Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
kurvy i zlodzieje - nie jedz tam no decayed

kurvy i zlodzieje - nie jedz tam :no: :decayed

ale kto Przasnyska?
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Aż tak się pogorszyło ?

Opublikowano

no wlasnie chce tam oddac auto :\

moze mi ktos powiedziec gdzie w wawie latwo i tanio sprawdzic szczelnosc dolotu ? - autko nadal nie jedzie :\

Opublikowano

moze mi ktos powiedziec gdzie w wawie latwo i tanio sprawdzic szczelnosc dolotu ? - autko nadal nie jedzie :\

wybierz sobie ładny , słoneczny dzień , rozbierz calutki dolot i sprawdź sam. jesli to nic nie da wtedy oddaj dalej :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siema. na Mineralnej mi zawołali 150 za diagnostykę i 500 za ewentualne czyszczenie turbo. trochę drogo co?

warto wydać to u nich i mieć pewność że wiedzą co robią czy polecacie jeszcze gdzieś zapytać?

będę wdzięczny za radę bo mi się szykuje niedługo wyjazd i muszę zrobić porządek z autem

500zl za czyszczenie turbo, to w sumie jak na nich i tak normalna cena.

za wymiane turbo placi sie w wawie 250-400PLN, a do tego jeszcze zabawa z czyszczenie, rozbieraniem skladaniem...

za co te 150PLN za diagnostyke? bo tutaj to juz mozna sobie darowac...

a co do Przasnyskiej - oni dzialaja czasami jak ASO, raczej w czyszczenie turbo sie nie bawia.

kurvy i zlodzieje - nie jedz tam :no::decayed:

siema z rana :hi:

czyli Przesnyska odpada?

a co do diagnostyki na Mineralnej to najpierw zapytałem o logi dynamiczne żeby wogóle sprawdzić co mi się dzieje. bo przecież nie jest powiedziane że to kierownice. widziałem na forum że może być jeszcze pare innych rzeczy.

No to mi gość powiedział że logi to mało i że trzeba zrobić pełną diagnostykę - cokolwiek to znaczy.

kurde ale terminy mają tam straszne. na koniec kwietnia mi powiedzieli. a jak myslicie ile im to moze zająć jak juz auto wstawie?

Opublikowano

no wlasnie chce tam oddac auto :\

moze mi ktos powiedziec gdzie w wawie latwo i tanio sprawdzic szczelnosc dolotu ? - autko nadal nie jedzie :\

następny co od d*py strony się zabiera do roboty :thumbdown:

Opublikowano

z tymi biletami to jest przegięcie. zobaczyli ruch w interesie :thumbdown:

Opublikowano

to lipa, zostaje rower :naughty:

Opublikowano

Bilet kosztuje 2.80 ? Ja pitole myślałem że z dyche

Opublikowano

:hi:

to lipa, zostaje rower :naughty:

albo skuter - 3l/100km

Opublikowano

no wlasnie chce tam oddac auto :\

moze mi ktos powiedziec gdzie w wawie latwo i tanio sprawdzic szczelnosc dolotu ? - autko nadal nie jedzie :\

następny co od d*py strony się zabiera do roboty :thumbdown:

Buba temat to jest od spotu jak sie ze mna przejechales...

Sprawdzilem DV ale to nie on.. nie mam pomyslu co i jak i dodatkowo nie mam wiedzy co gdzie porozkrecac :)[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 10:04_________________________________________________

albo skuter - 3l/100km

potwierdzam na miasto za***ista sprawa ale wychodzi drozej niz ztm

Opublikowano
http://www.bonjourmadame.fr/ :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

http://www.bonjourmadame.fr/ :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

i jest dostępna .apk na Androida :naughty:

Opublikowano

skuter to giejnia :tongue4:

Opublikowano

http://www.bonjourmadame.fr/ :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:slina:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 10:18_________________________________________________13 marca do mnie przemawia :kox:

Opublikowano

skuter to giejnia :tongue4:

ale w korkach nie stoi, a jak go podkręcisz to nawet niewąsko popier**la... :gwizdanie:

Opublikowano

http://www.bonjourmadame.fr/ :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:slina:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 10:18_________________________________________________13 marca do mnie przemawia :kox:

poziu

ja mam całą listę tych które przemawiają ..... :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.