Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: dziendobry pan POziomek :)

Kurfa od kilometr wyczuwam, że chcesz mieć zrobione logi :naughty: :naughty: :naughty::kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Opublikowano

z życia polakUF:

Stacja benzynowa w Toruniu. Facet zatankował i podchodzi do kasy.

Sprzedawca: - Co dla pana?

Facet: - Paliwo z 2, papierosy, cola, jakiś batonik i gumy.

Sprzedawca: - Na ząb, czy na dyszel?

:decayed:

Opublikowano

to fake? :naughty: Bo średnio sobie wyobrażam żeby tak furę postawić w pion :rolleyes:

Opublikowano

to fake? :naughty: Bo średnio sobie wyobrażam żeby tak furę postawić w pion :rolleyes:

Polak potrafi :decayed:

Opublikowano

http://www.youtube.com/watch?v=L3iIXYJBM4E&feature=related



Ostatni odcinek TOP GEAR. Od 8:55 niezla akcja jest :kox: :kox:. Nowy STIG daje radę. Bo jak wiadomo stary został zwolniony ponieważ przyznał się, że jest STIGIEM
Opublikowano

Dobra rozluźnić mi tam dróżkę do domu bo jadę :naughty::decayed:

Opublikowano

Nauka języka polskiego i lekcja dobrych obyczajów w wykonaniu prawdziwego warszawiaka.

Bydlaku

Opublikowano

Dobra rozluźnić mi tam dróżkę do domu bo jadę :naughty::decayed:

optymista :polew:

Opublikowano

Nauka języka polskiego i lekcja dobrych obyczajów w wykonaniu prawdziwego warszawiaka.

Bydlaku

Dawno Cię nie było i widać, że masz spore zaległości ponieważ to stare jak świat :decayed:[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 17:14_________________________________________________łooooooooookurva

http://w193.wrzuta.pl/audio/aW70XqLB2Ig/klub_a4_banda_lodzka_song :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dobra rozluźnić mi tam dróżkę do domu bo jadę :naughty::decayed:

optymista :polew:

Wykrakałeś :thumbdown: Znowu na Grójeckiej stałem :thumbdown: I jakiegoś klubowicza spotkałem ale chyba średnio czający bo nie chciał gadać :blink::disgust: Ale nie dziwię się LRY :decayed::naughty:

Opublikowano

Dobra rozluźnić mi tam dróżkę do domu bo jadę :naughty::decayed:

optymista :polew:

Wykrakałeś :thumbdown: Znowu na Grójeckiej stałem :thumbdown: I jakiegoś klubowicza spotkałem ale chyba średnio czający bo nie chciał gadać :blink::disgust: Ale nie dziwię się LRY :decayed::naughty:

Masz coś do LRY ??? Włosy Cię swędzą ?

Opublikowano

Masz coś do LRY ??? Włosy Cię swędzą ?

:polew: No proste w LRY Kowi szaleje więc różnie tam bywa :naughty: włosy mnie nie swędzą :tongue4:

Opublikowano

Masz coś do LRY ??? Włosy Cię swędzą ?

:polew: No proste w LRY Kowi szaleje więc różnie tam bywa :naughty: włosy mnie nie swędzą :tongue4:

Ja mam LRY :bicz: :bicz3:

Opublikowano

włosy mnie nie swędzą :tongue4:

a grzywka ? :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 19:07_________________________________________________

Ja mam LRY :bicz: :bicz3:

Widać :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja mam LRY :bicz: :bicz3:

współczuję :naughty::tongue4: Ja LRA :decayed::naughty:

Opublikowano

włosy mnie nie swędzą :tongue4:

a grzywka ? :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 19:07_________________________________________________

Ja mam LRY :bicz: :bicz3:

Widać :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Siadaj na piź......e i milcz :decayed:[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 19:08_________________________________________________

Ja mam LRY :bicz: :bicz3:

współczuję :naughty::tongue4: Ja LRA :decayed::naughty:

To masz z tej gorszej strony :polew: :polew: Trzymam blachy ze względu na stawki ubezpieczeniowe :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.