Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

o f*ck :gwizdanie: niezle przyje....al szkoda ludzi... niezly dzwon jak nawet samochod ciezarowy srtazy ma konkretnie rozbity przod, niby volvo najbezpieczniejsze auto pierdu pierdu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

i po spocie

trochę kamieni na swoją szybę przyjąłem na S8 ale jedzie się tam fajnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po spocie

trochę kamieni na swoją szybę przyjąłem na S8 ale jedzie się tam fajnie :naughty:

sorki,ale bujnac sie mozna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki,ale bujnac sie mozna

spoko :good:.szyba i tak do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze nie posprzatali tej drogi :shocked::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po spocie

Niestety.. Zostali tylko najwytrzymalsi.. no i Kali dojechał na koniec, załapał się na ostatnie 10 min spota..

PIXI mordo zdrowiej szybko!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIXI mordo zdrowiej szybko!!

Dzięki za troskę Paweł :hi: do przyszłego wtorku :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za troskę Paweł :hi: do przyszłego wtorku :good:

No mam nadzieję.. [br]Dopisany: 08 Luty 2011, 23:37_________________________________________________

kazdy wyznaje inną politykę, a że to moje auto a nie Twoje to wole oszczędzać takim w gazie niż jeździć jakimkolwiek dieslem.

:naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 lata z profilu minus 6 to 16 lat. Od 16 roku życia masz kategorię A?

A może zacytować Cię z przed 2000 stron jak to z każdego skrzyżowania startujesz na gumie i opona starcza Ci na 2000 kilometrów

tak dokladnie od 16 roku zycia mam prawko kat A1, potem przy 18 zrobilem A.

a co do stylu jazdy to taki wlasnie mam, nigdzie nie pisalem ze jezdze wolno. po to jezdze na moto, zeby zapierniczac tam gdzie uznaje ze moge.

ja widziałem jeszcze przed spotem (mieszkam zaraz obok) i po spocie podszedlem zobaczyc co sie stalo. Wyglądało to na żywo masakrycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na powrocie oczywiście mandacik otrzymałem :wallbash:

Na suszarkę złapali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się ceni .. górna pua :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja ma nowy sposób mierzenia prędkości

W 22 miejscach w pobliżu Warszawy trwają testy bramek kontroli prędkości. Urządzenia zmierzą średnią prędkość przejazdu na wyznaczonych odcinkach. To nowy sposób policji na walkę z piratami drogowymi.

Fotoradary nie zawsze skutecznie ograniczają brawurę kierowców. Wielu z nich, kiedy tylko minie fotoradar, od razu mocniej naciska pedał gazu. Odcinkowe pomiary prędkości mają ich nauczyć spokojniejszej jazdy. Taką metodę kontroli i karania dopuszcza przyjęta niedawno tzw. ustawa fotoradarowa.

Zrobią też zdjęcia

Bramka zarejestruje każdy przejeżdżający samochód dzięki zamontowanych na niej specjalnych kamerach. Urządzenia będą rozmieszczone co 10 kilometrów.

Zdjęcie zrobione przez kamerę przypomina to z fotoradaru. Jednak tu samochód widać tyle razy, ile zarejestrują go mijane bramki. Można dokładnie odczytać numer rejestracyjny pojazdu, godzinę i średnią prędkość, z jaką jechał.

Bramki staną w niebezpiecznych punktach

Z policyjnych statystyk wynika, że w 2009 roku na warszawskich ulicach zginęło niemal 100 osób. W ubiegłym o połowę mniej. Jak przewidują eksperci, nowy system pozwoli zredukować liczbę wypadków.

- Odcinkowy pomiar prędkości będzie dokonywany w miejscach szczególnie niebezpiecznych, w których dochodzi do tragicznych zdarzeń drogowych – zapowiada Alvin Gajadhur z Generalnej Inspekcji Transportu Drogowego.

Nowy system przechodzi teraz testy na trasach wylotowych z Warszawy w kierunku Krakowa i Katowic. Powinien zacząć działać w drugiej połowie roku. Najprawdopodobniej od 1 lipca każdy, kto przekroczy dozwoloną prędkość i zostanie zarejestrowany przez kamery, będzie mógł spodziewać się mandatu.

Łukasz kojarzysz, czy ten system działa tylko od przodu, czy od tyłu również :?:

_________________________________________________

Poziu odnośnie Strategii Rozwoju Województwa tu masz linka do strony z dokumentem

http://www.mbpr.pl/index.php?option=com_content&task=category&sectionid=17&id=78&Itemid=98

a tu masz do strony z linkami do wersji skróconej (streszczenia) i wersji anglijskiej

http://www.mbpr.pl/index.php?option=com_content&task=section&id=17&Itemid=98

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...