Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ostatnie zdanie :good: :good: :good:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ostatnie zdanie :good: :good: :good:

Właśnie oglądałem konferencję. Będzie dobrze :good:

Opublikowano

ostatnie zdanie :good: :good: :good:

Właśnie oglądałem konferencję. Będzie dobrze :good:

niech go barana boli ile wlezie :evil: byleby miał pełną sprawność później

Opublikowano

:kox:

Opublikowano

niech zadzwoni i się umówi.

Ceny Ok. :wink4:

OK dzięki :notworthy: Już przekazałem :wink4: Będzie się kontaktować :)

Opublikowano

niech zadzwoni i się umówi.

Ceny Ok. :wink4:

OK dzięki :notworthy: Już przekazałem :wink4: Będzie się kontaktować :)

Oni robią tylko AUDI, Fly kiego w błąd wprowadzasz??
Opublikowano

a Wy co?? ciche dni macie?? :gwizdanie:

to jest wyższy poziom wtajemniczenie :wink4: tzw. porozumiewanie się bez słów :naughty: :naughty: :naughty:

Telekomunikacja Polska Serce i Rozum Neostrada - Terry Rietta

teraz czuje :decayed:

Buba ciekawy podpis :gwizdanie: Wynosisz coś z pracy?? :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Oni robią tylko AUDI, Fly kiego w błąd wprowadzasz??

Z tego co widziałem to robią auta grupy VAG, ale czy tylko to się okaże :wink4: W sumie układ hamulcowy to nie jest jakiś mega skomplikowany więc może się podejmą. Okaże się, jutro powinienem wiedzieć :wink4:

Opublikowano

a Wy co?? ciche dni macie?? :gwizdanie:

to jest wyższy poziom wtajemniczenie :wink4: tzw. porozumiewanie się bez słów :naughty: :naughty: :naughty:

Telekomunikacja Polska Serce i Rozum Neostrada - Terry Rietta

teraz czuje :decayed:

Buba ciekawy podpis :gwizdanie: Wynosisz coś z pracy?? :gwizdanie: :decayed:

czasami sie cos uda ale teraz ciezki temat :cool1:

Opublikowano

Czy ma ktoś naklejki klubowe do odsprzedania ? wziąłbym ze dwie i auto w końcu oznakował :gwizdanie:

Wpadaj i szukaj mnie w białym Fiacie ew. Rozklekotanej Fieście wezme dla Ciebie ze 2 naklejki. [br]Dopisany: 07 Luty 2011, 22:25_________________________________________________Kolkov o Tobie też pamietam.. rozumiem że jutro oczywiście będziesz??

Opublikowano
  • Autor

Kolkov o Tobie też pamietam.. rozumiem że jutro oczywiście będziesz??

faaaaaaak, ale ja zapomniałem :embarrassed:

postaram się być :decayed:

Opublikowano

faaaaaaak, ale ja zapomniałem :embarrassed:

postaram się być :decayed:

W sumie jakby Ciebie nie bylo to zaproponowałbym rozpalenie ogniska, ale kur** kiepsko się palą te kalendarze.. :wallbash:

Opublikowano

Panowie koleżanka szuka pokoju na Ochocie ( jakiś pokoik niskobudżetowy ) jakby ktoś coś słyszał to proszę o cynk :good:

Opublikowano
  • Autor

Panowie koleżanka szuka pokoju na Ochocie ( jakiś pokoik niskobudżetowy ) jakby ktoś coś słyszał to proszę o cynk :good:

cynk...

znam gościa, co ma pokój do wynajęcia na Białobrzeskiej/Dickensa, tylko ten gość jest niepełnosprawny

Opublikowano

Panowie koleżanka szuka pokoju na Ochocie ( jakiś pokoik niskobudżetowy ) jakby ktoś coś słyszał to proszę o cynk :good:

ładna? :naughty::decayed:

Opublikowano

Panowie koleżanka szuka pokoju na Ochocie ( jakiś pokoik niskobudżetowy ) jakby ktoś coś słyszał to proszę o cynk :good:

cynk...

znam gościa, co ma pokój do wynajęcia na Białobrzeskiej/Dickensa, tylko ten gość jest niepełnosprawny

Jakie warunki i jaka cena ?

Panowie koleżanka szuka pokoju na Ochocie ( jakiś pokoik niskobudżetowy ) jakby ktoś coś słyszał to proszę o cynk :good:

ładna? :naughty::decayed:

Jakie to ma znaczenie przecież Ty i tak jesteś gejem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Panowie koleżanka szuka pokoju na Ochocie ( jakiś pokoik niskobudżetowy ) jakby ktoś coś słyszał to proszę o cynk :good:

cynk...

znam gościa, co ma pokój do wynajęcia na Białobrzeskiej/Dickensa, tylko ten gość jest niepełnosprawny

Jakie warunki i jaka cena ?

no luksusów tam nie ma, także będzie musiała wykazać się troszkę, bo tak jak wspomniałem gość jest niepełnosprawny i ciężko mu utrzymać mieszkanie w należytym porządku. On chce 600zł za miesiąc. Do dyspozycji duży pokój z balkonem i jak się dogada to net. Także w razie czego daj jej numer do mnie, a ja już ją poprowadzę :naughty:

Opublikowano

Dzięki, przekaże i jak coś zdecyduję to będziemy się dogadywać :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.