Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

(...) zmuszać się codziennie do jazdy volvo (...) najbardziej pedalska bryka(...)

Pedofilska napisałem, pedofilska :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie wiedziałeś że jestem z PiS-u i dla mnie każdy pedał jest pedofilem :polew:

A co do szukania dobrych pracowników to teraz jest problem, np. u mojej zony już dosć długo nie mogą znaleźć kogoś z doświadczeniem w negocjacjach i logistyce

Opublikowano

Hmmm... jeszcze jakiś czas temu to bym sie połasił na taką robotę :przebiegly: Gdyby nie ten język :disgust:

Opublikowano

Brynka a co to za nowy avatarek jakas okazja :mysli:

A taka mała odmiana ;)

Jakoś ten wcześniejszy avatar mi się bardziej podobał :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

A taka mała odmiana ;)

mała ?? IMO całkiem spora :naughty:

Opublikowano

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Brynia nie strasz !!!!!!!!!!!!

:naughty::decayed:

Opublikowano

Ciekawe jak starzy zareagowali na wieść , że synek jeszcze pogorszył sprawe :decayed:

widziałem wczoraj te renault clio czarne, nawet się nei zdziwiłem że stoi w polu :)... nie ma bata żeby nie upalał na tym odcinku...bo mnie mniej więcej w tym miejscu targali z zaspy...

Opublikowano

T-zolw ja tylko przypominam ze dwa tygodnie temu wróciłes z DE a fotek nie ma ... będzie ostrzeżenie za lenia :naughty:

Opublikowano

Zółw jak dzisaj nie pojawi sie na spocie to zarobi zółta karteczke :evil:

Opublikowano

Jakby ktoś był zainteresowany, jest propozycja pracy.

Bez zbędnego owijania w bawełnę

- chodzi o przedstawiciela handlowego na Warszawę i okolicę

- branża: regały wysokiego składowania+pojemniki

Hmm, gdyby nie duży nacisk na język to już bym się pisał, bo szukam teraz pracy właśnie na takim stanowisku.

Opublikowano

Zółw jak dzisaj nie pojawi sie na spocie to zarobi zółta karteczke :evil:

Dziwisz sie jak tyle osób ustawiło sie w kolejke do ujeżdzania nowej fury :D

Opublikowano

Ja juz sie dzis napalilem na spota (miesiac mnie nie bylo), ale imieniny mej rodzicielki sa... :confused4:

Opublikowano

Michau powiedz ze z okazji spota imieniny odwołane :decayed:

Zółwia i tak nie minie pojawienie sie w najgorszym przypadku dorwiemy go na zlocie no chyba ze z hhackiem pojedzie :quattro:

Opublikowano

Ja juz sie dzis napalilem na spota (miesiac mnie nie bylo), ale imieniny mej rodzicielki sa... :confused4:

wpadnij na chwile - akurat kupisz prezet w FW :naughty:

mnie też nie było chyba ze 3 tygodnie ale dzisiaj na 100% obecny

Opublikowano

chyba ze z hhackiem pojedzie :quattro:

tak moze byc :)

a o zdjeciach zolwia to zapomnijcie , ja uslyszalem ze predzej zobacze na zywo. :shocked:

czy wie ktos moze ile w PL kosztowalo by pomalowanie klapy w sedanie??? nie chce mi sie zkladac oddzielnego tematu do tego , dziex

Opublikowano

czy wie ktos moze ile w PL kosztowalo by pomalowanie klapy w sedanie???

Pewnie od 400 PLN w gore.

wpadnij na chwile - akurat kupisz prezet w FW :naughty:

Zeby spot byl o 18 to bym wpadl...

Opublikowano
Zeby spot byl o 18 to bym wpadl...

Elita jest juz pare minut po 18 :cool:

Opublikowano

To w takim razie chyba sie przejade... :przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.