Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: pany znacie kogoś kto potrafi zmienić wsad w liczniku? Nie chce zapierd* do Kielc znów

Napisz do Adamooo , spokojnie ogarnie.

Opublikowano

W ZWIĄZKU Z TYM GRYYLL PRZEKŁADAMY NA INNY TERMIN :kwasny::disgust: :disgust: :disgust:

:dance: :dance: :dance: :dance:

Opublikowano

Co za czasy , czarny przyjeżdża do PL , a ja mam sie na wódkę spóźnić przez zamknięte ulice , k**wa

Opublikowano

moj kumpel mial dzis leciec do Madrytu na urlop... i nie polecial :decayed:

Opublikowano

Dobra siusiaki we wtorek was nawiedze :decayed::naughty:

Pisze zeby nie bylo ..bo ostatnio mi jeden klocek zarzuc, ze informuje w ostatniej chwili :P

Opublikowano

Dobra siusiaki we wtorek was nawiedze :decayed::naughty:

Pisze zeby nie bylo ..bo ostatnio mi jeden klocek zarzuc, ze informuje w ostatniej chwili :P

No i że niby co będzie ? Jakieś święto ? :naughty:

Opublikowano

Dobra siusiaki we wtorek was nawiedze :decayed::naughty:

Pisze zeby nie bylo ..bo ostatnio mi jeden klocek zarzuc, ze informuje w ostatniej chwili :P

No i że niby co będzie ? Jakieś święto ? :naughty:

Nie po prostu fajnie bylo by wasze fejsy zobaczyc. Aaaaa ty wez mi puche ;)

Opublikowano

siema , wiecie może gdzie w wawie lub okolociach mogę zakupić lewy błotnik przód do b6 ;D jakiś autozłom czy coś ??? ja się słabo orientuje a na allegro nie chce zamawiać bo jak mi przyslą to bedzie gorszy od obecnego :no: byłbym wdzięczny za pomoc :notworthy:

Opublikowano

ryży namieszał, finału nie budjet :decayed:

a8c894d27bb3d950cb569ca5be93b246,10,1.jpg

Opublikowano

Dobra siusiaki we wtorek was nawiedze :decayed::naughty:

Pisze zeby nie bylo ..bo ostatnio mi jeden klocek zarzuc, ze informuje w ostatniej chwili :P

ja oficjalne zaproszenie poproszę :tongue4:

Opublikowano

siema , wiecie może gdzie w wawie lub okolociach mogę zakupić lewy błotnik przód do b6 ;D jakiś autozłom czy coś ??? ja się słabo orientuje a na allegro nie chce zamawiać bo jak mi przyslą to bedzie gorszy od obecnego :no: byłbym wdzięczny za pomoc :notworthy:

Napewno jest szrocik przy wyjeździe na Mińsk Maz/Siedlce przed McDonaldem, przed skrzyżowaniem.

Opublikowano

a w stolicy ??? jakiś na strażackiej czy jakoś tak :mysli:

Opublikowano

Co za czasy , czarny przyjeżdża do PL , a ja mam sie na wódkę spóźnić przez zamknięte ulice , ku***

Tak nie może być :thumbdown:

Opublikowano

Dobra siusiaki we wtorek was nawiedze :decayed::naughty:

Pisze zeby nie bylo ..bo ostatnio mi jeden klocek zarzuc, ze informuje w ostatniej chwili :P

kórwa przyjechałbym ale nie wjade do Promki :kwasny:

a w stolicy ??? jakiś na strażackiej czy jakoś tak :mysli:

na strazackiej jest duży szrot :good:

Opublikowano

a w stolicy ??? jakiś na strażackiej czy jakoś tak :mysli:

Ze strażackiej do tego, o którym piszę masz już rzut beretem.

Opublikowano

Dobra siusiaki we wtorek was nawiedze :decayed::naughty:

Pisze zeby nie bylo ..bo ostatnio mi jeden klocek zarzuc, ze informuje w ostatniej chwili :P

kórwa przyjechałbym ale nie wjade do Promki :kwasny:

:D

i na chooy Wam te gleby... :cool1:

Opublikowano

Dobra siusiaki we wtorek was nawiedze :decayed::naughty:

Pisze zeby nie bylo ..bo ostatnio mi jeden klocek zarzuc, ze informuje w ostatniej chwili :P

kórwa przyjechałbym ale nie wjade do Promki :kwasny:

:D

i na chooy Wam te gleby... :cool1:

Pewnie po to żeby pod remizę w sobotę wieczorem zawitać :polew: :polew: :polew:

To jaki masz prześwit, że nie dasz rady ?? :blink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.