Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

taaa.... a nastepnie sie obudzisz i dostaniesz kapciem przez leb :gwizdanie:

Mogłoby tak być... Ale pewnie już niedługo zostane kawalerem z odzysku :naughty: STANIE KAWALERSKI WITAJ PONOWNIE :naughty:

Opublikowano

taaa.... a nastepnie sie obudzisz i dostaniesz kapciem przez leb :gwizdanie:

Mogłoby tak być... Ale pewnie już niedługo zostane kawalerem z odzysku :naughty: STANIE KAWALERSKI WITAJ PONOWNIE :naughty:

:good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

taaa.... a nastepnie sie obudzisz i dostaniesz kapciem przez leb :gwizdanie:

Mogłoby tak być... Ale pewnie już niedługo zostane kawalerem z odzysku :naughty: STANIE KAWALERSKI WITAJ PONOWNIE :naughty:

tak to jest jak kociarstwo umoczy na pierwszej randce, "łojce" każą sie żenic bo wstyd na wsi , a potem rozwód :thumbdown::kox: :kox: :kox:

Opublikowano

taaa.... a nastepnie sie obudzisz i dostaniesz kapciem przez leb :gwizdanie:

Mogłoby tak być... Ale pewnie już niedługo zostane kawalerem z odzysku :naughty: STANIE KAWALERSKI WITAJ PONOWNIE :naughty:

23 lata masz na serio ?? :shocked:

Opublikowano

zderzak po holowaniu

20110303172.jpg

:angry:

Opublikowano

Moskal stara parówko 100 lat, 100lat :beer1: :boobs::banan1::banan3:[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 09:06_________________________________________________moskal parówko stara.. nikt mi sie nie kazał hajtać :P

KAmyk tak

Opublikowano

Moskal stara parówko 100 lat, 100lat

dzieki

nikt mi sie nie kazał hajtać :P

przestań pierdoooolić :decayed:

Opublikowano

KAmyk tak

w torbę jeża

to wcześnie zacząłeś i jeszcze wcześniej planujesz zakończyć, widzę :cool1:

Opublikowano

taaa.... a nastepnie sie obudzisz i dostaniesz kapciem przez leb :gwizdanie:

Mogłoby tak być... Ale pewnie już niedługo zostane kawalerem z odzysku :naughty: STANIE KAWALERSKI WITAJ PONOWNIE :naughty:

tak to jest jak kociarstwo umoczy na pierwszej randce, "łojce" każą sie żenic bo wstyd na wsi , a potem rozwód :thumbdown::kox: :kox: :kox:

Podoba mnie się, Klikam "Lubię to!"

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

zderzak po holowaniu

20110303172.jpg

:angry:

Tak go ubrudzili??!!

Karwa nie mogę wstawiać paszczurów, znaczy emotikonek...

Opublikowano

Buba, czyje to?

taaa.... a nastepnie sie obudzisz i dostaniesz kapciem przez leb :gwizdanie:

Mogłoby tak być... Ale pewnie już niedługo zostane kawalerem z odzysku :naughty: STANIE KAWALERSKI WITAJ PONOWNIE :naughty:

to po chooj bylo sie zenic :przebiegly:

pamietam jak kiedys pisales, ze na paintballu, ktory organizowal Nosfer Twoja kobita siedziala w aucie, bo bala sie Ciebie puscic - to byl pierwszy znak ostrzegawczy :decayed:

Opublikowano

Fly jak to czyj. Mój :disgust:[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 09:49_________________________________________________Moskal stary pierdzielu 100 lat :drunk::drinks::boobs::kwiatek:

Opublikowano

Buba, czyje to?

taaa.... a nastepnie sie obudzisz i dostaniesz kapciem przez leb :gwizdanie:

Mogłoby tak być... Ale pewnie już niedługo zostane kawalerem z odzysku :naughty: STANIE KAWALERSKI WITAJ PONOWNIE :naughty:

to po chooj bylo sie zenic :przebiegly:

pamietam jak kiedys pisales, ze na paintballu, ktory organizowal Nosfer Twoja kobita siedziala w aucie, bo bala sie Ciebie puscic - to byl pierwszy znam ostrzegawczy :decayed:

Nawet nie mów - Kilka godzin w samochodzie w 30*C upał..

Tak była wkurwiona, że Moorph wyjechał tylko za zakręt i my cały Olej z auta wyjebało :decayed:

Przypadek ? :przebiegly:[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 09:51_________________________________________________

Fly jak to czyj. Mój :disgust:

Kto Ci to holował ? :blink::shocked:

:wtf:

Opublikowano

Buba, kurde... na tej focie jakis niebieski sie wydawal.

No to pisz co sie stalo i komu mamy wp***dolic :decayed:

Czemu holowanie? Znowu sie zj***l?

Opublikowano

Buba, kurde... na tej focie jakis niebieski sie wydawal.

No to pisz co sie stalo i komu mamy wp***dolic :decayed:

Czemu holowanie? Znowu sie zj***l?

W zaszłym tygodniu co mi się zagotował na katowickiej. wp***dolić nie ma komu bo to po prostu pech i uroki holowania na lince. Chociaż jak chcesz to Kolkov ciągnął :decayed

Nie niebieski tylko kiepska fota i auto całe brudne

Opublikowano

Nawet nie mów - Kilka godzin w samochodzie w 30*C upał..

Tak była wkurwiona, że Moorph wyjechał tylko za zakręt i my cały Olej z auta wyjebało :decayed:

pamietam , ale auto w cieniu stało więc loooz :naughty: :naughty: :naughty:

Kto Ci to holował ? :blink::shocked:

:wtf:

nie chce tu nikogo bronić lub oskarżać ale za holowanie tzn napręzenie linki holowaniczej dba HOLOWANY a nie holujący :gwizdanie:

tak mnie w kazdym bądź razie uczyli :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Moskal stary pierdzielu 100 lat :drunk::drinks::boobs::kwiatek:

senkju maj frend :notworthy:

Opublikowano

Moskal - jako prezent na urodziny zdjąłem Ci kropka :polew: :polew: - żeby się z Ciebie koledzy nie śmiali :kox: :kox:

Opublikowano

Moskal - jako prezent na urodziny zdjąłem Ci kropka :polew: :polew: - żeby się z Ciebie koledzy nie śmiali :kox: :kox:

A da radę, żeby na moje urodziny Tobie jebnąć kropka ? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: Da radę, już ja się o to zatroszczę :cool1:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.