Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

niniejszym zwracam się do krzaka i doopy o wybaczenie :notworthy: :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 12:15_________________________________________________moskal

wiem że też śledziłeś na żywo :tongue4:, ale dla innych co nie śledzili

Real Madryt - Tottenham Hoptspur

Chelsea - Manchester United

FC Barcelona - Szachtar Donieck

Inter Mediolan - Schalke Gelsenkirchen

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

podobno wyglądał jak pół doopy zza krzaka, to go do wroclavia zesłano :decayed: :decayed: :decayed:

Nie obrażaj doopy :naughty: :naughty: :naughty:

i krzaka

:blink: Yebani :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

To już widzę oficjalnie drą łacha z krawatów :polew: :polew: :polew: :polew:

Zachód pozdrawia największą wieś w PL :gwizdanie:

Odezwał się ten, co jeszcze niedawno sam był krawatem :kox:

Nigdy nie czułem się krawatem :decayed:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 13:21_________________________________________________

To już widzę oficjalnie drą łacha z krawatów :polew: :polew: :polew: :polew:

Zachód pozdrawia największą wieś w PL :gwizdanie:

Odezwał się ten, co jeszcze niedawno sam był krawatem :kox:

podobno wyglądał jak pół doopy zza krzaka, to go do wroclavia zesłano :decayed: :decayed: :decayed:

ale nie nie jak psita uszata :polew:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 13:21_________________________________________________

podobno wyglądał jak pół doopy zza krzaka

gorzej :gwizdanie: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly:

Lustro w domu masz ? Patrzysz w nie czasem ?? i co...... boli ?? :decayed:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 13:22_________________________________________________

podobno wyglądał jak pół doopy zza krzaka, to go do wroclavia zesłano :decayed: :decayed: :decayed:

Nie obrażaj doopy :naughty: :naughty: :naughty:

i krzaka

:blink: Yebani :polew: :polew: :polew: :polew:

gejozy z pruszkowa mają tu najmniej do powiedzenia :cool1:

Opublikowano

Lustro w domu masz ? Patrzysz w nie czasem ?? i co...... boli ?? :decayed

mówi mi ciągle: zerżnij mnie :kox: :kox: :kox: :kox:

gejozy z pruszkowa mają tu najmniej do powiedzenia :cool1:

grubo idziesz, ostatnio każdy kto podskoczy przydupasowi prezesa dostaje kropka :polew:

Opublikowano

któremu?? :silacz:

Opublikowano

gejozy z pruszkowa mają tu najmniej do powiedzenia :cool1:

To musisz im powiedzieć, że we wrocławiu zrobią zawrotne kariery :cool1::naughty:

grubo idziesz, ostatnio każdy kto podskoczy przydupasowi prezesa dostaje kropka :polew:

Do Ciebie to akurat sami się wyrywają :wink4::naughty:

Opublikowano

Lustro w domu masz ? Patrzysz w nie czasem ?? i co...... boli ?? :decayed

mówi mi ciągle: zerżnij mnie :kox: :kox: :kox: :kox:

gejozy z pruszkowa mają tu najmniej do powiedzenia :cool1:

grubo idziesz, ostatnio każdy kto podskoczy przydupasowi prezesa dostaje kropka :polew:

pffff

to są tzw e- kozaki :decayed:

Opublikowano

Do Ciebie to akurat sami się wyrywają :wink4: :naughty

Na razie tylko prezes sobie na moich plecach utwardza pałe :decayed:

Opublikowano

gejozy z pruszkowa mają tu najmniej do powiedzenia :cool1:

To musisz im powiedzieć, że we wrocławiu zrobią zawrotne kariery :cool1::naughty:

Tyle masz do powiedzenia ??? Słyszałem, że kucasz jak lejesz ?? Powiesz mi, że to też pogłoski ? Wrocławiu - tak tak nazwa własna......

Opublikowano

Do Ciebie to akurat sami się wyrywają :wink4: :naughty

Na razie tylko prezes sobie na moich plecach utwardza pałe :decayed:

poziu jak zawsze po krawędzi leci :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Do Ciebie to akurat sami się wyrywają :wink4: :naughty

Na razie tylko prezes sobie na moich plecach utwardza pałe :decayed:

Teraz jest szybki jak nigdy :decayed:

Opublikowano

Do Ciebie to akurat sami się wyrywają :wink4: :naughty

Na razie tylko prezes sobie na moich plecach utwardza pałe :decayed:

Teraz jest szybki jak nigdy :decayed:

schudł :naughty: ma chudsze palce i szybciej mu się w myszkę klika :polew:

Opublikowano

gejozy z pruszkowa mają tu najmniej do powiedzenia :cool1:

To musisz im powiedzieć, że we wrocławiu zrobią zawrotne kariery :cool1::naughty:

Tyle masz do powiedzenia ??? Słyszałem, że kucasz jak lejesz ?? Powiesz mi, że to też pogłoski ? Wrocławiu - tak tak nazwa własna......

:nose: :nose:

Pruszkowa.. tak tak to też :cool1:

Opublikowano

gejozy z pruszkowa mają tu najmniej do powiedzenia :cool1:

To musisz im powiedzieć, że we wrocławiu zrobią zawrotne kariery :cool1::naughty:

Tyle masz do powiedzenia ??? Słyszałem, że kucasz jak lejesz ?? Powiesz mi, że to też pogłoski ? Wrocławiu - tak tak nazwa własna......

:nose: :nose:

Pruszkowa.. tak tak to też :cool1:

Nazwy osad można pisać małymi literami.

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

No i zostałem bez pracy :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

No i zostałem bez pracy :kox: :kox: :kox:

:mysli: :mysli:

Opublikowano

Nazwy osad można pisać małymi literami.

Ok. OK. :rolleyes::beach:

No i zostałem bez pracy :kox: :kox: :kox:

:wtf:

Opublikowano

:wtf:

zwolniłem sie z roboty :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

i co teraz?

jak w ogóle z tym wspólnym wyjazdem na zlot?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.