Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:beer1: :rotfl1: :th:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bag: :doh1: :evil2:

nie no... teraz jest super ....

Opublikowano

qrw... ale nie fart w niuni umarł aku a w drugim aucie 2xprzebite koło i musiałem jeździć dziś na motocyklu ale :kox: :kox:

Opublikowano

qrw... ale nie fart w niuni umarł aku a w drugim aucie 2xprzebite koło i musiałem jeździć dziś na motocyklu ale :kox: :kox:

sciemniasz .. chciałeś pośmigać bzykolotem ,a aku i oponka to tylko zbieg okoliczności :cwaniak1: :evil2:

Opublikowano

qrw... ale nie fart w niuni umarł aku a w drugim aucie 2xprzebite koło i musiałem jeździć dziś na motocyklu ale :kox: :kox:

sciemniasz .. chciałeś pośmigać bzykolotem ,a aku i oponka to tylko zbieg okoliczności :cwaniak1: :evil2:

nie ukrywam że chciałem :P bo ostatnio nawet go w garażu odpalałem żeby go przepalić i posłuchać tego dźwięku :kox: ale jazda kuźwa to jest niebezpieczna o tej porze roku u nas :shocked:

a właśnie reanimuje aku :) i nie wiem czy dam radę na spota jechać :wallbash:

Opublikowano
ego dźwięku :kox: ale j

a właśnie reanimuje aku :) i nie wiem czy dam radę na spota jechać :wallbash:

Do 19 sie napewno zreanimuje :cwaniak1:

A co masz za pocisk ?

Opublikowano

Do 19 sie napewno zreanimuje :cwaniak1:

A co masz za pocisk ?

mam nadzieję :chytry:

pocisk hm... to tylko strzała :naughty: małe kawasaki

niech ktoś weźmie ze sobą kabelki rozruchowe i wrazie czego pożyczy pare amper ;)

Opublikowano

ZAWSZE MI BRAKOWALO TEJ EMOTY, ale interweniowalem :cwaniak1:

:cwaniak1: :cwaniak1: :cwaniak1:

:kox:

w mordę, Ty to masz chody chopie.... Jak rany glupek2bx9.gif

Opublikowano

Trza powoli na spota ruszać :beer1:

Opublikowano

może mi się uda dzisiaj wpaść na spota ok 20

Opublikowano

Trza powoli na spota ruszać :beer1:

jak mi niunia odpali :wink4:

Opublikowano

Ja dzis chyba pobilem swoj rekord na trasie Fort Wola > Rodziciele, glownie dzieki B7 2.0TQ, ktore co i rusz mi uciekalo, ale Pan okazal sie chyba mistrzem prostej, bo po zjezdzie z prostej bezkolizyjnej zwolnil do 140... :decayed: :cwaniak1:

Opublikowano

Poziek piekny dzwiek wydajesz slyszalem Cie jak bylem juz na Nowodworach do swego blaszaka zajezdzales chyba :kox:

Opublikowano

A ja nie dotarlam dzis na spota... :wallbash:

Nie dlatego , ze nie moglam.......zapomnialam,ze dzis wtorek........ :embarrassed:

Opublikowano

Nie dlatego , ze nie moglam.......zapomnialam,ze dzis wtorek........ :embarrassed:

Zakochalas sie, czy co... ? :decayed::tongue4:

Opublikowano

Melduje się po spocie.

Krzyniek, jak następnym razem będziesz miał to serduszko na szybie to Cie wygonie. :decayed:

Opublikowano

Nie dlatego , ze nie moglam.......zapomnialam,ze dzis wtorek........ :embarrassed:

Zakochalas sie, czy co... ? :decayed::tongue4:

hmmmm......... :decayed: kurde nikt mi nie przypomnial ze dzis spot...... :D

Opublikowano

Melduje się po spocie.

Krzyniek, jak następnym razem będziesz miał to serduszko na szybie to Cie wygonie. :decayed:

ale ono mi się bardzo podoba...... :P

Tosik jak Ty będziesz tak jeździł to :bicz: :doh1: :rant:

Opublikowano

ale ono mi się bardzo podoba...... :P

:bag:

Opublikowano

ale ono mi się bardzo podoba...... :P

:bag:

wiedziałem że się ktoś czepnie tego :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.