Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale gdzie przecie promenada zamknięta

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

NO TO JEST COŚ DZIŚ CZY NIE?

ma ktoś z was na płycie działającą Etke?

Opublikowano

dzisiaj PIXI stawia wiec musi coś być :decayed:

Opublikowano

(...) ma ktoś z was na płycie działającą Etke?

Ma. A przyjedziesz po odbiór z prostownikiem :?: :przebiegly::decayed:

Opublikowano

kurfa.. a ja ostatnie 2,5 dnia spędziłem w Legionowie i okolicach... a ty mi tu taki zonk jak ja na drugim końcu mazowieckiego jestem

a Parking dzisiaj otwarty będzie w Promenadzie?

Opublikowano

przecież są chłopaki z legionowa to napisz do nich [br]Dopisany: 03 Maj 2011, 14:48_________________________________________________troche zimno na promke :gwizdanie:

Opublikowano

ma ktoś z was na płycie działającą Etke?

Na pw poszło info odnośnie FTP i namiarów na etkę. Miłego holowania.

Opublikowano

no właśnie zimno... kurfa.. właśnie się ubrałem i miałem zejść do auta aby podstawić lewarek i po patrzec na różne ustawienia wysokości zawiasu od ziemi... typu przód/tył...zeby wkońcu coś ustalić...wszystko od -40 do -65mm...

64,0/64,0

64,0/63,5

63,5/63,5

63,5/63,0

63,0/63,0

63,0/62,5

i co?? i "uj" deszcz zaczął kropić i wypiz*ówek jak diabli się zrobił

p.s. ma ktoś z was wolny dystans jakiś do przymiarki na spocie? 12,15mm?

Opublikowano

no to gdzie sie widzimy ??

[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 15:14_________________________________________________promenada nieczynna

Opublikowano

pod wola parkiem jest część otwarta któej nie zamykają nigdy...

Opublikowano

tak i co na tym wypiździejewiu bede stał o nie nie :D

moze do kina pójdziemy :D

Opublikowano

Nic na siłę. Za tydzien normalnie w Promce się spotkajmy przy znacznie przyjemniejszej aurze.

Poza tym akurat będę miał już wszystko zrobione w TT :)

Opublikowano

wszystko wypolerowane :decayed:

Opublikowano

no dobra to mozę poczekam...

choć nie wiem... bo chyba opindole to b7 i kupie VW Karmanna Ghia :polew:

Opublikowano

Może i trąca ale nie ma tylu wieśniaków co u Was na Wiejskiej.... z resztą i tak Wawa to największa wieś w PL

Gadasz jak ktos , kto urodził sie c**j wie gdzie , najlepsze lata spedził w wawie , potem musiał przeprowadzić sie na dolny śląsk a teraz mu zal doope ściska ze nie moze być z kolegami :)

moze na wiejskiej jest duzo wiesniaków ale pamietaj ze 99% jest spoza wawy :wink4: ogarnij sie troche :decayed:

Opublikowano

Nic na siłę. Za tydzien normalnie w Promce się spotkajmy przy znacznie przyjemniejszej aurze.

Poza tym akurat będę miał już wszystko zrobione w TT :)

a co robisz ? :mysli:

Opublikowano

:hi:

Ktoś się orientuje jak tam ścieżka Warszawa - Terespol...?

Jutro będę musiał tamtędy polecieć niestety na pogrzeb... :(

Opublikowano

Może i trąca ale nie ma tylu wieśniaków co u Was na Wiejskiej.... z resztą i tak Wawa to największa wieś w PL

moze na wiejskiej jest duzo wiesniaków ale pamietaj ze 99% jest spoza wawy :wink4: ogarnij sie troche :decayed:

99.9% :wink4:

Opublikowano

Może i trąca ale nie ma tylu wieśniaków co u Was na Wiejskiej.... z resztą i tak Wawa to największa wieś w PL

moze na wiejskiej jest duzo wiesniaków ale pamietaj ze 99% jest spoza wawy :wink4: ogarnij sie troche :decayed:

99.9% :wink4:

przepraszam :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.