Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

[br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 21:28_________________________________________________ :hi:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Spamerów nie ma to w wątku cisz i spokój a nie burdel na kółkach....

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Buba.. ile zapłaciłeś za instalacje LPG u Jarka?? Znajomy chcę założyć LPG do A6 2.7BiT i pytał mnie o koszta.. [br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 18:31_________________________________________________ :hi:

Ech te dzikie tłumy..

Opublikowano

Buba.. ile zapłaciłeś za instalacje LPG u Jarka?? Znajomy chcę założyć LPG do A6 2.7BiT i pytał mnie o koszta.. [br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 18:31_________________________________________________ :hi:

Ech te dzikie tłumy..

:hi:

wszyscy najebani chodzą :naughty:

Opublikowano

6 godzin pod autem ale precaty wywalone :kox:

dzwięk za***isty, szkoda że musze jeszcze raz rozbierac bo pierdzi przy turbinach :kwasny:

Opublikowano

6 godzin pod autem ale precaty wywalone :kox:

dzwięk za***isty, szkoda że musze jeszcze raz rozbierac bo pierdzi przy turbinach :kwasny:

co rezałeś?

Opublikowano

6 godzin pod autem ale precaty wywalone :kox:

dzwięk za***isty, szkoda że musze jeszcze raz rozbierac bo pierdzi przy turbinach :kwasny:

co rezałeś?

wywalałem precaty. masakra ile z tym piepszenia

Opublikowano
Opublikowano

wróciłem z BT , powiem tym którxy nie byli :notworthy::

JA PIER.DOLE :decayed:

Opublikowano

wróciłem z BT , powiem tym którxy nie byli :notworthy::

JA PIER.DOLE :decayed:

DZAMAJKA SQUAD :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

wróciłem z BT , powiem tym którxy nie byli :notworthy::

JA PIER.DOLE :decayed:

Tych których nie byli można nazwać tylko tak... "Andrzeje" :decayed:

Opublikowano

Tych których nie byli można nazwać tylko tak... "Andrzeje" :decayed:

dokładnie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Łatek przed chwila wyszedl z kibla , dymał "na obcego" :naughty: :naughty: :naughty::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

po nr nie ma kropki :wink4:

Opublikowano

wróciłem z BT , powiem tym którxy nie byli :notworthy::

JA PIER.DOLE :decayed:

moskal co tacy śmieszni ze świecącymi oczkami przyszli od Ciebie w Sobotę ykk i David_N :mysli::polew::kox:

[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 01:11_________________________________________________

wróciłem z BT , powiem tym którxy nie byli :notworthy::

JA PIER.DOLE :decayed:

DZAMAJKA SQUAD :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
:rolleyes:
Opublikowano

:hi:

no to dawać, albo coś poopowiadać, albo wrzucać foty i inne mpg-i

Opublikowano

:hi:

no to dawać, albo coś poopowiadać, albo wrzucać foty i inne mpg-i

What happens in BT stays in BT :decayed:

Opublikowano

:hi:

no to dawać, albo coś poopowiadać, albo wrzucać foty i inne mpg-i

What happens in BT stays in BT :decayed:

zabrzmiało jak cytat z Green Mile ....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.