Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Ragga ( pua rządzi :kox: ) :polew: :polew: :polew: rozbawiłeś mnie na koniec :good: , wale się na cycki - :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Łukasz kojarzysz, czy ten system działa tylko od przodu, czy od tyłu również :?:

Only od tylca :tongue4::decayed:

Ragga ( pua rządzi :kox: ) :polew: :polew: :polew: rozbawiłeś mnie na koniec :good: , wale się na cycki - :hi:

Oj i ja ide się pierdolnę bo od 7 na nogach..a przed 00:00 skończyłem dopiero robotę :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziuodnośnie Strategii Rozwoju Województwa tu masz linka do strony z dokumentem

:hi::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za co ? nie mow ze swoja strzala drastycznie przekroczyles predkosc :decayed:

Misiek jakbym za predkość dostał to pół biedy.. 130-140 to ona spokojnie leci.. inna sprawa że amortyzatorów to praktycznie nie ma..

Wymuszenie pierwszeństwa na skrzyżowaniu(tj niezastosowanie się do j**anej zielonej strzałki)

s-2.gif

Standardowo jak o tej porze wleciałem na skrzyżowanie, a te ku**y leciały z wiaduktu w Legionowie grubo ponad te 40 które tam jest i wpakowałem im się przed maskę.. bo ich po prostu nie zauważyłem. Zeby było śmieszniej to sciagneli mnie jakieś 500m przed domem, a moglem pojechać technologiczną i mialbym spokój, ale w miedzy czasie Dorote odbierałem i jechaliśmy jeszcze do sklepu :wallbash: 500zł i 6pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz kojarzysz, czy ten system działa tylko od przodu, czy od tyłu również :?:

Na filmie widać, że kamera jest tylko z przodu. Zdjęcia będą robione i liczone najprawdopodobniej od lipca.

Coś czuję, że ramki zakrywające przednią tablicę zaczną sprzedawać się jak ciepłe bułeczki (naklejkę można ukryć bez problemu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na suszarkę złapali?

Jak mnie juz zatrzymali to ten drugi co na miejscu pasażera siedzial to wyciagnal laser.. i nie minely 3 min a już mial rekordzistke wieczoru.. paniusia leciala 113/40 :>

A moja historia zakończyła się art. 39 prawa o ruchu drogowym wiec 2pkt i 100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500zł i 6pkt

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na suszarkę złapali?

Jak mnie juz zatrzymali to ten drugi co na miejscu pasażera siedzial to wyciagnal laser.. i nie minely 3 min a już mial rekordzistke wieczoru.. paniusia leciala 113/40 :>

A moja historia zakończyła się art. 39 prawa o ruchu drogowym wiec 2pkt i 100zł

no 2 punkty i tą stówkę to jakoś przebolejesz

spoko, mogło być gorzej :good:

a poza tym - :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciagnal laser

Gdzie stali ?

W legionowie standardowo za wiaduktem na Zegrzyńskiej w kier Zegrza - zawsze stoją albo po prawej w zatoczce autobusowej, albo dla lepszego efektu po lewo na przystanku pod biedronką tak że ich w ogóle nie widać i walą we wszystko co z legionowa leci..

Łukasz laser to oni mają normalnie z jakiejś baterii zasilany? Ciekawe ile im to trzyma i czy nie przekłamuje później jakoś jak bateria jest słabsza.. bo oni mieli go w bagażniku tak zupełnie luzem bez podłączenia do czegokolwiek :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W legionowie standardowo za wiaduktem na Zegrzyńskiej w kier Zegrza - zawsze stoją albo po prawej w zatoczce autobusowej, albo dla lepszego efektu po lewo na przystanku pod biedronką tak że ich w ogóle nie widać i wala we wszystko co z legionowa leci..

Dzięki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :wink4:

Jakąś bazę radarów etc robisz?? Jak tak to się podziel :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakąś bazę radarów etc robisz?? Jak tak to się podziel :>

Nie, utrwalam sobie w pamięci miejsca, na które należy uważać, ale akurat laser to chyba najprzyjemniejsze na co mogę trafić i wszystkie suszarki powinny być laserowe :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale akurat laser to chyba najprzyjemniejsze na co mogę trafić i wszystkie suszarki powinny być laserowe :wink4:

Jeżeli Valentyna sobie z nimi radzi to wiesz.. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Valentyna sobie z nimi radzi to wiesz.. :kox:

Ale co z tego, że Valentyna sobie radzi ? W 99% przypadków jest to znak, że za kilka sekund zobaczysz lizak i trzeba przygotować się na rozmowę. Taz trafiłem na ten 1% gdzie się udało, bo najprawdopodobniej 1 pomiar był nieudany (jechałem nie swoim autem). A tak kocham laserowe mierniki prędkości - powinny być tylko takie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...