Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

wiem :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki za spota tym co byli :hi:

Kogo możecie polecić by zdiagnozował problem w aucie, na kompie nic :confused4:

Problem jest taki że 4 i 5 bieg okolice 2tyś obrotów jest za głośny, schodzi z obrotów normalnie ale ma dziwne drgania :wallbash:

pzr

Opublikowano

:hi:

ktoś orientuje się czemu ostatnio jest tak dużo policji na mieście? non stop widzę radiowozy z zatrzymanymi na poboczu :shocked:

wczoraj wracając ze spota - 4 radiowozy - dwa stały :shocked: i codziennie prawie taki sam widok..

Którędy wracałeś że 4 radiowozy widziałeś :mysli: .... ja wracałem i żadnego nie widziałem :naughty: a może już oczopląsu dostałeś i widzisz ich na każdym skrzyżowaniu :wallbash:

Okopowa, Towarowa, Grójecka.. Od dwóch dni jeżdżę po mieście 60km/h :decayed::wink4:

no nie możliwe silnik docierasz???

26 pkt docieram :polew:

ja pierdziu - to masakra jakaś

i długo będziesz się tak męczył ??

w końcu i tak cię zatrzymają, pewnie pomyślą że ktoś się nie bał i OOOO zayebał :decayed:

Opublikowano

Dzięki za spota tym co byli :hi:

Kogo możecie polecić by zdiagnozował problem w aucie, na kompie nic :confused4:

Problem jest taki że 4 i 5 bieg okolice 2tyś obrotów jest za głośny, schodzi z obrotów normalnie ale ma dziwne drgania :wallbash:

pzr

W jakim sensie glosny? Moze skrzynia Ci wyje... skoro tylko na 2 biegach.

Mi np. skrzynia wyje tylko na IV na koncu obrotow... czyli ok. 240km/h :decayed:

Opublikowano

W jakim sensie glosny?

jest takie jak by "buczenie" nie naturalny dźwięk silnika, w całej kabinie jest za głośno.

zaczynam zgłębiać tematy plecionki na forum

skrzynia? czy jak by się coś z nią działo da jeszcze inne objawy?

dodam że jakieś 4 miesiące temu miałem problem z vacu, pedał hamulca był twardy, ale już się to nie powtarza natomiast auto jest mniej żwawe i wspomaganie słabiej działa.

ktoś by musiał się garnąć autem, dla tego szukam dobrego mechaniora by nie zmieniać połowy mechaniki szukając przyczyny :wallbash:

pzr

Opublikowano
9c011804-0f5d-469c-8db6-d97c75c9dbc3.jpg
Opublikowano

26 ptk ?

a to nie o 2 za duzo juz ?

Opublikowano

no właśnie - czekam na oficjalne pismo o odebraniu uprawnień - podobno do 3 miesięcy to może trwać :gwizdanie:

z tym, że jak mnie wcześniej zatrzyma policja to mi zabiorą prawko... :wink4:

Opublikowano
  • Autor
:przebiegly:
Opublikowano

no właśnie - czekam na oficjalne pismo o odebraniu uprawnień - podobno do 3 miesięcy to może trwać :gwizdanie:

z tym, że jak mnie wcześniej zatrzyma policja to mi zabiorą prawko... :wink4:

a byles juz na tym calym kursie gdzie zbijaja pkt? :cool1:

Opublikowano

byłem, ale podobno nie zadziała - nawet jeśli punkty z kontroli wlecą do systemu później niż skasują 6.. chociaż niektórym podobno się udało.. zostało tylko czekać :naughty:

Opublikowano

no właśnie - czekam na oficjalne pismo o odebraniu uprawnień - podobno do 3 miesięcy to może trwać :gwizdanie:

z tym, że jak mnie wcześniej zatrzyma policja to mi zabiorą prawko... :wink4:

a byles juz na tym calym kursie gdzie zbijaja pkt? :cool1:

kurs musisz zrobić zanim przekroczysz 24pkt

Opublikowano
  • Autor

pajaka.jpg

Opublikowano

pajaka.jpg

:good: , :polew:

Opublikowano

no właśnie - czekam na oficjalne pismo o odebraniu uprawnień - podobno do 3 miesięcy to może trwać :gwizdanie:

z tym, że jak mnie wcześniej zatrzyma policja to mi zabiorą prawko... :wink4:

a byles juz na tym calym kursie gdzie zbijaja pkt? :cool1:

kurs musisz zrobić zanim przekroczysz 24pkt

niby tak, jednak znam dwa przypadki, którym szybkie zrobienie kursu pomogło..

Opublikowano

no właśnie - czekam na oficjalne pismo o odebraniu uprawnień - podobno do 3 miesięcy to może trwać :gwizdanie:

z tym, że jak mnie wcześniej zatrzyma policja to mi zabiorą prawko... :wink4:

a byles juz na tym calym kursie gdzie zbijaja pkt? :cool1:

kurs musisz zrobić zanim przekroczysz 24pkt

niby tak, jednak znam dwa przypadki, którym szybkie zrobienie kursu pomogło..

i robiłeś?

Opublikowano

tak - kurs zrobiłem teraz czekam :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ile teraz za taki kurs?? tak z ciekawosci ja jak robilem z 5 lat temu to kosztowal cos kolo 250 zl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.