Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

graty makaroniarz :kox:

oraz :siema:

Opublikowano

Pewnie cieszy mu się, bo wie, że syn zacznie sprowadzać do domu młode dupeczki za kilkanaście lat :naughty: :naughty: :naughty:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

patrzac na makarona cięzko stwierdzić czy bedą to dziewczyny czy chłopcy :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

oczywiscie jesli wda sie w ojca :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

patrzac na makarona cięzko stwierdzić czy bedą to dziewczyny czy chłopcy :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

oczywiscie jesli wda sie w ojca :decayed:

Tak czy siak tatuś będzie zadowolony :decayed:

:bry:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

BĘDĘ MIAŁ SYNAAAA!!!!!!!!!!!

Gratulacje tatusiu!! :good:[br](...)

Sam fakt, że zdecydowałeś się nabyć syna nie zrobił na mnie większego wrażenia.

Ale jeśli jeszcze do tego jesteś ojcem :good:

GRATULEJSZYN!!!

Opublikowano

BĘDĘ MIAŁ SYNAAAA!!!!!!!!!!!

Gratulacje tatusiu!! :good:[br](...)

Sam fakt, że zdecydowałeś się nabyć syna nie zrobił na mnie większego wrażenia.

Ale jeśli jeszcze do tego jesteś ojcem :good:

GRATULEJSZYN!!!

Daj mi namiar na Twojego dilera :naughty: Jak można nabyć syna ?? Wit wziąłeś leki, które przepisał lekarz ?

:hi: :hi:

Opublikowano

Pany mam na handel nówke sztuke nieśmiganą drukarke

Samsung CLP-325W

http://www.samsung.com/pl/consumer/pc-peripherals-prtinters/printers/color-laser-printers/CLP-325W/SEE/index.idx?pagetype=prd_detail

Jakby ktoś relfektował to do oddania jest za 850 zł. Naprawde bardzo fajny sprzęt drukujący szybko, ładnie, do tego działa pod WiFi.

Można ją kupić za 640zł z darmową dostawą + rabatem -10% na części eksploatacyjne.

http://www.centrumdruku.com.pl/samsung/clp_325w.cd

Opublikowano

lol :decayed: Kali na kumplach chce interes robić ;(

Opublikowano

Drukarka Samsung Kolor CLP-325W/SEE w ABC Dacie za 620,00 zł [sRP]

Opublikowano

:bry:

gratuluję sprawnej pompki Makaron :good:

Opublikowano

Ja chce za nią 850. Nikomu nie karze kupować przecież. Potrzebuje sie jej pozbyć i mieć z tego jeszcze kase a za darmo jej nie dostałem stąd taka a nie inna cena. Proste.

Opublikowano

Pany mam na handel nówke sztuke nieśmiganą drukarke

Samsung CLP-325W

http://www.samsung.com/pl/consumer/pc-peripherals-prtinters/printers/color-laser-printers/CLP-325W/SEE/index.idx?pagetype=prd_detail

Jakby ktoś relfektował to do oddania jest za 850 zł. Naprawde bardzo fajny sprzęt drukujący szybko, ładnie, do tego działa pod WiFi.

Mogę dać Ci za nią 100zł :decayed:

Opublikowano

Ja chce za nią 850. Nikomu nie karze kupować przecież. Potrzebuje sie jej pozbyć i mieć z tego jeszcze kase a za darmo jej nie dostałem stąd taka a nie inna cena. Proste.

Proste ?

Dziwny jesteś :kox:

Skoro nowa drukarka kosztuje 640zł – to dla Ciebie jest proste, że chcesz się „pozbyć” używanej za 850zł :kox:

To powodzenia :good::D

Ps.

Panowie – mam trochę benzyny i ON-u na zbyciu..

Zalega mi kilka tysięcy litrów, pozdbęde się tego za powiedzmy 7,50zł za litr.. :D

Opublikowano

chcesz się „pozbyć” używanej za 850zł :kox:

nówka sztuke, przecież pisałem.

Wyjąłem ją tylko z opakowania, żeby porobić zdjęcia bo dzisiaj na allegro wystawiam. Nigdy nie podłączona itd. Ori zabezpieczenia ma itd.

Opublikowano

Ps.

Panowie – mam trochę benzyny i ON-u na zbyciu..

Zalega mi kilka tysięcy litrów, pozdbęde się tego za powiedzmy 7,50zł za litr.. :D

Biore 1000 litrów :kox:

Opublikowano

chcesz się „pozbyć” używanej za 850zł :kox:

nówka sztuke, przecież pisałem.

Wyjąłem ją tylko z opakowania, żeby porobić zdjęcia bo dzisiaj na allegro wystawiam. Nigdy nie podłączona itd. Ori zabezpieczenia ma itd.

Bita? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.