Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jaką taxe, bilet do metra za 2zł :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jaką taxe, bilet do metra za 2zł :decayed:

dzieki Rychu :good:

Opublikowano

Nosferszczak a V-połera racinka nie masz tak po 10 zeta, bo z rana lece na narty, to jak bym przytankował u Ciebie w dobrej cenie baczek to do Piotrkowa prawie,że za darmo dolece :decayed:

Opublikowano

bo z rana lece na narty

Gdzie lecisz dokladnie? Ja w poniedzialek wyruszam :hi:

Opublikowano

http://www.cda.pl/video/1180940/Wyprzedzanie-Debila-w-civicu-

Z tego co widzę to Nieporęt w niedzielę. Koleś w hondzie jest z legionowa :kox:

U nas jeden z Legionowa dzisiaj drukarkę sprzedawał :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jaką taxe, bilet do metra za 2zł :decayed:

k**wa... jakie 2zl ? 2,80 minimum, a najlepiej dobowy za 9-tke, zostanie na pozniej :polew:

Opublikowano

Norbi leci na narty :

http://www.cda.pl/video/661390/Pierwszy-wlasciciel-bezwypadkowy

widze bagażnik udało się założyć , sanki już zamontowane :D

kurva ledwo śnieg zaczął padać, a ten już upala i zdążył mnie nagrać :shocked::decayed:[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 06:29_________________________________________________

bo z rana lece na narty

Gdzie lecisz dokladnie? Ja w poniedzialek wyruszam :hi:

http://www.parksnow.sk/raca/pl/index.php
Opublikowano

jaką taxe, bilet do metra za 2zł :decayed:

ku***a... jakie 2zl ? 2,80 minimum, a najlepiej dobowy za 9-tke, zostanie na pozniej :polew:

dam ci dyche , bedzie "do równego" a ja i tak bede do przodu :tongue4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: zapieprzam do szkoły, milion egzaminów dzisiaj
Opublikowano

:hi:

Norbi leci na narty :

http://www.cda.pl/video/661390/Pierwszy-wlasciciel-bezwypadkowy

widze bagażnik udało się założyć , sanki już zamontowane :D

:> Cybant do wymiany. Dont łories, zrobisz jak wrocisz :polew:

[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 08:39_________________________________________________

bo z rana lece na narty

Gdzie lecisz dokladnie? Ja w poniedzialek wyruszam :hi:

http://www.parksnow.sk/raca/pl/index.php

:kox:

Opublikowano
:sick3::facepalm:
Opublikowano

:sick3::facepalm:

dałes w rure ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:sick3::facepalm:

dałes w rure ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Troszki.. ostro nie było..ale muli mnie jakbym napił się pryty za 5 zł..a nie piwa :disgust:

Od dziś nie pijam piwa w większej ilości niż dwa na raz.. w ogóle zastanawiam się nad tym czy nie zarzucić picia alkoholu :embarrassed:

Opublikowano

w ogóle zastanawiam się nad tym czy nie zarzucić picia alkoholu

:hi:

Bóg Cię opuścił? :polew:

Opublikowano

:sick3::facepalm:

dałes w rure ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Troszki.. ostro nie było..ale muli mnie jakbym napił się pryty za 5 zł..a nie piwa :disgust:

Od dziś nie pijam piwa w większej ilości niż dwa na raz.. w ogóle zastanawiam się nad tym czy nie zarzucić picia alkoholu :embarrassed:

po piwie masz kaca ?? :shocked: :shocked: :shocked:

to juz naprawde tragedia , mi sie jeszcze nie zdarzyło :wink4:

Opublikowano

w ogóle zastanawiam się nad tym czy nie zarzucić picia alkoholu

:hi:

Bóg Cię opuścił? :polew:

Znudziło mi się już zdychanie na drugi dzień :thumbdown:

:sick3::facepalm:

dałes w rure ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Troszki.. ostro nie było..ale muli mnie jakbym napił się pryty za 5 zł..a nie piwa :disgust:

Od dziś nie pijam piwa w większej ilości niż dwa na raz.. w ogóle zastanawiam się nad tym czy nie zarzucić picia alkoholu :embarrassed:

po piwie masz kaca ?? :shocked: :shocked: :shocked:

to juz naprawde tragedia , mi sie jeszcze nie zdarzyło :wink4:

Zawsze po browarze mam wrażenie jakby moje dwie półkule straciły ze sobą kontakt :thumbdown::sick3:

Wiecie dlaczego Poziek jeszcze nic nie napisał ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Wiecie dlaczego Poziek jeszcze nic nie napisał ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

przytrzasnąl sobie stulejke w drzwiach ??? :mysli::kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Siema z rana :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.