Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

moskalowi nie chodzi o diesla czy benzyne tylko mu szkoda esy. Jeszcze na gwincie po polach smigac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

jebne jak zaczniesz jezdzic klekotem,juz Kali mnie zwalil na glebe

Kokos Esa zostaje , chyba nie myslisz ze sprzedałbym swoje cacuszko i zamienił na dizla :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

astra to bedzie trzecie auto , szkoda mi esy katowac po bezdrożach , DK8 strasznie rozjebana , nawet w tej chwili nie mam gdzie zjechać do chłopaków na odcinek bo wszedzie chójowe pobocze :thumbdown:

Esa zostanie na wieczorny/weekendowy lans , to co zaoszczedze na astrze pójdzie w Power Horse tej pierwszej , a astra zwróci sie juz po 3 miesiącach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZEKONALES MNIE,kupuje gazownika,szkoda mi audi na c**jowe warszawsko-pruszkowskie dziurawe drogi,audi zostanie na ogladanie jej w garazu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZEKONALES MNIE,kupuje gazownika,szkoda mi audi na ciulowe warszawsko-pruszkowskie dziurawe drogi,audi zostanie na ogladanie jej w garazu :good:

- masz

wsiadz jutro w swój kibel i zrób trase mszczonów-rawa , zobaczymy jak bedziesz śpiewał . ja tą trasa+okoliczne bezdroża zrobie jakies 3000km miesiecznie przez 1,5 roku.

z reszta co ja ci bede tłumaczył - jakbys miał ese to wiedziałbys ze to kultowe auto i go szkoda ,masz pospolitego gnojowoza i stad takie twoje podejście :thumbdown:

Esa nie zostanie do ogladania tylko do wieczornego lania po piz*zie ze świateł takich chłopków jak ty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

moskalito ile $$ za tego isuzu zapierdalacza??

:good: desiżyn

3000pln stan bdb , jeszcze do poniedziałku zrobi mi amory z przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem, odebrałem i wróciłem

z mławy do wawy 50min

za***rdala jak mały samolocik :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosiłem o szczególy na PW , taki kórwa z ciebie kolega :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZEKONALES MNIE,kupuje gazownika,szkoda mi audi na ciulowe warszawsko-pruszkowskie dziurawe drogi,audi zostanie na ogladanie jej w garazu :good:

- masz

wsiadz jutro w swój kibel i zrób trase mszczonów-rawa , zobaczymy jak bedziesz śpiewał . ja tą trasa+okoliczne bezdroża zrobie jakies 3000km miesiecznie przez 1,5 roku.

z reszta co ja ci bede tłumaczył - jakbys miał ese to wiedziałbys ze to kultowe auto i go szkoda ,masz pospolitego gnojowoza i stad takie twoje podejście :thumbdown:

Esa nie zostanie do ogladania tylko do wieczornego lania po piz*zie ze świateł takich chłopków jak ty :decayed:

ale cie ruszylo :polew: pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale cie ruszylo :polew: pw

Kokos przeciez ja : :wink4:

Za ta astra nie przemawia fakt ze jest w ON tylko to ze jest PEWNIAK w za***istym stanie i nie bedzie szkoda mi jej tłuc codziennie po tych dziurach :wink4: Gdyby to samo trafiło sie w PB wziąłbym w ciemno. mam 3000pln na dojazdy wiec budżet nawet jak na ese jest bogaty. po prostu juz po 3 dniach mi jej szkoda.

Czy mam specjalnie dla ciebie robić swapa na 1.4 Pb ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3000pln stan bdb , jeszcze do poniedziałku zrobi mi amory z przodu

Który rok?? HTB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3000pln stan bdb , jeszcze do poniedziałku zrobi mi amory z przodu

Który rok?? HTB?

nie wiem ale stara jak c**j , nadwozie "kupe" z czterema furtkami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosiłem o szczególy na PW , taki kórwa z ciebie kolega :thumbdown:

ku.wa nie mialem kiedy, dopiero wróciłem do chaty :friends::giveheart:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosiłem o szczególy na PW , taki kórwa z ciebie kolega :thumbdown:

ku.wa nie mialem kiedy, dopiero wróciłem do chaty :friends::giveheart:

;):drunk::sex::sexinbed::dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIXI... w Avivie nie ubezpieczysz fury.. :/ cholera matoły pytają o modyfikacje i w ogóle ze względu na sama zmiane układu hamulcowego dają zwyżkę :wallbash: Nie mówiąc w ogóle o zwiększeniu mocy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIXI... w Avivie nie ubezpieczysz fury.. :/ cholera matoły pytają o modyfikacje i w ogóle ze względu na sama zmiane układu hamulcowego dają zwyżkę :wallbash: Nie mówiąc w ogóle o zwiększeniu mocy..

Danke za info :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...