Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

:polew: :polew: :polew: nie poszło :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

:polew: :polew: :polew: nie poszło :naughty:

Dalej nie idzie :kwasny:

Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

o ja pier**le :sick:

Opublikowano

ja to się zastanawiam jak wasze wątroby się trzymają :gwizdanie:

Opublikowano

ja to się zastanawiam jak wasze wątroby się trzymają :gwizdanie:

Nnie wiem , nie posiadam :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:hi:

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano

:hi:

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

I co jednak... pijesz? Coś wspominałeś o abstynencji?

Opublikowano

:hi:

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

I co jednak... pijesz? Coś wspominałeś o abstynencji?

Tu gdzie teraz jestem nie da się nie pic :blink::decayed:

Opublikowano

:hi:

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

I co jednak... pijesz? Coś wspominałeś o abstynencji?

sie znaczy na Lubelszczyźnie ? heheh dobry klimat do i wchodzi łatwo :kox:

Tu gdzie teraz jestem nie da się nie pic :blink::decayed:

Opublikowano

sie znaczy na Lubelszczyźnie ? heheh dobry klimat do i wchodzi łatwo :kox:

Co Ty..w domu to nie mam czasu na picie :wink4:

Teraz to ja na zesłaniu jestem :D

http://www.jungk-edv.de/flonheim/weingue.htm jedno małe miasto i tylu winiarzy.. dlatego tu się nie da nie pic :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

i wszyscy najebani, dzień w dzień, non stop, walą wino jak herbatkę :kox::kox::kox:

Są i tacy :naughty: ... ja to pier**le picie na tygodniu.. później męczyc się w robocie :wallbash:

Opublikowano

no szlag by trafił

wtorek w plecy z chelsea, a dzisiaj z liverpoolem

cholera jasna, no czarny tydzień jakiś

:angry: :angry: :angry:

Opublikowano
  • Autor

Kuyt dobry zawodnik i miał dobry dzień. Jako trzeci piłkarz w historii Premier Leauge, strzelił hat tricka Manchesterowi Utd. :cool1:

dziś za to piłkarskie święto Warszawy

http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/orange-ekstraklasa/2010-2011/legia-warszawa-polonia-warszawa_mtc392408/live.shtml

Opublikowano

Kuyt dobry zawodnik i miał dobry dzień. Jako trzeci piłkarz w historii Premier Leauge, strzelił hat tricka Manchesterowi Utd. :cool1:

dziś za to piłkarskie święto Warszawy

http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/orange-ekstraklasa/2010-2011/legia-warszawa-polonia-warszawa_mtc392408/live.shtml

greg

nie ujmuje Holendrowi, ale zgodzisz się zapewne, że różnicę robi Suarez

jak sobie przypomnę, co on odwalał na Mundialu razem z Forlanem :gwizdanie:

wcale się nie dziwię, że tak mu tu idzie - aczkolwiek i Kenny "Happy Birthday" wraz z atmosferą którą wprowadza na Anfield i The Kop robią różnicę :cool1:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

no szlag by trafił

wtorek w plecy z chelsea, a dzisiaj z liverpoolem

cholera jasna, no czarny tydzień jakiś

:angry: :angry: :angry:

i w dodatku nie mogę odpisac Ci na PW bo masz skrzyneczkę zapierdoloniutką na maxa :decayed:

Opublikowano

i w dodatku nie mogę odpisac Ci na PW bo masz skrzyneczkę zapierdoloniutką na maxa :decayed:

już nie :tongue4:

Opublikowano

7 to chyba najgorsza z krajówek :confused4:

amen

po dzisiejszym dniu twierdzę tak samo

a ten rudzielec takie karwa cuda obiecywał :angry:

dołączam do Mellera, słowo honoru ...

głosuj w PISdu a będziesz miał ekspresówkę/autostradę tylko do Torunia, Częstochowy i Włoszczowej (im ŚP Długorękiego) :polew:

Ps. Ostatnio też mnie POrąbańcy wkurzają ale wolę ich niż koalicję PIS z SLD :sick3: (patrz Ursynów)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.