Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z co z ich myjnią nie tak?? :kox:

nie napisałem że jest coś nie tak

trzeba tylko zachować czujność - nie mam pojęcia z czego mają szczotki :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

ja mam fele zimowe ujeb@ne smarem z przegubu, chyba łyknę ten kupon :przebiegly:

Opublikowano
:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:
Opublikowano

jak widzę kolega Moskal tempa nie zwalnia :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jak widzę kolega Moskal tempa nie zwalnia :polew: :polew: :polew:

byłem wczoraj w rodzinnej wsi , spotkałem sie ze starymi kumplami na tradycyjnej wieczornej imprezie "za sklepem" czyli wódka z plastikowego kubka zapijana piwem + blanty.

masakra..........ale na własne życzenie :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Trenuj przed zlotem partnerze :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

jak widzę kolega Moskal tempa nie zwalnia :polew: :polew: :polew:

byłem wczoraj w rodzinnej wsi , spotkałem sie ze starymi kumplami na tradycyjnej wieczornej imprezie "za sklepem" czyli wódka z plastikowego kubka zapijana piwem + blanty.

masakra..........ale na własne życzenie :kox: :kox: :kox: :kox:

poczułeś się młody wreszcie :decayed:

Opublikowano

Trenuj przed zlotem partnerze :gwizdanie: :cool1:

łooo stary , trenuje juz od 2 tygodni prawie dzień w dzień :kox: :kox: :kox: :kox:

:kox:

poczułeś się młody wreszcie :decayed:

taka impre mam co 2 tygodnie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

jak widzę kolega Moskal tempa nie zwalnia :polew: :polew: :polew:

byłem wczoraj w rodzinnej wsi , spotkałem sie ze starymi kumplami na tradycyjnej wieczornej imprezie "za sklepem" czyli wódka z plastikowego kubka zapijana piwem + blanty.

masakra..........ale na własne życzenie :kox: :kox: :kox: :kox:

no to niezłe party :good:

sam pamiętam jak kiedyś musztardówkę muszynianką myliśmy, bo z gwinta jakoś gorzoła nie wchodziła :wink4:

to były czasy .....

Opublikowano
:cool1:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
:sexinbed::decayed:
Opublikowano

Wiadomo jak wszystkich wqrwiają ceny na stacjach :angry: - taki artykuł, pod rozwagę ....

Niska cena a jakość paliwa

To, że paliwa na stacjach przy hipermarketach kosztują mniej niż w punktach dużych koncernów nie musi oznaczać gorszej jakości. Z wyników kontroli przeprowadzonych w 2010 r. przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wynika, że wszystkie przebadane stacje należące do tanich sieci sprzedawały paliwo zgodne z normami. Większość punktów jest na bieżąco kontrolowana w ramach monitoringu jakości paliw przez niezależne instytuty.

Dlaczego paliwo jest takie tanie?

W przypadku tanich stacji należących do hipermarketów o niskiej cenie decydują minimalne marże na paliwie. Głównym źródłem dochodu sieci handlowych są wielkopowierzchniowe sklepy. Hipermarketowe stacje są zlokalizowane na terenie należącym do sieci handlowej, więc przy ich budowie nie płaci się za działkę.

W sieciach w pełni zautomatyzowanych, jak np. Neste, paliwo jest tanie dzięki temu, że stacje nie zatrudniają pracowników.

Z kolei Bliska sprzedaje paliwo bezpośrednio od producenta, czyli koncernu Orlen.

Opublikowano

Wiadomo jak wszystkich wqrwiają ceny na stacjach :angry: - taki artykuł, pod rozwagę ....

Niska cena a jakość paliwa

To, że paliwa na stacjach przy hipermarketach kosztują mniej niż w punktach dużych koncernów nie musi oznaczać gorszej jakości. Z wyników kontroli przeprowadzonych w 2010 r. przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wynika, że wszystkie przebadane stacje należące do tanich sieci sprzedawały paliwo zgodne z normami. Większość punktów jest na bieżąco kontrolowana w ramach monitoringu jakości paliw przez niezależne instytuty.

Dlaczego paliwo jest takie tanie?

W przypadku tanich stacji należących do hipermarketów o niskiej cenie decydują minimalne marże na paliwie. Głównym źródłem dochodu sieci handlowych są wielkopowierzchniowe sklepy. Hipermarketowe stacje są zlokalizowane na terenie należącym do sieci handlowej, więc przy ich budowie nie płaci się za działkę.

W sieciach w pełni zautomatyzowanych, jak np. Neste, paliwo jest tanie dzięki temu, że stacje nie zatrudniają pracowników.

Z kolei Bliska sprzedaje paliwo bezpośrednio od producenta, czyli koncernu Orlen.

I tak im nie zaufam... a różnicy cenowej aż takiej nie ma, więc po co ryzykować

Opublikowano

Wiadomo jak wszystkich wqrwiają ceny na stacjach :angry: - taki artykuł, pod rozwagę ....

Niska cena a jakość paliwa

To, że paliwa na stacjach przy hipermarketach kosztują mniej niż w punktach dużych koncernów nie musi oznaczać gorszej jakości. Z wyników kontroli przeprowadzonych w 2010 r. przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wynika, że wszystkie przebadane stacje należące do tanich sieci sprzedawały paliwo zgodne z normami. Większość punktów jest na bieżąco kontrolowana w ramach monitoringu jakości paliw przez niezależne instytuty.

Dlaczego paliwo jest takie tanie?

W przypadku tanich stacji należących do hipermarketów o niskiej cenie decydują minimalne marże na paliwie. Głównym źródłem dochodu sieci handlowych są wielkopowierzchniowe sklepy. Hipermarketowe stacje są zlokalizowane na terenie należącym do sieci handlowej, więc przy ich budowie nie płaci się za działkę.

W sieciach w pełni zautomatyzowanych, jak np. Neste, paliwo jest tanie dzięki temu, że stacje nie zatrudniają pracowników.

Z kolei Bliska sprzedaje paliwo bezpośrednio od producenta, czyli koncernu Orlen.

I tak im nie zaufam... a różnicy cenowej aż takiej nie ma, więc po co ryzykować

A ja kupuje tylko z eleclerc. Korekcje jakie ostatnio widzialem, utwierdzaja w przekonaniu ze nie jest to zle paliwo. Jazda i zuzycie na normalnym poziomie.

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.