Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pany, pytanie:

podobno przy obecnych warunkach drogowych podróż do wsi wroclove zajmuje teraz jakieś skromne 8 godzin i jeszcze cóś tam extra

rzeczywiście jest taki dramat?

wybieram się do jeleniej góry niedługo i na samą myśl :angry: .....

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

do piotrkowa jakies 3 godziny w korku bo jest po jednym pasie w obie strony

Opublikowano

wsi wroclove

Jakiej wsi... teraz jesteś na wsi.

Opublikowano

wsi wroclove

Jakiej wsi... teraz jesteś na wsi.

wiedziałem że się będzie awanturował :decayed:

Opublikowano

pany, pytanie:

podobno przy obecnych warunkach drogowych podróż do wsi wroclove zajmuje teraz jakieś skromne 8 godzin i jeszcze cóś tam extra

rzeczywiście jest taki dramat?

wybieram się do jeleniej góry niedługo i na samą myśl :angry: .....

zapomnij o tej trasie , jestem w trakcie jej rozpierdalania , szukaj objazdu do piotrkowa :good:

Opublikowano

pany, pytanie:

podobno przy obecnych warunkach drogowych podróż do wsi wroclove zajmuje teraz jakieś skromne 8 godzin i jeszcze cóś tam extra

rzeczywiście jest taki dramat?

wybieram się do jeleniej góry niedługo i na samą myśl :angry: .....

zapomnij o tej trasie , jestem w trakcie jej rozpierdalania , szukaj objazdu do piotrkowa :good:

Czyli masz robotę na parę lat patrząc na tempo prac jakie jest przy budowie dróg :decayed:

Opublikowano

właśnie, zapomniałem napisać że to robota moskala :decayed:

Opublikowano

wsi wroclove

Jakiej wsi... teraz jesteś na wsi.

wiedziałem że się będzie awanturował :decayed:

oczywiście :tongue4:

Opublikowano

zapomnij o tej trasie , jestem w trakcie jej rozpierdalania , szukaj objazdu do piotrkowa :good:

Czyli masz robotę na parę lat patrząc na tempo prac jakie jest przy budowie dróg :decayed:

choć mi nie do śmiechu, to się polałem prawie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

właśnie, zapomniałem napisać że to robota moskala :decayed:

Czyli będzie miał swój udział przy żenadzie odnośnie euro. Jak będą z nas się śmiać że nie mamy dróg to podawać namiary na moskala niech dzwonią do niego :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

właśnie, zapomniałem napisać że to robota moskala :decayed:

a skoro tak, to moskal, tea-who-you :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Czyli masz robotę na parę lat patrząc na tempo prac jakie jest przy budowie dróg :decayed:

no ja mam do czerwca przyszłego roku ale nie robie dróg tylko uzbrojenie

Czyli będzie miał swój udział przy żenadzie odnośnie euro. Jak będą z nas się śmiać że nie mamy dróg to podawać namiary na moskala niech dzwonią do niego :polew: :polew: :polew: :polew:

za pieniadze które biore to na moje EURO moze sie nie odbyć - mam to w dópie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 08:29_________________________________________________A jako ciekawostke to wam powiem ze termin oddania odcinka DK8 Mszczonów - Piotrków upływa 3 lub 5 dni przed rozpoczeciem EURO :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

do piotrkowa jakies 3 godziny w korku bo jest po jednym pasie w obie strony

buba

a od piotrkowa, już spoko-loko ?

Opublikowano

właśnie, zapomniałem napisać że to robota moskala :decayed:

Czyli będzie miał swój udział przy żenadzie odnośnie euro. Jak będą z nas się śmiać że nie mamy dróg to podawać namiary na moskala niech dzwonią do niego :polew: :polew: :polew: :polew:

Jak felge skrzywie to tez?? :mysli::decayed:

Dobry :hi: :hi:

Opublikowano

do piotrkowa jakies 3 godziny w korku bo jest po jednym pasie w obie strony

buba

a od piotrkowa, już spoko-loko ?

A skad Buba ma wiedziec jak on mieszka w Bieszczadach ???

Tak jak Ci pisałem szukaj objazdu do Piotrkowa :wink4:

Opublikowano

A jako ciekawostke to wam powiem ze termin oddania odcinka DK8 Mszczonów - Piotrków upływa 3 lub 5 dni przed rozpoczeciem EURO :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

na Bank się nie wyrobią :naughty:

Opublikowano

Jak felge skrzywie to tez?? :mysli::decayed:

JAk bedziesz sie stosował do znaków ograniczajacych predkość do 30km/h to felgi nie skrzywisz :wink4:

na Bank się nie wyrobią :naughty:

no a pamietasz zeby kiedys sie wyrobili ??? :gwizdanie:

Opublikowano

no a pamietasz zeby kiedys sie wyrobili ??? :gwizdanie:

Przywiozą chińskie rączki i się wrobią. Do tego jeszcze taniej ich to wyniesie....

Opublikowano

do piotrkowa jakies 3 godziny w korku bo jest po jednym pasie w obie strony

buba

a od piotrkowa, już spoko-loko ?

od Piotrkowa to Wiocha-Wiocha-Wiocha... :decayed:

Opublikowano

właśnie, zapomniałem napisać że to robota moskala :decayed:

a skoro tak, to moskal, tea-who-you :decayed: :decayed: :decayed:

yeah bunny :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.