Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jakbyście nie wiedzieli co robić z wolnym czasem w długi weekend, to polecam :naughty:

How do the gypsies spend their leisure time

Dobra ściema :polew: :polew: klepie bo po ramieniu :decayed:

Opublikowano

Jakbyście nie wiedzieli co robić z wolnym czasem w długi weekend, to polecam :naughty:

How do the gypsies spend their leisure time

Dobra ściema :polew: :polew: klepie bo po ramieniu :decayed:

ale ten co "padł" w kierunku drzwi to chyba przytomność stracił :polew:

Opublikowano

R.TEC W URSUSIE 5-10 pln sztuka

Dzięki Paweł :hi::good:

Opublikowano
:afro:
Opublikowano

:afro:

:yeah:

Opublikowano

:afro:

:yeah:

yeah beybe :boobs:

Opublikowano

6-8 czerwiec będę w stolicy za pomocą PKP

Chętnie bym odwiedził spot wa-wski

czy we wtorek ktoś byłby w razie co pomocny i zabrał mnie na Waszego spota z okolicy Siennej i/lub Placu Zawiszy and return?

Opublikowano

6-8 czerwiec będę w stolicy za pomocą PKP

Chętnie bym odwiedził spot wa-wski

czy we wtorek ktoś byłby w razie co pomocny i zabrał mnie na Waszego spota z okolicy Siennej i/lub Placu Zawiszy and return?

Pracuję zaraz obok. Żaden problem :wink4::good:

Opublikowano

zimny lech to nie grzech :kox:

6-8 czerwiec będę w stolicy za pomocą PKP

Chętnie bym odwiedził spot wa-wski

czy we wtorek ktoś byłby w razie co pomocny i zabrał mnie na Waszego spota z okolicy Siennej i/lub Placu Zawiszy and return?

Pracuję zaraz obok. Żaden problem :wink4::good:

a ty bywasz na spotach :mysli: facjaty nie kojarze :rolleyes:

Opublikowano

a ty bywasz na spotach :mysli: facjaty nie kojarze :rolleyes:

coś tam mówił, że we wtorek będzie :D

P.S. modziłeś coś z hamulcami Nosfer?

Opublikowano

a ty bywasz na spotach :mysli: facjaty nie kojarze :rolleyes:

coś tam mówił, że we wtorek będzie :D

P.S. modziłeś coś z hamulcami Nosfer?

:)

Wszystko ogarnięte. Jeszcze nie zakładałem, bo jest taka historia, że nikt na świecie nie ma klucza, żeby rozebrać te zaciski do malowania :blink::kox:

3 Maja, gość z Angli wraca z Norwegii i wtedy sprawdzi, czy nie ma takiego klucza, bo coś mu się wydaje, że ma.. :kox:

Jeśli ma - to będę Je jeszcze malował - jak się okaże, że nie ma - to zakładam bez malowania, albo polamuję w domu na blacie metodą "natryskową" :tongue4:

[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 22:05_________________________________________________

6-8 czerwiec będę w stolicy za pomocą PKP

Chętnie bym odwiedził spot wa-wski

czy we wtorek ktoś byłby w razie co pomocny i zabrał mnie na Waszego spota z okolicy Siennej i/lub Placu Zawiszy and return?

Pracuję zaraz obok. Żaden problem :wink4::good:

a ty bywasz na spotach :mysli: facjaty nie kojarze :rolleyes:

Bo nigdy nie wysiadasz z samochodu :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

to co to za heble :blink:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 22:06_________________________________________________ja się boję wysiadać bo przyjeżdżam i wszyscy sobie pisiorki pokazują :tongue4:

Opublikowano

Wszystko ogarnięte. Jeszcze nie zakładałem, bo jest taka historia, że nikt na świecie nie ma klucza, żeby rozebrać te zaciski do malowania :blink::kox:

3 Maja, gość z Angli wraca z Norwegii i wtedy sprawdzi, czy nie ma takiego klucza, bo coś mu się wydaje, że ma.. :kox:

Jeśli ma - to będę Je jeszcze malował - jak się okaże, że nie ma - to zakładam bez malowania, albo polamuję w domu na blacie metodą "natryskową" :tongue4:

Jakby co to za miesiąc mogę przywieźć trochę PROXXON 23640 komplet kluczy 86 elemetów ;)

Opublikowano

Nie da rady :gwizdanie:

Opublikowano
:hi::kawa:
Opublikowano
:hi: czesc pindolce jedne
Opublikowano

czesc pederasto :hi:

Opublikowano

:hi: :hi:

weeeeeeeeeeeeeeekkkkkkkkkkkkkkkeeeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnnndddddddddddddddddd :dance::drinks::beach::guma:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.