Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

paliwovspiwo.jpg

to Ci nowosc... :naughty:

dobrego piwa mozna sie napic nawe za 2,60, nie pamietam zebym tankowal za tyle :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema cipcie :naughty:

:wink4:

paliwovspiwo.jpg

Grzesiu, pamiętasz :naughty:

Będzie jutro na spocie?[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 16:13_________________________________________________

We weekend na Moto ON już było

Tak wczoraj o 10:00 była premiera :)

Opublikowano
  • Autor

dobrego piwa mozna sie napic nawe za 2,60, nie pamietam zebym tankowal za tyle :decayed:

ja tankuję za 2.60 :guma::decayed:

Opublikowano
  • Autor

adamooo wymieniałeś u nich opony?

Opublikowano

adamooo wymieniałeś u nich opony?

nie..ale mają nowe maszyny...i napewno dobrze robią :) a jak coś zwalą to na pewno kasę oddadzą :) ja kupiłem sobie 3 wymianki :D

Opublikowano

Później przy sprzedaży można napisać "koła wymieniane i wyważane w ASO" :gwizdanie:

Opublikowano

Później przy sprzedaży można napisać "koła wymieniane i wyważane w ASO" :gwizdanie:

wpisz sobie do książki serwisowej i powiesz żeby Ci wbili pieczątkę :) i będziesz Pancio przy sprzedaży..napiszesz że wszystko robisz w ASO..

Opublikowano
  • Autor

namówiliście mnie :kox:

muszę tylko jakieś opony dorwać :rolleyes:

Opublikowano

Ale mi sie trafiła budowa , az szkoda esy katować , chyba kupie jakieś gówno pokroju astry I lub podobne :kwasny:

Opublikowano

Ale mi sie trafiła budowa , az szkoda esy katować , chyba kupie jakieś gówno pokroju astry I lub podobne :kwasny:

kup yarisa :)kox :tongue4:

Opublikowano

Ale mi sie trafiła budowa , az szkoda esy katować , chyba kupie jakieś gówno pokroju astry I lub podobne :kwasny:

kup yarisa :)kox :tongue4:

yaris za drogi :kox: :kox: :kox: , to musi byc jakieś kompletne gówno które mozna uj***ć w błocie , itp

Opublikowano

to tico :>

Opublikowano

Ale mi sie trafiła budowa , az szkoda esy katować , chyba kupie jakieś gówno pokroju astry I lub podobne :kwasny:

kup yarisa :)kox :tongue4:

yaris za drogi :kox: :kox: :kox: , to musi byc jakieś kompletne gówno które mozna uj***ć w błocie , itp

ford fiesta / seicento ...albo wez polo, a oddaj Paulinie ese :decayed:

Opublikowano

to tico :>

:good: :good: :good: :good:

o tiko nie pomyślałem :kox: :kox: :kox: :kox:

trza szukac zdrowej sztuki :decayed:

oddaj Paulinie ese :decayed:

odpada , Paulina boi sie jezdzić esą :decayed:

Opublikowano

moskal... przy Twoim farcie jesli chodzi o czestotliwosc dzwonow, balbym sie o swoje zycie wsiadajac do Tico :decayed:

Opublikowano

Kup sobie poloneza za 500 zł ....

Opublikowano

Ale mi sie trafiła budowa , az szkoda esy katować , chyba kupie jakieś gówno pokroju astry I lub podobne :kwasny:

W Pcimiu Dolnym? Kupuj Lanosa z gazem, nie będzie szkoda katować w kąpielach błotnych

Opublikowano

Moskal.. ja mam astre do sprzedania :P:naughty:

Opublikowano

Moskal.. ja mam astre do sprzedania :P:naughty:

ja bym brał od brata , kupił sobie rok temu jak wykańczal mieszkanie , wozil cement i takie tam , teraz stoi bezuzyteczna. 1.7D :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.