Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ori puche to ja mam, nawet dwie :decayed:

co robie... musze uszczelnic silnik, bo cieknie gdzies z tylu i spod dekli, zaplony ogarnie mi pewnie Adam, coolery chce wymienic na wieksze, po drodze wydech, a na koncu wystroje.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przejdzie, przejdzie :decayed:

kwestia znalezienia ECU z takim samym numerem, przelutowanie kosci z IMMO, hamowanie, wsadzenie drugiego ECU z softem i znowu :decayed: [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 16:58_________________________________________________Fly w te twoje 280 KM to nie wierze :gwizdanie:

Opublikowano

Poleci ktoś gdzie kupić śruby do kół 18" ? Może ktoś już gdzieś kupował :)

R.TEC W URSUSIE 5-10 pln sztuka

Opublikowano

Fly w te twoje 280 KM to nie wierze :gwizdanie:

jechales? nie :)

Nosb jak jezdzil moim autem, to mowil, ze dziwnie dobrze jedzie (podobnie jak jego po sofcie) jak na serie, wiec czemu nie... :mysli:

jak ogarne auto i bede mial juz sprawny ecu + przeplywke to znowu sie shamuje.

Opublikowano

PILNIE POTRZEBUJE 2SZT 235/45/17 MOZE WAM GDZIES LEZA ? - prosze o Pw w razie czego :notworthy:

Opublikowano

PILNIE POTRZEBUJE 2SZT 235/45/17 MOZE WAM GDZIES LEZA ? - prosze o Pw w razie czego :notworthy:

SZABLEX Jozefow :)

Opublikowano

PILNIE POTRZEBUJE 2SZT 235/45/17 MOZE WAM GDZIES LEZA ? - prosze o Pw w razie czego :notworthy:

u Poźka jakieś się kiedyś turlały :gwizdanie:

Opublikowano

PILNIE POTRZEBUJE 2SZT 235/45/17 MOZE WAM GDZIES LEZA ? - prosze o Pw w razie czego :notworthy:

SZABLEX Jozefow :)

Wiem.. Znam.. Ale nie zdążę jutro tam pojechać - dlatego pytam Was :wink4:

Opublikowano

PILNIE POTRZEBUJE 2SZT 235/45/17 MOZE WAM GDZIES LEZA ? - prosze o Pw w razie czego :notworthy:

SZABLEX Jozefow :)

Wiem.. Znam.. Ale nie zdążę jutro tam pojechać - dlatego pytam Was :wink4:

będę dobrym kolegą i dam ci swoje :good:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 17:54_________________________________________________

Fly w te twoje 280 KM to nie wierze :gwizdanie:

jechales? nie :)

skąd wiesz :gwizdanie: :rolleyes:

Opublikowano

przejdzie, przejdzie :decayed:

kwestia znalezienia ECU z takim samym numerem, przelutowanie kosci z IMMO, hamowanie, wsadzenie drugiego ECU z softem i znowu :decayed:

za dużo jebania

Opublikowano

przejdzie, przejdzie :decayed:

kwestia znalezienia ECU z takim samym numerem, przelutowanie kosci z IMMO, hamowanie, wsadzenie drugiego ECU z softem i znowu :decayed:

za dużo jebania

tak się tylko wydaje, Nosbowi to zajmuje (żeby nie skłamać) jakieś dwie minuty :rolleyes:

Opublikowano

tak się tylko wydaje, Nosbowi to zajmuje (żeby nie skłamać) jakieś dwie minuty :rolleyes:

mi by sie nawet nie chciało dekla z kompa zwalić

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siema ryje :hi:

Opublikowano

Siema ryje :hi:

:hi: EMA!!!

Opublikowano

Siemka :hi:

Opublikowano

:hi:

Podrzućcie mi numer do Nosba na kom. :notworthy:

Opublikowano

Jakbyście nie wiedzieli co robić z wolnym czasem w długi weekend, to polecam :naughty:

How do the gypsies spend their leisure time

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.