Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kalli , piszesz że nic nie rezasz i ma byc na maxa dupowóz a zakładasz 19 cali , hyhyhy

Zmień zawias , zrób moda ( z wył blok Nm ) bo inaczej ta bryka kompletnie nie jedzie .

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zakładam 19 bo teraz mam najbrzydsze 16 jakie Audi wypuściło. 17 za małe, 18 też a znalazłem 19 w dobrych pieniądzach. wiecej modów nie planuje. Zawiasu mi szkoda zwalać mojego bo naprawde jest w super stanie a na programie mi nie zależy na razie, to jest tylko diesel i tak do niego podchodze. Ma jeździć przyjemnie i mało palić, w tym sprawdza się póki co świetnie i na razie tak zostanie. Ale znając mnie jeszcze się 50 razy opcja pozmienia. ZObaczymy co mi przyjdzie do głowy.

Opublikowano

Aaa , nie chce mi sie pisać ... :polew:

Opublikowano

Ja kupiłem dupowóz diesla a nie baze do modów i spuszczania się nad każdą rzeczą zrobioną w aucie.

Pewnie, że fajnie by było mieć i ładnie wyrezaną B7 i RS4, moto i STI w garażu ale finanse mam ograniczone i nie dam rady wszystkiego na raz. Proste

Opublikowano

Nic takiego nie podpisuje, bo wiem, że nie chciałbym żeby ktokolwiek z mojej rodziny był krojony po śmierci i takie samo podejście mają moi bliscy.

Zobaczymy czy będziesz miał takie samo podejście jak (odpukać w niemalowane) będziesz potrzebował nerkę albo serce albo ktoś z twojej rodziny...

Opublikowano

zalozysz 19" na oponie rozmiarowo do A3 + na zawiasie koza = sam sie pukniesz w czolo :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Buba ale ja nie neguje przecież osób, które się na to zgadzają. Pisze tylko, ze ja osobiście nie chciałbym, żeby mnie czy kogoś z mojej rodziny po śmierci kroili na kawałki. Wiem, że to może komuś uratować życie ale w moim przypadku sie nie zgadzam na to.

FLY i wtedy może coś zmienie. Nie zarzekam sie, że nigdy nic nie rusze w aucie. Jak zobacze efekt po założeniu 19 wtedy bede myslał czy robić coś dalej czy nie.

Opublikowano

Aaa , nie chce mi sie pisać ... :polew:

ogólnie :wallbash::decayed:

Opublikowano

ku***a ja 18 prostuje 2 razy w sezonie , nie wyobrażam sobie zapitalać po PL na 19 :) I to jeszcze bez programu .

A tak z innej beczki , kto ma program Final Cut na Maca ?

Opublikowano

Aaa , nie chce mi sie pisać ... :polew:

ogólnie :wallbash::decayed:

dokładnie :)

Opublikowano

A tak z innej beczki , kto ma program Final Cut na Maca ?

Pisz do mnie na pw o jaką wersję Ci dokładnie chodzi (4.0 może być) :gwizdanie:

Opublikowano

Nie no 7 trzeba :) Zdarłem coś, ale k**wa wywala sie przy instalacji :(

Opublikowano

Nie no 7 trzeba :) Zdarłem coś, ale ku***a wywala sie przy instalacji :(

Jest 7 ale nie wiem czy na MAC-a[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 14:43_________________________________________________

Nie no 7 trzeba :) Zdarłem coś, ale ku***a wywala sie przy instalacji :(

masz pw z namiarem . Ta 7 jest na maca :good:

Opublikowano

On jest chyba tylko na Maca , ściągam jakieś 3 inne zobaczymy.

Opublikowano

On jest chyba tylko na Maca , ściągam jakieś 3 inne zobaczymy.

Ten co Ci podesłałem będzie git. serial w komentach jest :evil:[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 14:46_________________________________________________

krew na szybie ;(

Opublikowano

W FAKCIE doszukują się chyba teorii spiskowej :chytry:

1297100356_by_ojama123_500.jpg

Opublikowano

Też mieł pecha żeby akurat banda przebiła bryke , ehhh

Opublikowano

Albo odbija się czerwona reklama SCOLARI z maski..

Opublikowano

krew na szybie ;(

chyba was juz naprawde pojebało :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

krew na szybie ??? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

krew by sie znalazła przy przebitej tetnicy a w takim wypadku po 3 minutach jest zimny jak Lech na Wawelu :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.