Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wpadaj i szukaj mnie w białym Fiacie ew. Rozklekotanej Fieście wezme dla Ciebie ze 2 naklejki.

:good::hi:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kata wrzuccie na allegro od 1PLN...

ostatnio Nosb pokazywal mi jak poszly katy z A6 2.5TDI - za 1300PLN :blink: :blink: :blink: - a swoje z 3.0 V6 opierdolil za 800PLN chyba...

ciekawe za ile pojda moje z S4. :mysli:

też się nad tym zastanawiałem właśnie

tylko kto to kupuje za taką kasę :mysli:

Opublikowano

wazne, ze ktos kupuje, reszta mnie nie obchodzi po co i na co :decayed:

Opublikowano

wazne, ze ktos kupuje, reszta mnie nie obchodzi po co i na co :decayed:

:blink:

A chu !

Wrzucę :P (tylko, że mam obciętą jedną flanszę :gwizdanie: ) -- ee.. kto tam to zauważy :decayed:

Opublikowano

skoro są skupywane po 200zl to jakiś sens w tym jest :mysli:

Opublikowano

ku***a pojebaly mi sie godziny pracy i zamiast na 11 przyjechalem na 7 :wallbash:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Serio, serio piszę, szukam informacji (w miarę konkretnych) na temat strategii rozwoju województwa mazowieckiego :mysli:

Poza zwykłym googlowaniem możecie mi coś polecić ?

Opublikowano

Serio, serio piszę,

:mysli:

Opublikowano

ale w jakim sensie rozwoju? w jakich dziedzinach?

http://www.mazovia.pl/

Opublikowano

siemanko :hi:

Pytanie na szybko mam. Felgi 19 cali rs4 b7 et 45 bedzie mi coś obcierać czy bez problemu moge zakładać do siebie?

Jakie dystanse dać żeby ładnie wyglądało a nie wystawało za bardzo i nie tarło. zawieszenie mam zwykłe i na razie nie planuje zmieniać.

Opublikowano

Pytanie na szybko mam. Felgi 19 cali rs4 b7 et 45 bedzie mi coś obcierać czy bez problemu moge zakładać do siebie?

Jakie dystanse dać żeby ładnie wyglądało a nie wystawało za bardzo i nie tarło. zawieszenie mam zwykłe i na razie nie planuje zmieniać.

watpie, czy przy tym ET opona nie bedzie Ci tarla o wahacz, bo zapewne bedzie to 235.

rozumiem, ze to nie ori kola ? bo w ori jest albo ET48 (A6), albo ET29 (RS4).

Opublikowano

o te dokładnie chodzi: http://allegro.pl/okazja-opony-felgi-rs4-rs6-audi-19-w-wa-audi-vw-i1438087477.html

Warto w to się pakować? Cena jest dobra ale nie chce mieć problemów z prostowaniem ich co miesiąc w razie co. Koleś mówi, że jemu w B6 s-line nic nie tarło.

to moje stare fele..dałem do nich dystans 17 i 19 mm i było git..jeździłem na nich 2 sezony i nie prostowałem ich..komplet tych felg i opon kosztował ponad 7 tysi

Opublikowano

o te dokładnie chodzi: http://allegro.pl/okazja-opony-felgi-rs4-rs6-audi-19-w-wa-audi-vw-i1438087477.html

Warto w to się pakować? Cena jest dobra ale nie chce mieć problemów z prostowaniem ich co miesiąc w razie co. Koleś mówi, że jemu w B6 s-line nic nie tarło.

Przecież to jest gościa z klubu.. :przebiegly:

Opublikowano

Kurfa dzwonił do mnie koleś w sprawie hondziny i głoś 100 % Ajdaho :polew:

Opublikowano

Koleś tez mówi, że są proste i nie ma z nimi problemów. Jade jutro wieczorkiem je obadać i zobaczymy co mi wulkanizacja powie. jak bede dobre to je wezme i zobaczymy jak się bedą sprawowały.

Nosfer a kojarzysz kto to od nas?

Opublikowano

Koleś tez mówi, że są proste i nie ma z nimi problemów. Jade jutro wieczorkiem je obadać i zobaczymy co mi wulkanizacja powie. jak bede dobre to je wezme i zobaczymy jak się bedą sprawowały.

Nosfer a kojarzysz kto to od nas?

każdy go zna :) rozjebał nawet swoją furę w promce na parkingu :decayed:

Opublikowano

Mario

Opublikowano

zawieszenie mam zwykłe i na razie nie planuje zmieniać.

no to bedzie piekna koza na dziewiętnastkach :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.