Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

:hi:

A Tobie co znowu niestrawność żołądka?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

:hi:

A Tobie co znowu niestrawność żołądka?

łostatki :decayed:

Opublikowano

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

:hi:

A Tobie co znowu niestrawność żołądka?

łostatki :decayed:

łostaki - czyli : "Dzisiaj piłem łostatni raz" :polew: :polew:

Opublikowano

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

:hi:

A Tobie co znowu niestrawność żołądka?

łostatki :decayed:

łostaki - czyli : "Dzisiaj piłem łostatni raz" :polew: :polew:

cuś w ten deseń :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ktoś orientuje się czemu ostatnio jest tak dużo policji na mieście? non stop widzę radiowozy z zatrzymanymi na poboczu :shocked:

wczoraj wracając ze spota - 4 radiowozy - dwa stały :shocked: i codziennie prawie taki sam widok..

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Do jadących z Warszawy do Bukowiny:

organizujecie w tym roku jakiś wspólny przejazd na zlot? Czy jeszcze nikt nic nie wymyślił w tym temacie? :chytry:

Opublikowano

:hi:

Do jadących z Warszawy do Bukowiny:

organizujecie w tym roku jakiś wspólny przejazd na zlot? Czy jeszcze nikt nic nie wymyślił w tym temacie? :chytry:

Jedziemy wspólnie :wink4:

Może to już dobry czas, żeby pogadać z Poznaniakami. :wink4:

Opublikowano

ktoś orientuje się czemu ostatnio jest tak dużo policji na mieście? non stop widzę radiowozy z zatrzymanymi na poboczu :shocked:

wczoraj wracając ze spota - 4 radiowozy - dwa stały :shocked: i codziennie prawie taki sam widok..

pewnie dostali cynk, ze jezdzi sporo ludkow, ktorzy maja 26pkt :przebiegly:

Opublikowano

ktoś orientuje się czemu ostatnio jest tak dużo policji na mieście? non stop widzę radiowozy z zatrzymanymi na poboczu :shocked:

wczoraj wracając ze spota - 4 radiowozy - dwa stały :shocked: i codziennie prawie taki sam widok..

pewnie dostali cynk, ze jezdzi sporo ludkow, ktorzy maja 26pkt :przebiegly:

:bicz3:

Opublikowano

:hi:

ktoś orientuje się czemu ostatnio jest tak dużo policji na mieście? non stop widzę radiowozy z zatrzymanymi na poboczu :shocked:

wczoraj wracając ze spota - 4 radiowozy - dwa stały :shocked: i codziennie prawie taki sam widok..

Którędy wracałeś że 4 radiowozy widziałeś :mysli: .... ja wracałem i żadnego nie widziałem :naughty: a może już oczopląsu dostałeś i widzisz ich na każdym skrzyżowaniu :wallbash:

Opublikowano

:hi:

ktoś orientuje się czemu ostatnio jest tak dużo policji na mieście? non stop widzę radiowozy z zatrzymanymi na poboczu :shocked:

wczoraj wracając ze spota - 4 radiowozy - dwa stały :shocked: i codziennie prawie taki sam widok..

Którędy wracałeś że 4 radiowozy widziałeś :mysli: .... ja wracałem i żadnego nie widziałem :naughty: a może już oczopląsu dostałeś i widzisz ich na każdym skrzyżowaniu :wallbash:

Okopowa, Towarowa, Grójecka.. Od dwóch dni jeżdżę po mieście 60km/h :decayed::wink4:

Opublikowano

:hi:

ktoś orientuje się czemu ostatnio jest tak dużo policji na mieście? non stop widzę radiowozy z zatrzymanymi na poboczu :shocked:

wczoraj wracając ze spota - 4 radiowozy - dwa stały :shocked: i codziennie prawie taki sam widok..

Którędy wracałeś że 4 radiowozy widziałeś :mysli: .... ja wracałem i żadnego nie widziałem :naughty: a może już oczopląsu dostałeś i widzisz ich na każdym skrzyżowaniu :wallbash:

Okopowa, Towarowa, Grójecka.. Od dwóch dni jeżdżę po mieście 60km/h :decayed::wink4:

no nie możliwe silnik docierasz???

Opublikowano

Przejebane 60km/h :thumbdown: nie dziwię się :embarrassed:

Opublikowano

:hi:

ktoś orientuje się czemu ostatnio jest tak dużo policji na mieście? non stop widzę radiowozy z zatrzymanymi na poboczu :shocked:

wczoraj wracając ze spota - 4 radiowozy - dwa stały :shocked: i codziennie prawie taki sam widok..

Którędy wracałeś że 4 radiowozy widziałeś :mysli: .... ja wracałem i żadnego nie widziałem :naughty: a może już oczopląsu dostałeś i widzisz ich na każdym skrzyżowaniu :wallbash:

Okopowa, Towarowa, Grójecka.. Od dwóch dni jeżdżę po mieście 60km/h :decayed::wink4:

no nie możliwe silnik docierasz???

26 pkt docieram :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.