Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oficial: bagażnik i paka tjula z trzema kompletami nart i dechą dwoma parami buciorów daje rade do 200 km/h, więcej nie miałem odwagi, pozdrowienia dla Witsa :cool1:

Słowackie pałki powitały mnie balankietem wstępu za 80 jura na ich super szybkie drogi :tongue4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oficial: bagażnik i paka tjula z trzema kompletami nart i dechą dwoma parami buciorów daje rade do 200 km/h, (...)

Słabo. Liczyłem, że bardziej się postarasz :decayed:

Będą foty, będą foty, bedą foty :radocha:

Opublikowano
:)
Opublikowano

Łukasz kojarzysz, czy ten system działa tylko od przodu, czy od tyłu również :?:

Na filmie widać, że kamera jest tylko z przodu. Zdjęcia będą robione i liczone najprawdopodobniej od lipca.

Coś czuję, że ramki zakrywające przednią tablicę zaczną sprzedawać się jak ciepłe bułeczki (naklejkę można ukryć bez problemu).

Łukasz a jak to jest z naklejką :?: Czy nie jest tak, że większość fotoradarów i kamer nie ma wystarczającej rozdzielczości, żeby dało się odczytać bez wątpliwości cyfry na naklejce :?:

_________________________________________________

Adrian graty :good: :good: :good: :good: :good::kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Czy nie jest tak, że większość fotoradarów i kamer nie ma wystarczającej rozdzielczości, żeby dało się odczytać bez wątpliwości cyfry na naklejce :?:

tylko kórwa jak ogarnąć temat gdzie stoi ta "wiekszość"

Opublikowano

Łukasz a jak to jest z naklejką :?: Czy nie jest tak, że większość fotoradarów i kamer nie ma wystarczającej rozdzielczości, żeby dało się odczytać bez wątpliwości cyfry na naklejce :?:

Te raczej nie mają szans na odczyt z naklejki, aczkolwiek patrzą z góry i w powiększeniu może coś wyjść. Pewnie przekonamy się z biegiem czasu, ale położenie czegoś małego na naklejkę raczej nie jest problemem.

tylko kórwa jak ogarnąć temat gdzie stoi ta "wiekszość"

Szanse na odczyt mają Fotorapid CM i AD9.

Opublikowano

Oficial: bagażnik i paka tjula z trzema kompletami nart i dechą dwoma parami buciorów daje rade do 200 km/h, więcej nie miałem odwagi, pozdrowienia dla Witsa :cool1:

Słowackie pałki powitały mnie balankietem wstępu za 80 jura na ich super szybkie drogi :tongue4:

Słowacja to tak samo jak Litwa. Trzeba jechać tyle ile jest na znakach bo jak złapią to nie ma żadnej rozmowy. Mandat i c**j

Jak ja jechałem autokarem to koleś zaczął przyczepiać jakiś nadajnik do szyby. GPS + coś tam. Jak tego nie masz to kosmiczne kary się płaci.

Opublikowano

...opłata za autostradę

Opublikowano

...opłata za autostradę

dokładnie

ale normalnie jak niewidoczna smycz. Co, gdzie, kiedy wszystko monitorują.

Podobno w Polsce też takie coś ma być

Opublikowano

Tak, był o tym dokument albo jakiś artykuł.

Propozycja Państwa żeby płacić za każdy kilometr autostrad.

Opublikowano

czyli duzo nie zaplacimy bo ile mamy tej autostrady w sumie 400 km ?

Opublikowano

900

Opublikowano
  • Autor
:kox::drunk: :drunk: :drunk::buhaha::zemdlal:
Opublikowano

:kox::drunk: :drunk: :drunk::buhaha::zemdlal:

Siema Gregor ............ :drunk:

Opublikowano
  • Autor

Siema Gregor ............ :drunk:

siemasie :kox:

Opublikowano

:kox::drunk: :drunk: :drunk::buhaha::zemdlal:

biba się ciągnie od wczoraj?

Opublikowano
:drunk:
Opublikowano

:drunk:

:drunk:
Opublikowano

no ja tez wczoraj dalem w piz*e

Opublikowano

no ja tez wczoraj dalem w piz*e

jednak brat się pojawił :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.