Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no

i ten teges :tongue4:

styl może i do doopy, ale efekt jest taki jak trza

zobaczymy, kto w ćwierćfinale przypadnie - szkoda że nie Bayern, liczyłem na rewanż za zeszły rok :cool1:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

szkoda, że Brown swojaka wsadził :decayed:

Bayern z Interem ostro walczyli :kox:

Opublikowano

szkoda, że Brown swojaka wsadził :decayed:

Bayern z Interem ostro walczyli :kox:

bo ja wiem czy szkoda - był najgorszym piłkarzem z MU, to na pewno, razem z Nanim

brak Vidicia i Rio widać gołym okiem

Opublikowano

A ja chcialem zeby Marsylczycy wygrali :disgust: Nie przepadam jakos za United :rolleyes:

Opublikowano

A ja chcialem zeby Marsylczycy wygrali :disgust: Nie przepadam jakos za United :rolleyes:

spoko, chcieć se możesz :tongue4:

ale wyciągaj wnioski :wink4:

Opublikowano

Ale Wy sie panowie spuszczacie z tą całą piłką nożną.. Przecież to sport dla "debili"(i proszę mi się tu od razu nie fochać).. 20 napalonych typów lata za jedną piłką.. :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Ty chyba zawsze miałeś zwolnienie z w-fu, co? :naughty:

a w ogóle to

:foch:

Opublikowano

Ale Wy sie panowie spuszczacie z tą całą piłką nożną.. Przecież to sport dla "debili"(i proszę mi się tu od razu nie fochać).. 20 napalonych typów lata za jedną piłką.. :wallbash:

:good:

:polew: :polew:

Opublikowano

A ja chcialem zeby Marsylczycy wygrali :disgust: Nie przepadam jakos za United :rolleyes:

spoko, chcieć se możesz :tongue4:

ale wyciągaj wnioski :wink4:

Nie no byli lepsi ewidentnie :good: Wygrana sie nalezy :wink4:

Opublikowano

Ty chyba zawsze miałeś zwolnienie z w-fu, co? :naughty:

Na szczęście u mnie zawsze graliśmy w kosza, ew. siatkówkę i zawsze brałem czynny udział w tych zajęciach.. A teraz mam techniki samoobrony i jest jak wyżej napisałem..

a w ogóle to

:foch:

:ssij:[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 23:17_________________________________________________

:good:

Góral - zdrówko!!

:drunk:

Opublikowano

Góral - zdrówko!!

:drunk:

:drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

A teraz mam techniki samoobrony

Strach się bać :decayed: Dodaj do tego BMW i łysy łeb i jest :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Dodaj do tego BMW i łysy łeb

BMW - niee.. wole raczej Vectre C, a na łyso kiepsko wyglądam :kox:

Opublikowano
:grzywa: :grzywa: :grzywa::wink4::polew: :polew:
Opublikowano

No to pierwszy spocik zaliczony. Nie było tak źle, trafiłem bez błądzenia, chłopaki w porządku, oby tak dalej.

Do zobaczenia za tydzień.

Opublikowano

Ty chyba zawsze miałeś zwolnienie z w-fu, co? :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Ale Wy sie panowie spuszczacie z tą całą piłką nożną.. Przecież to sport dla "debili"(i proszę mi się tu od razu nie fochać).. 20 napalonych typów lata za jedną piłką.. :wallbash:

norrrrmalnie jakbym jakas blondynke slyszal :decayed:[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 01:02_________________________________________________RI2i3.jpg

:polew:

Opublikowano

:hi:

Panowie piłka jak ktoś tu wcześniej zauważyłe jest dla debili , to jest sport dla facetów :

speedwaygrandprixpraga0.jpg

speedwaygrandprixpraga0b.jpg

Opublikowano

:hi:

moskal a weź każ im zakrecić w prawo... i już chłopaki się pogubią.. :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.