Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może i trąca ale nie ma tylu wieśniaków co u Was na Wiejskiej.... z resztą i tak Wawa to największa wieś w PL

moze na wiejskiej jest duzo wiesniaków ale pamietaj ze 99% jest spoza wawy :wink4: ogarnij sie troche :decayed:

99.9% :wink4:

przepraszam :decayed:

a co ty taki pokorny jak baranek...? :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Może i trąca ale nie ma tylu wieśniaków co u Was na Wiejskiej.... z resztą i tak Wawa to największa wieś w PL

Gadasz jak ktos , kto urodził sie c**j wie gdzie , najlepsze lata spedził w wawie , potem musiał przeprowadzić sie na dolny śląsk a teraz mu zal doope ściska ze nie moze być z kolegami :)

moze na wiejskiej jest duzo wiesniaków ale pamietaj ze 99% jest spoza wawy :wink4: ogarnij sie troche :decayed:

Najlepsze lata mam spędzone nie w wawie :decayed:

Nie musiałem się przeprowadzać a chciałem........ mało wiesz... kraczesz jak wrony :cool1:

Opublikowano

Nic na siłę. Za tydzien normalnie w Promce się spotkajmy przy znacznie przyjemniejszej aurze.

Poza tym akurat będę miał już wszystko zrobione w TT :)

a co robisz ? :mysli:

Kończę montować bodykit TTS i modyfikacje wydechu.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=196452.msg2374133#msg2374133

Opublikowano

śnieg w wawie ??????

no ja pieeeerdoooole

face.png

Opublikowano

229250_1557623160991_1847624353_1014419_7939616_n.jpg

Niech no ja dorwę tylko jakiego ekologa pieprzącego o efekcie cieplarnianym :angry:

Opublikowano

229250_1557623160991_1847624353_1014419_7939616_n.jpg

Niech no ja dorwę tylko jakiego ekologa pieprzącego o efekcie cieplarnianym :angry:

:good: :good: :good:

Opublikowano

śnieg w wawie ??????

no ja pieeeerdoooole

Jeden taki pisał że jak śnieg w maju pada to trąca chójem :polew: :polew: Nie wiedział, że u niego też będzie trącało...... :polew: :polew:

Opublikowano

śnieg w wawie ??????

Q! :naughty:

:polew:

Opublikowano

:hi:

Ktoś się orientuje jak tam ścieżka Warszawa - Terespol...?

Jutro będę musiał tamtędy polecieć niestety na pogrzeb... :(

do siedlec w ch... wysepek. od siedlec już pogonisz.

uważaj na srebrne octavie sporo ich na trasie

Opublikowano

serdecznie mam dość tych pacanów z ligi hiszpańskiej ze szczególnym uwzględnieniem gran derbi :thumbdown:

dobrze że to już koniec tej wzajemnej błazenady

Opublikowano

:hi:

Ktoś się orientuje jak tam ścieżka Warszawa - Terespol...?

Jutro będę musiał tamtędy polecieć niestety na pogrzeb... :(

do siedlec w ch... wysepek. od siedlec już pogonisz.

uważaj na srebrne octavie sporo ich na trasie

:hi: Dzieki :hi:

Opublikowano

dziewczynki spać :sexinbed:

Opublikowano

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Najlepsze lata mam spędzone nie w wawie :decayed:

Nie musiałem się przeprowadzać a chciałem........ mało wiesz... kraczesz jak wrony :cool1:

nie kracze , to wszystko na podstawie wełasnych obserwacji :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jeden taki pisał że jak śnieg w maju pada to trąca chójem :polew: :polew: Nie wiedział, że u niego też będzie trącało...... :polew: :polew:

po raz piecsettysieczny mówie ci ze nie mieszkam wawie :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: siema
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

Siema ssaki leśne :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.