Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A pilkington daje radę ... czy lepiej brać coś innego ??

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A pilkington daje radę ... czy lepiej brać coś innego ??

Daje daje - od 3 lat u mnie siedzi i jest OK.

Spytaj Kolkova, czy sprawdził kontakt ode mnie - kolesie wymieniali pod domem, w dobrej cenie.

Opublikowano

A pilkington daje radę ... czy lepiej brać coś innego ??

daje radę

Opublikowano

A pilkington daje radę ... czy lepiej brać coś innego ??

daje - miałem w poprzednim wózku

bez uwag przez jakieś 6 lat :good:

Opublikowano

ok to wrzucam ... karwa ponad 4 stówki najtaniej znalazłem z montażem :wallbash:

Opublikowano

ok to wrzucam ... karwa ponad 4 stówki najtaniej znalazłem z montażem :wallbash:

a coś narobił że musisz wstawiać ?

dzwon jakiś był ?? :mysli:

Opublikowano

ok to wrzucam ... karwa ponad 4 stówki najtaniej znalazłem z montażem :wallbash:

Sprawdź jeszcze te numery: 505 583 800 lub 664 092 743 (jeden koleś), ale nie wiem, czy jeszcze aktualne.

Opublikowano

ja wymienialem w maxglass na piklingtona wlasnie i sam nie wiem - kazdy komplet wycieraczek mi niemilosiernie "trzeszczy" :thumbdown:

Opublikowano

Aktualne ... thx .. jeszcze parę groszy taniej :good:

Opublikowano

Aktualne ... thx .. jeszcze parę groszy taniej :good:

Gdzie to jest i ile za wymianę ?

_________________________________________________

Tak sobie w lato wypolerowałem wydechy, że po tej zimie mi cholera zardzewiały :polew: :polew: :polew:

Zdarłem całą warstwę ochronną :D

Wczoraj umyłem, auto - myślałem, że to jakieś gówno się poprzyklejało - ale nie - czysta Rdza :kox: :kox:

Muszę kupić nowe :decayed:

Opublikowano

Rezacz :decayed:

Opublikowano

Rezacz :decayed:

:decayed:

Człowiek cały czas się uczy :decayed:

Ale się kuwa świeciły przez pół rokuuu !! :kox: :kox: :kox:

(nierdzewka -- chyba wierzchnia warstwa :polew:)

Dobra, ale teraz mogę sobie kupić nowe - :kox:

Opublikowano

Dobra, ale teraz mogę sobie kupić nowe - :kox:

kup jakas mega wypas rure cosby po remiza panienki same wskakiwaly :D

Opublikowano

Rezacz :decayed:

:decayed:

Człowiek cały czas się uczy :decayed:

Ale się kuwa świeciły przez pół rokuuu !! :kox: :kox: :kox:

(nierdzewka -- chyba wierzchnia warstwa :polew:)

Dobra, ale teraz mogę sobie kupić nowe - :kox:

Jakbys chcial 60mm to mam na zbyciu bo nie bede ich zakladal do siebie :wink4:

Opublikowano

Aktualne ... thx .. jeszcze parę groszy taniej :good:

Gdzie to jest i ile za wymianę ?

_________________________________________________

Tak sobie w lato wypolerowałem wydechy, że po tej zimie mi cholera zardzewiały :polew: :polew: :polew:

Zdarłem całą warstwę ochronną :D

Wczoraj umyłem, auto - myślałem, że to jakieś gówno się poprzyklejało - ale nie - czysta Rdza :kox: :kox:

Muszę kupić nowe :decayed:

równo 400 zł robią na miejscu zdaje się

Opublikowano

Aktualne ... thx .. jeszcze parę groszy taniej :good:

Gdzie to jest i ile za wymianę ?

_________________________________________________

Tak sobie w lato wypolerowałem wydechy, że po tej zimie mi cholera zardzewiały :polew: :polew: :polew:

Zdarłem całą warstwę ochronną :D

Wczoraj umyłem, auto - myślałem, że to jakieś gówno się poprzyklejało - ale nie - czysta Rdza :kox: :kox:

Muszę kupić nowe :decayed:

równo 400 zł robią na miejscu zdaje się

Przyjeżdżają, wymieniają, prowizji nie pobierają :decayed:

Opublikowano
  • Autor

siema dzyndzle :naughty:

ale piękna pogoda :kox:

ja szybę wymieniałem w Jaan AutoGlass i jestem zadowolony (mam taką z szarym paseczkiem :cool1: )

Opublikowano

w Jaan za tą samą szybę chcieli 6 stów :polew:

Opublikowano

Aktualne ... thx .. jeszcze parę groszy taniej :good:

Gdzie to jest i ile za wymianę ?

_________________________________________________

Tak sobie w lato wypolerowałem wydechy, że po tej zimie mi cholera zardzewiały :polew: :polew: :polew:

Zdarłem całą warstwę ochronną :D

Wczoraj umyłem, auto - myślałem, że to jakieś gówno się poprzyklejało - ale nie - czysta Rdza :kox: :kox:

Muszę kupić nowe :decayed:

równo 400 zł robią na miejscu zdaje się

Przyjeżdżają, wymieniają, prowizji nie pobierają :decayed:

Podoba mnie się to :kox:

Opublikowano
  • Autor

w Jaan za tą samą szybę chcieli 6 stów :polew:

za za komplet szyba + uszczelka + wymiana dałem 400zł :guma:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.