Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

teraz sie zacznie jezdzenie po kalim :D

google i :szukaj:

ja znalazlem cos takiego ale bez vag to chyba nic nie zdzialasz

Czyszczenie (regeneracja) filtra cząstek stałych DPF / FAP - 13-06-09, 13:46

--------------------------------------------------------------------------------

Podczas eksploatacji często zdarza się, że filtr cząstek DPF ulega zanieczyszczeniu, dlatego poniżej zamieszczam procedurę czyszczenia przy pomocy VAG-COM (VCDS), dla osób, który zapaliła się kontrolka filtra, a później zaczęła migać kontrola od świec żarowych, a VAG zwraca następujący błąd:

008194 - Filtr cząstek stałych; zespół 1: za mała skuteczność

18434/P2002/008194 - Particle Filter Bank 1: Malfunction

Procedura awaryjnego czyszczczenia DPF:

Wymagania wstępne (ogólne):

Włączamy zapłon

Włączamy silnik

Temperatora płynu chłodzącego

powyżej 50 ° C (patrz MVB 002,4)

Włączyć wszystkie możliwe odbiorniki energii

(Światła, Ogrzewanie siedzeń, ogrzewanie szyb, klimatyzacja i inne)

Warunki jakie należy spełnić:

Prędkość pojazdu pomiędzy 30-60 kilometrów na godzinę

Prędkości obrotowej silnika pomiędzy 1500-2500 RPM

Czas trwania ok..15-20 Minut

Temperatura spalin przed Turbo ładowarki powyżej 700 ° C

Koniecznie należy zachować powyższe wymagania podczas procedury regeneracji filtra. Jest to warunek prawidłowego zregenerowania DPFa.

Teraz czas na interfejs:

[Wybierz]

[01 - Engine]

[Coding-II - 11]

Włącz Regeneracja wprowadzając 21295.

[Do It!]

[Meas. Blocks - 08]

Wybrać obie grupy, tzn. 070 i 075.

[Go!]

MVB 070,1: Regeneracja Status (xxxxxxx1 = Normalna Regeneracja , xxxxxx1x = Przymusowa Regeneracja)

MVB 070.3: Regeneration Counter/Timer

MVB 075.1: Temperatura spalin przed turbosprężarką

MVB 075.2: Temperatura spalin przed filtrem cząstek stałych (DPF)

MVB 075.3: Poziom zapełnienia filtra cząstek stałych...

MVB 075.4: Temperatura spalin za filtrem cząstek stałych (DPF)

Mając ustawione powyższe parametry rozpoczynamy jazdę obserwując na bieżąco bloki pomiarowe, robimy do koniecznie w towarzystwie drugiej osoby.

[Done, Go Back]

[Close Controller, Go Back - 06]

Wszelkie uwagi i sugestie na temat powyższego mile widziane.

2.0 TDI

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/3.0l_V6_TDI_(BKS/BMK/BUN)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

google i :szukaj:

ja znalazlem cos takiego ale bez vag to chyba nic nie zdzialasz

to widziałem jeszcze zanim kupiłem auto. myslałem, że jest też inna metoda na czyszczenie.

Na szóstym chyba manetki nie odkręcać do oporu bo odfrunie, czy olać i pełen sandał?

pełen gaz, tylko wpakuj teściową do boxa, żeby dobrze dociskała go do dachu. :decayed:

boberek nic ciekawego sie nie wyświetla...

to jak to w końcu kuźwa mam zrobić, żeby mi nie wykakiwał żaden błąd później (na razie wycięcie nie wchodzi w gre)

Opublikowano

Kali , instrukcja być ? To rób jak tam pisze i będzie dobrze.

Opublikowano

dobra, to ogarniam dzisiaj VAGa i jade.

Ma ktoś czas i chęć wieczorem? tak po 22 żeby już pusto było na wylotówkach

Opublikowano

Chyba raczej to: http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/3.0l_V6_TDI_(BKS/BMK/BUN)#Particle_Filter_Emergency_Regeneration

Nie potrzeba wylotówki, to się robi na postoju

Ale trzeba sprawdzić to:

Particle Filter Load below 68g (see MVB 104.3) (...)

Gdyż m.in. ze względu na to:

Temperatures at the Exhaust System may rise up to 300 °C!!!

Jeśli się nie sprawdzi może dojść do tego:

If the Particle Filter Load is above 68g the Particle Filter needs to be replaced since the car may burn down when regenerating.

:kox: :kox: :kox:

I parę piw mieć ze sobą gdyż:

The Regeneration may take up to 40 minutes, the engine speed automatically increases to about 1500 RPM.
Opublikowano

dzieki wielkie. to kupuje browary, jade do kumpla i dzialamy :)

Opublikowano

Poziesław, MRoger dzięki. Temat ogarnięty, założyłem zestaw tjula taki chyba jak Buba proponował. Pasujący do wszystkich rodzajów relingów.[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 16:01_________________________________________________Na szóstym chyba manetki nie odkręcać do oporu bo odfrunie, czy olać i pełen sandał? :decayed: Oniak na 100% dobrze mi doradzi :decayed:

Sandał.

I olać, ze po drodze będą się walać majty i resztki nart z box'a.

Widziałem już takie przedstawienie - niezły ubaw.

Z doświadczenia - bez problemu powinno być do 160.

180 na krótko, bo ryzykowne.

[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 17:58:23_________________________________________________Ale jakby Ci jednak wiatr box'a upie*dolił, to nie zapomnij zrobić fotek telefonem - pośmiejemy się :decayed:

Opublikowano

Poziesław, MRoger dzięki. Temat ogarnięty, założyłem zestaw tjula taki chyba jak Buba proponował. Pasujący do wszystkich rodzajów relingów.[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 16:01_________________________________________________Na szóstym chyba manetki nie odkręcać do oporu bo odfrunie, czy olać i pełen sandał? :decayed: Oniak na 100% dobrze mi doradzi :decayed:

Sandał.

I olać, ze po drodze będą się walać majty i resztki nart z box'a.

Widziałem już takie przedstawienie - niezły ubaw.

Z doświadczenia - bez problemu powinno być do 160.

180 na krótko, bo ryzykowne.

[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 17:58:23_________________________________________________Ale jakby Ci jednak wiatr box'a upie*dolił, to nie zapomnij zrobić fotek telefonem - pośmiejemy się :decayed:

Jebaniutki kolega, przyjaciel, no prawie jak rodzina :decayed:
Opublikowano

Panowie,

potrzeba mi jakiegoś pompiarza od diesli, najlepiej Targówek/Białołęka.

Zna ktoś?

2 uszczelki w pompie muszę wymienić :kwasny:

Mam takiego magika co mi to robił w 1Z.Koleś jest z forum golfa i naprawia auta klubowiczom.TDI ma obcykane w jednym palcu.Adam Rembertów 503 399 909

Opublikowano

Wreszcie poświeciłem trochę czasu furze, już się sucz domagała rezania :decayed:

Opublikowano

moja żona powiedziała że wygląda jakby miał downa :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

BĘDĘ MIAŁ SYNAAAA!!!!!!!!!!!

Opublikowano

BĘDĘ MIAŁ SYNAAAA!!!!!!!!!!!

:oklaski: gratki :good::)

Opublikowano

BĘDĘ MIAŁ SYNAAAA!!!!!!!!!!!

:good: :good: :good: :good:

Opublikowano

BĘDĘ MIAŁ SYNAAAA!!!!!!!!!!!

mały makaronik :decayed:

gratuluje :good:

Opublikowano

Gratulacje tatusiu!! :good:[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 21:22_________________________________________________

:polew:

Opublikowano

BĘDĘ MIAŁ SYNAAAA!!!!!!!!!!!

nooooo facet

i to jest wiadomość dopiero

gratulacje najszczersze :good: :good: :good:

a tak btw - czyżby penthouse team przeciekał ?? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.