Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj w lomiankach gosciu Yarisem we mnie uderzyl w tyl :decayed: Wychodze a tu kurfa nawet zadrapania :blink: jak to mozliwe?? a u niego tablica pogieta i pekniety zderzak :decayed: Obadalem fure swoja i pojechalem dalej... W takim wypadku chyba nie ma co szukac kasy jakiejs co?? :naughty:

Nawet rysy ? - nie możliwe - źle obejrzałeś. :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Nie chcę się wcinać w toczącą sie już głębszą rozmowę, ale nie ukrywam, że potrzebuję pomocy w wykonaniu logów i zdiagnozowaniu kilku spraw za kilka piwek.

Gdyby sie znalazł jakiś dobry człowiek, to chętnie sie stawię na spocie w Arkadii.

Pozdr

Wojtek

podjezdzaj , ktoś sie na bank znajdzie :good:

Opublikowano

Dzisiaj w lomiankach gosciu Yarisem we mnie uderzyl w tyl :decayed: Wychodze a tu kurfa nawet zadrapania :blink: jak to mozliwe?? a u niego tablica pogieta i pekniety zderzak :decayed: Obadalem fure swoja i pojechalem dalej... W takim wypadku chyba nie ma co szukac kasy jakiejs co?? :naughty:

Nawet rysy ? - nie możliwe - źle obejrzałeś. :decayed:

no tez sie dziwilem :decayed: Auto troche brudne to by bylo lepiej widac a tu nic :kox: Uderzyl tak w srodek na wysokosci belki wiec mysle ze zderzak sie wgiął i z powrotem odkształcil :decayed: Twarda d*pa :kox: Ale jak widzialem w lusterku lecacego na mnie Yarisa to bylem troche w szoku :kox:

Opublikowano

*) jak któreś półpiździe zielone, czerwone czy pomarańczowe mi to skasuje to kultura osobista nakazuje poinformowanie mnie jako kogoś kto siedzi na tym forum od 2006 roku, że mój post został skasowany.

hm, o ile sie nie myle, to zostaje wyslane powiadomienie o usunieciu posta zawsze :przebiegly:

Opublikowano

*) jak któreś półpiździe zielone, czerwone czy pomarańczowe mi to skasuje to kultura osobista nakazuje poinformowanie mnie jako kogoś kto siedzi na tym forum od 2006 roku, że mój post został skasowany.

hm, o ile sie nie myle, to zostaje wyslane powiadomienie o usunieciu posta zawsze :przebiegly:

wali mnie to

Opublikowano

*) jak któreś półpiździe zielone, czerwone czy pomarańczowe mi to skasuje to kultura osobista nakazuje poinformowanie mnie jako kogoś kto siedzi na tym forum od 2006 roku, że mój post został skasowany.

hm, o ile sie nie myle, to zostaje wyslane powiadomienie o usunieciu posta zawsze :przebiegly:

Nie, nie ma powiadomień.

Opublikowano

*) jak któreś półpiździe zielone, czerwone czy pomarańczowe mi to skasuje to kultura osobista nakazuje poinformowanie mnie jako kogoś kto siedzi na tym forum od 2006 roku, że mój post został skasowany.

hm, o ile sie nie myle, to zostaje wyslane powiadomienie o usunieciu posta zawsze :przebiegly:

Nie, nie ma powiadomień.

Ja dostalem jak mi watek przeniesli :gwizdanie:

Opublikowano

Poziek ma okres :mysli::polew:

Opublikowano

Ja dostalem jak mi watek przeniesli :gwizdanie:

te sa, bo sami je wysylamy w momencie przenosin watku.

Opublikowano

Fly co z autem?

Opublikowano

No to jak wszyscy tacy pomocni to postaram się i ja wpaść na spota, nie po diagnostykę lecz info :wink4:

Opublikowano

Fly co z autem?

jezdzi :decayed:

odpialem przeplywke i latam, zastanawiam sie w sumie jaki ecu kupic, na allegro wisi jakis od A6 2002 - ale nie wiem, czy przeplywka jest taka sama - musze usiasc do etki ktoregos wieczora :rolleyes:

najciekawsze, ze na Przasnyskiej (nie wiem co oni dokladnie maja, ale wielkie toto) wywala blad G235 (EGT), a na zwyklym Vagu go nie widze :wallbash:

Opublikowano

Dobra siury. Żeby nie było, że nie ostrzegałem. Starym zwyczajem spotykamy sie w najbliższy piątek w Bierhalle w Arkadii. Start 19:00. Ja zarezerwuję stolik.

Moskal i Fleja stawiają browar z racji urodzin :decayed:

Deklarować się kto będzie!

Opublikowano

Ostatnio spotkałem Pozera w monopolu i radził się mnie, czy wypada na przeprosiny dla elity forum, kupić dobre czerwone wino, czy raczej dobrą wódkę...

Chłopaki co mu doradzić :co:

Opublikowano

przeprosiny?

Opublikowano

przeprosiny?

On taki jest.
Opublikowano

przeprosiny?

On taki jest.

:doh1: zapomniałem

Opublikowano

przeprosiny?

On taki jest.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: JEBLEM

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

:hi:

Nie chcę się wcinać w toczącą sie już głębszą rozmowę, ale nie ukrywam, że potrzebuję pomocy w wykonaniu logów i zdiagnozowaniu kilku spraw za kilka piwek.

Gdyby sie znalazł jakiś dobry człowiek, to chętnie sie stawię na spocie w Arkadii.

Pozdr

Wojtek

podjezdzaj , ktoś sie na bank znajdzie :good:

nie wkrecaj chlopaka,ostatnio na spocie ciezko znalezc kogokolwiek o vagu nie wspominajac,ostatnio spoty sa malo popularne,przewaznie ok.piecioosobowe,na szczescie zawsze spotykam tych ktorych sie spodziewam[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 18:25_________________________________________________

:decayed:

Buba chyba łyknął :wink4::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.