zakresie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ciągnąc za kotary ? :polew:

Za takie:

cycki-trzeba-czasem-wystawic-zeby-sie-nie-pogniotly.jpg

tuning-laski-formula1-1052

Opublikowano

Witam Warszawe :)

Mam do Was prosbe i pytanie, zna ktos owa sztuke ? Albo moglby ze mna podjechac w wczesniej umowiony czas sprawdzic ja ?

http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-8-t-warszawa-i1444616050.html

gdzie trzeba podjechac obejrzeć ????

Mam do Was prosbe bo do Wawy mam 300 km i jesli ktos mial by czas i ochote to bylbym wdzieczny aby zadzwonil i sie dogadal na jakies spotkanie, jest z Włoch ale przebywa rowniez na Grochowie.

Jak by ktos sie umowil z nim i sprawdzil go VAG-iem, obejrzal ogolnie w jakim stanie jest

albo:

W sobote wsiadam w pks i przyjezdzam do Wawy i ktos by mi pomogl ?

Oczywiscie w tej i w tej kwestii odwdziecze sie za wszelka pomoc, stratni raczej nie bedziecie. Szukam teraz sobie b5 w tułbo ;)

Opublikowano

Zadzwoniłbym do niego i zapytał jakich marek wsadził do niej Wahacze, sprzęgło, amortyzatory etc..

Będziesz miał przynajmniej pogląd na "typ" sprzedającego.. I to co w samochodzie siedzi - czyli na jakie koszty nastawić się na najbliższą przyszłość :gwizdanie:

Opublikowano

O to w tym wszystkim chodzi, ze bylem gotowy jechac dzis, znaczy sie w niedziele, ale na nikogo nie moge liczyc u siebie, chcialem pozyczycz mienik lakieru, nikt nie ma, a jak ma to tylko na miejscu.. Mial jechal ze mna moja Audiola kolega ale zapil, tata mial jechac to sie rozmyslil, wiec kij w to wszystko, wpakuje sie w pks i moge przyjechac do wawy, tylko musze wiedziec i tutaj wielka do was prosba, aby go troche przeswietlic. Bo trzasnac 300 km to juz nie 100 km. Ponoc do zrobienia: klimatyzacja, mial nabic na wiosne, geometrie bo po wymianie zawieszenia nie zrobil.

Ja rozumiem, ze to koszty, ale jak by ktos mial nie daleko i mial vaga to juz bylo by pol sukcesu. Ja nie mam a jak nawet bym zalatwil to nie mial bym o tym pojecia. Dziwnie to zabrzmi, ale mam tylko Was :hi:

Opublikowano

kiedy chcesz przyjechać?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.