Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

angee, przeciez napisalem ze zakochani spokojnieja :decayed:a[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 17:56:33_________________________________________________

hmmmm.......cos chetnych brak na.... :drunk: :drunk:

Co jest z wami dziki...to do was nie podobne :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

angee, przeciez napisalem ze zakochani spokojnieja :decayed:a[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 17:56:33_________________________________________________

hmmmm.......cos chetnych brak na.... :drunk: :drunk:

Co jest z wami dziki...to do was nie podobne :D

Czemu nie :decayed:

Opublikowano

Sie znaczy na jakieś łykanie umawiacie, tak beze mnie :no: ?

Opublikowano

Sie znaczy na jakieś łykanie umawiacie, tak beze mnie :no: ?

ale jak bez Ciebie :mysli: przeciez dopiero Angee pyta cyt: "Co jest z wami dziki..."

może się ktoś orientuje, firma w wawie która robi nadruki na kubki ( z tym że zależy mi na czasie)

Opublikowano

Widze,ze chetnych jakos brak na spotkanko....w klubowym gronie :confused4:

No coz szkoda.....

Opublikowano

jak malo ja tu widze z 8 osob Angela :tongue4:

Opublikowano

Widze,ze chetnych jakos brak na spotkanko....w klubowym gronie :confused4:

No coz szkoda.....

Przeca estem :drunk:
Opublikowano

jak malo ja tu widze z 8 osob Angela :tongue4:

Jakie 8....... :shocked:

Ja tu widze Krzynka ..Norbiego i Letallca....

Tylko niestety nikt sie nie zadeklarowal tak na sto procent......[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 21:51 _________________________________________________

Przeca estem drunk

No to jak jestes to git..... :kox:

Tylko Norbi wiesz ja zaproponowalam wyjscie........ale nad miejscowka wy musicie pomyslec..... :D

Opublikowano

ja najwyżej nie będę :drunk: ale jestem na tak

Adrian jak wróci z włoch to podejrzewam że też chętnie, a co z Kasią?

Opublikowano

ja najwyżej nie będę :drunk: ale jestem na tak

No to juz mi sie podoba.....

A co z reszta :mysli:

Opublikowano

no ja mysle ze tez w niedziele mam ostatni egzamin ale na troche bede :wink4:

Opublikowano

no ja mysle ze tez w niedziele mam ostatni egzamin ale na troche bede :wink4:

No nareszcie :oklaski:

Opublikowano

to już jest cztery osoby :kox:

Opublikowano

to już jest cztery osoby :kox:

A ja to co? :tongue4:

Opublikowano

to już jest cztery osoby :kox:

A ja to co? :tongue4:

TY :mysli: hm..... no gdzies zostałes policzony ale nie wpisany :tongue4:

poprawiamy, to jest już pięć.

Opublikowano

Jakie piec...... :D

A ja to co...... :tongue4:

Opublikowano

Jakie piec...... :D

A ja to co...... :tongue4:

już Cię liczyłem. Norbi, Lukas, Angee, Sławeq i ja

Opublikowano

To ja nie ide :foch:

Opublikowano

To ja nie ide :foch:

o choroba zapomniałem :doh1:

to już jest pięć+letallec

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.