Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hornet ja bardzo lubię Wrocław....jak nie trzeba do niego wjeżdżać. Pierwszy raz jak wjechałem to byłem w szoku...nie widziałem tam prostej drogi jeden wielki zakręt :shocked: nie wspomnę o dziurach na jezdniach. Od czterech lat jeżdżę na dolny śląsk na ferie i wakacje i nadkładam 60km ale przez Wrocław nie jeżdżę. Wiem dlaczego mieszkańcy Wrocławia nie jeżdżą Audi tylko Uazami, Żukami :tongue4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ty masz w robocie neta ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

No proste :decayed: Spróbowaliby nie dać :decayed:[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 11:36_________________________________________________

wk***ją mnie ludzie :decayed:

wszyscy? :naughty:

Bezczelny.. pierwsze dni w robocie i już śmiga na forum :naughty:

eee tam :naughty::tongue4:

Opublikowano

hornet ja bardzo lubię Wrocław....jak nie trzeba do niego wjeżdżać. Pierwszy raz jak wjechałem to byłem w szoku...nie widziałem tam prostej drogi jeden wielki zakręt :shocked: nie wspomnę o dziurach na jezdniach. Od czterech lat jeżdżę na dolny śląsk na ferie i wakacje i nadkładam 60km ale przez Wrocław nie jeżdżę. Wiem dlaczego mieszkańcy Wrocławia nie jeżdżą Audi tylko Uazami, Żukami :tongue4:

robią robią :decayed: ale jak oni robią. Jak oddali jedną jezdnię to po dwóch tygodniach się zapadła :polew: :polew:

Opublikowano

ma ktos na szybko tel do TOM77 ?

Opublikowano

:bry:

jak lampy misiu pysiu ???

Opublikowano

next weekend bede robił. w ten nie mam czasu zupełnie. Na razie załatwiam papierki do rejestracji, dzisiaj przerobiłem na osobowy i zrobiłem przegląd, na 2 lata mam spokój :) Jeszcze tylko nowe blachy i heja.

Opublikowano

next weekend bede robił. w ten nie mam czasu zupełnie. Na razie załatwiam papierki do rejestracji, dzisiaj przerobiłem na osobowy i zrobiłem przegląd, na 2 lata mam spokój :) Jeszcze tylko nowe blachy i heja.

To nie był jako osobowy ? Wiem, że robią ciężarowe bez kratek :gwizdanie:

Opublikowano

next weekend bede robił. w ten nie mam czasu zupełnie. Na razie załatwiam papierki do rejestracji, dzisiaj przerobiłem na osobowy i zrobiłem przegląd, na 2 lata mam spokój :) Jeszcze tylko nowe blachy i heja.

a jak się robi przegląd na 2 lata ????

Opublikowano

a jak się robi przegląd na 2 lata ????

normalka przy świeżych autach :wink4:

Opublikowano

a jak się robi przegląd na 2 lata ????

na moje to od wieku auta zalezy :)

Opublikowano

Pierwszy rok na 3 lata potem na 2 , a stare kible co roku .

Opublikowano

a jak się robi przegląd na 2 lata ????

normalka przy świeżych autach :wink4:

wiem poziu

ale co to jest świeże auto?

przecież kali kupił chyba 3letnie, co nie ?

Opublikowano

a jak się robi przegląd na 2 lata ????

normalka przy świeżych autach :wink4:

wiem poziu

ale co to jest świeże auto?

przecież kali kupił chyba 3letnie, co nie ?

Pierwszy rok na 3 lata potem na 2 , a stare kible co roku .

no o o :decayed:

Opublikowano

Poranna rozmowa w kuchni:

- Mamo! Mamo! Zrób mi śniadanie!

- To, że sypiam z twoim ojcem, nie oznacza, że masz do mnie mówić "mamo".

- To jak mam mówić?

- Tadeusz.

Opublikowano

To nie był jako osobowy ? Wiem, że robią ciężarowe bez kratek

był jako ciężarowy ale nie miał kratki więc dzisiaj Pan tylko spojrzał, wypisał papier i skasował mnie na całe 61 zł 50 gr :)

jak się robi przegląd na 2 lata ????

tak jest z młodymi rocznikami przecież. Po kupnie masz pierwszy przegląd na 3 lata, potem na 2 i następne już co roku.

Pierwszy rok na 3 lata potem na 2 , a stare kible co roku .

ooo dokładnie tak.

przecież kali kupił chyba 3letnie, co nie ?

i własnie 27 lutego kończy się pierwszy 3-letni przegląd więc od razu dzisiaj zrobiłem nastepny i mam spokój aż do 2013 roku. :)

w poniedziałek bede rejestrował i papierkologia z głowy. :>

Opublikowano

będzie można dać mu :good::decayed:

Opublikowano

będzie można dać mu :good::decayed:

koniecznie na zimno :decayed:

Opublikowano

będzie można dać mu :good::decayed:

koniecznie na zimno :decayed:

I do odcinki :decayed:

Opublikowano

wiadomo :przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.