Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Suli :hi: , dziś na spocie były dwie tury .... obydwie wytrzymałem , lub Wy .... wytrzymaliście ze mną :naughty:

Specu sprzedał przewody w oplocie i pojechał kupić rower Żonie :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

malo sie nie poplakalem ze smiechu dzis...

jechalem po 23 przez centrum i na Jana Pawla smignely kolo mnie 2 beemki, e46 coupe i taka krotsza e46 ze scieta d*pa... nie wiem jak toto sie nazywa.

chlopaki troche cisneli, jeden za drugim zderzak w zderzak, olalem ich sikiem prostym... a jakos na wysokosci Odynca... dzwon, jeden przypierdolil w drugiego - myslalem, ze padne :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

malo sie nie poplakalem ze smiechu dzis...

jechalem po 23 przez centrum i na Jana Pawla smignely kolo mnie 2 beemki, e46 coupe i taka krotsza e46 ze scieta pupa... nie wiem jak toto sie nazywa.

chlopaki troche cisneli, jeden za drugim zderzak w zderzak, olalem ich sikiem prostym... a jakos na wysokosci Odynca... dzwon, jeden przypierdolil w drugiego - myslalem, ze padne :polew: :polew: :polew:

karki to karki :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:cool1:
Opublikowano

malo sie nie poplakalem ze smiechu dzis...

jechalem po 23 przez centrum i na Jana Pawla smignely kolo mnie 2 beemki, e46 coupe i taka krotsza e46 ze scieta pupa... nie wiem jak toto sie nazywa.

chlopaki troche cisneli, jeden za drugim zderzak w zderzak, olalem ich sikiem prostym... a jakos na wysokosci Odynca... dzwon, jeden przypierdolil w drugiego - myslalem, ze padne :polew: :polew: :polew:

Flyer nie odpuszcza sie nikomu, nawet Lanosy trzeba ustawiać w szeregu :tongue4:
Opublikowano
:beach:
Opublikowano

:hi: :hi:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 08:58_________________________________________________

Flyer nie odpuszcza sie nikomu, nawet Lanosy trzeba ustawiać w szeregu :tongue4:

To dzik :decayed:

Opublikowano
:hi::cool1:
Opublikowano

malo sie nie poplakalem ze smiechu dzis...

jechalem po 23 przez centrum i na Jana Pawla smignely kolo mnie 2 beemki, e46 coupe i taka krotsza e46 ze scieta pupa... nie wiem jak toto sie nazywa.

chlopaki troche cisneli, jeden za drugim zderzak w zderzak, olalem ich sikiem prostym... a jakos na wysokosci Odynca... dzwon, jeden przypierdolil w drugiego - myslalem, ze padne :polew: :polew: :polew:

Flyer nie odpuszcza sie nikomu, nawet Lanosy trzeba ustawiać w szeregu :tongue4:

mialem zimny silnik, szkoda go na jakies beemki... jeszcze by we mnie przyjebali :decayed:

Opublikowano

malo sie nie poplakalem ze smiechu dzis...

jechalem po 23 przez centrum i na Jana Pawla smignely kolo mnie 2 beemki, e46 coupe i taka krotsza e46 ze scieta pupa... nie wiem jak toto sie nazywa.

chlopaki troche cisneli, jeden za drugim zderzak w zderzak, olalem ich sikiem prostym... a jakos na wysokosci Odynca... dzwon, jeden przypierdolil w drugiego - myslalem, ze padne :polew: :polew: :polew:

Flyer nie odpuszcza sie nikomu, nawet Lanosy trzeba ustawiać w szeregu :tongue4:

mialem zimny silnik, szkoda go na jakies beemki... jeszcze by we mnie przyjebali :decayed:

To wszystko jest nieistotne, kill to kill :decayed:
Opublikowano

malo sie nie poplakalem ze smiechu dzis...

jechalem po 23 przez centrum i na Jana Pawla smignely kolo mnie 2 beemki, e46 coupe i taka krotsza e46 ze scieta pupa... nie wiem jak toto sie nazywa.

chlopaki troche cisneli, jeden za drugim zderzak w zderzak, olalem ich sikiem prostym... a jakos na wysokosci Odynca... dzwon, jeden przypierdolil w drugiego - myslalem, ze padne :polew: :polew: :polew:

Flyer nie odpuszcza sie nikomu, nawet Lanosy trzeba ustawiać w szeregu :tongue4:

mialem zimny silnik, szkoda go na jakies beemki... jeszcze by we mnie przyjebali :decayed:

To wszystko jest nieistotne, kill to kill :decayed:

To zasada opisana na 13 stronie podręcznika "jak zostać samcem alfa"

Dziwię się Fly, że jeszcze nie jesteś posiadaczem :cool1:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

malo sie nie poplakalem ze smiechu dzis...

jechalem po 23 przez centrum i na Jana Pawla smignely kolo mnie 2 beemki, e46 coupe i taka krotsza e46 ze scieta pupa... nie wiem jak toto sie nazywa.

chlopaki troche cisneli, jeden za drugim zderzak w zderzak, olalem ich sikiem prostym... a jakos na wysokosci Odynca... dzwon, jeden przypierdolil w drugiego - myslalem, ze padne :polew: :polew: :polew:

Flyer nie odpuszcza sie nikomu, nawet Lanosy trzeba ustawiać w szeregu :tongue4:

mialem zimny silnik, szkoda go na jakies beemki... jeszcze by we mnie przyjebali :decayed:

To wszystko jest nieistotne, kill to kill :decayed:

To zasada opisana na 13 stronie podręcznika "jak zostać samcem alfa"

Dziwię się Fly, że jeszcze nie jesteś posiadaczem :cool1:

Prawda... do tego jesteśmy przecież stworzeni :decayed:
Opublikowano

:hi:

Wczoraj po trzykrotnym zajebaniu miską o glebe zapafdła decyzja o kupnie trzeciego exotic car : "astra fyrstdżenerejszyn 1.7D Isuzu endżajn" :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 12:08_________________________________________________

"astra fyrstdżenerejszyn 1.7D Isuzu endżajn"

wujek moskal będzie miał nową miejską zapier**laczkę... :kox:

Opublikowano

Pany, ma ktos u nas B5 2.5 TDI AFB z 2000 r ? albo w Mazowieckim?

Szukam kogos od kogo moglbym na chwile podmienic ECU do auta mojego brata...

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 12:08_________________________________________________

"astra fyrstdżenerejszyn 1.7D Isuzu endżajn"

wujek moskal będzie miał nową miejską zapier**laczkę... :kox:

czyli transport na zlot jest :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.