Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajne te ASB , ale szkoda ze maja blokadę Nm i strasznie h*jowo jadą.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fajne te ASB , ale szkoda ze maja blokadę Nm i strasznie h*jowo jadą.

Da radę jakoś tą blokadę zniwelować ? :naughty:

Opublikowano

Jaką blokade? opowiadaj coś o tym...

:bag:

Kto mu odpowie ten półpiździe :facepalm:

Opublikowano

Kali , nie mówiłem ci ? Sory :polew:

Opublikowano
  • Autor
:siema::JC_fan::ad:
Opublikowano

wszyscy? :naughty:

Nie wszyscy .. Ci dziwni pseudo kupcy w sprawie auta.. wczoraj to miałem takie przypadki, że ręce mi opadły :wallbash:

Koleś stwierdził, że gaz jest do d*py bo nie szarpie przy przełączaniu :D dziwne jest to też , że jest na gwarancji, tak samo jak opony.. ja już sam nie wiem o c**j chodzi niektórym :facepalm:

będzie można dać mu :good::decayed:

koniecznie na zimno :decayed:

I do odcinki :decayed:

:D

Opublikowano

Nie wszyscy .. Ci dziwni pseudo kupcy w sprawie auta.. wczoraj to miałem takie przypadki, że ręce mi opadły :wallbash:

Koleś stwierdził, że gaz jest do d*py bo nie szarpie przy przełączaniu :D dziwne jest to też , że jest na gwarancji, tak samo jak opony.. ja już sam nie wiem o ch***j chodzi niektórym :facepalm:

masakra :disgust: Ludzie to nie wiedzą czego chcą :wallbash:

Wqrwiła mnie dzisiaj jakaś pipka w Yarisie :sick3: napiertala przez telefon, trzyma to gówno przy uchu i robi 2 km miejsca przed sobą stając na światłach, a o tym żeby ruszyć ze świateł jak należy to nawet nie ma mowy. Pasów na jezdni to chyba nie widziała bo jechała jak chciała :thumbdown: Nie mam zwyczaju trąbić na innych, ale jej to by się należało :wallbash: Ledwo się powstrzymałem...

Opublikowano

masakra :disgust: Ludzie to nie wiedzą czego chcą :wallbash:

Ta.. tanio, dobre z gwarancją i najlepiej za darmo.. ku***a co za mentalność :evil:

Wqrwiła mnie dzisiaj jakaś pipka w Yarisie :sick3: napiertala przez telefon, trzyma to gówno przy uchu i robi 2 km miejsca przed sobą stając na światłach, a o tym żeby ruszyć ze świateł jak należy to nawet nie ma mowy. Pasów na jezdni to chyba nie widziała bo jechała jak chciała :thumbdown: Nie mam zwyczaju trąbić na innych, ale jej to by się należało :wallbash: Ledwo się powstrzymałem...

Może laska miała okres godowy :decayed:

..ale dziś dokonałem fajnego zakupu..

1429338201_1

Kiera z multi i łopatkami za całe 50 zł :D

Opublikowano

..ale dziś dokonałem fajnego zakupu..

1429338201_1

Kiera z multi i łopatkami za całe 50 zł :D

Chyba na wolumenie o 6 rano świeżo co z jakiejś fury wyjęta..

:hi:

Opublikowano

..ale dziś dokonałem fajnego zakupu..

1429338201_1

Kiera z multi i łopatkami za całe 50 zł :D

Chyba na wolumenie o 6 rano świeżo co z jakiejś fury wyjęta..

:hi:

A kupiona na allegro i odebrana od Pana pracującego w mini biurowcu :decayed:

kosztowała 79..ale że nie miał wydac ze stówki to poszła za 50 :kox:

Opublikowano

moskalito pamiętasz? :decayed:

Opublikowano

moskalito pamiętasz? :decayed:

o kórwa :decayed:

juz 2 piwa wychlałem , podjedz do mnie

Opublikowano

dawaj adres na PW obwisły cycu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

moskalito pamiętasz? :decayed:

o kórwa :decayed:

juz 2 piwa wychlałem , podjedz do mnie

:D

Opublikowano

Nie wszyscy .. Ci dziwni pseudo kupcy w sprawie auta.. wczoraj to miałem takie przypadki, że ręce mi opadły :wallbash:

Koleś stwierdził, że gaz jest do d*py bo nie szarpie przy przełączaniu :D dziwne jest to też , że jest na gwarancji, tak samo jak opony.. ja już sam nie wiem o ch***j chodzi niektórym :facepalm:

masakra :disgust: Ludzie to nie wiedzą czego chcą :wallbash:

Wqrwiła mnie dzisiaj jakaś pipka w Yarisie :sick3: napiertala przez telefon, trzyma to gówno przy uchu i robi 2 km miejsca przed sobą stając na światłach, a o tym żeby ruszyć ze świateł jak należy to nawet nie ma mowy. Pasów na jezdni to chyba nie widziała bo jechała jak chciała :thumbdown: Nie mam zwyczaju trąbić na innych, ale jej to by się należało :wallbash: Ledwo się powstrzymałem...

Takie samo zdarzenie miałem 2 dni temu :wallbash:

Opublikowano

:siema::kawa:

:hi:

Kileeer?

Ta sama?

36043152774021425771100.jpg

Opublikowano

:hi: siema.

kurde chyba tak :kox:

Opublikowano
:siema::kawa:[br]Dopisany: 05 Luty 2011, 09:14_________________________________________________Co tu taka cisza ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.