Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Góral ale jesteś pewny? nie moge sie doszukac bo chyba pod belka jest schowany

głowy nie dam, jak chcesz spawać to mam spoiwo abs/pc na stanie mogę ci dać kawałek zobaczysz czy się będzie trzymać :good:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co się stało,że żaden patafian do tej pory ze łba czapki nie zerwał, ani się nie zrzygał?

Opublikowano

Góral ale jesteś pewny? nie moge sie doszukac bo chyba pod belka jest schowany

głowy nie dam, jak chcesz spawać to mam spoiwo abs/pc na stanie mogę ci dać kawałek zobaczysz czy się będzie trzymać :good:

własnie z tym zderzakiem to jakaś lipa jest, bo kiedyś go kleiłem i ni c**ja nie chciało łapać żadnym drutem. musiałem odcinać paski od spodu i dopiero łapało...

Opublikowano

Góral ale jesteś pewny? nie moge sie doszukac bo chyba pod belka jest schowany

głowy nie dam, jak chcesz spawać to mam spoiwo abs/pc na stanie mogę ci dać kawałek zobaczysz czy się będzie trzymać :good:

własnie z tym zderzakiem to jakaś lipa jest, bo kiedyś go kleiłem i ni ch*** nie chciało łapać żadnym drutem. musiałem odcinać paski od spodu i dopiero łapało...

nie dziaduj... zwiąż drutem!

Opublikowano

Góral ale jesteś pewny? nie moge sie doszukac bo chyba pod belka jest schowany

głowy nie dam, jak chcesz spawać to mam spoiwo abs/pc na stanie mogę ci dać kawałek zobaczysz czy się będzie trzymać :good:

własnie z tym zderzakiem to jakaś lipa jest, bo kiedyś go kleiłem i ni ch*** nie chciało łapać żadnym drutem. musiałem odcinać paski od spodu i dopiero łapało...

nie dziaduj... zwiąż drutem!

hmmm.... :mysli:

:kox:

Opublikowano

:hi:

Dziś wybieram się na spota takze kto ma romans do mnie to zapraszam.

Opublikowano

:hi:

Dziś wybieram się na spota takze kto ma romans do mnie to zapraszam.

bedziesz w wawie?? :przebiegly:

Opublikowano

:hi:

Dziś wybieram się na spota takze kto ma romans do mnie to zapraszam.

:mysli: :mysli: :mysli:

:hi:

Opublikowano

:hi:

Dziś wybieram się na spota takze kto ma romans do mnie to zapraszam.

ja mam kiere do obszycia - weź igłe i nici

Opublikowano

:hi:

Ruszamy z nową ofertą X Ogólnopolskiego Zlotu Letniego

Zapraszamy :good:

info w wątku zlotowym :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=202077.0

Opublikowano

[

własnie z tym zderzakiem to jakaś lipa jest, bo kiedyś go kleiłem i ni ch*** nie chciało łapać żadnym drutem. musiałem odcinać paski od spodu i dopiero łapało...

no możesz wziąć sobie to spoiwo i przetestować przygrzać gorącym powietrzem i zobaczysz

Opublikowano

:hi:

Dziś wybieram się na spota takze kto ma romans do mnie to zapraszam.

bedziesz w wawie?? :przebiegly:

Taa[br]Dopisany: Czerwiec 21, 2011, 10:26:59 _________________________________________________

:hi:

Dziś wybieram się na spota takze kto ma romans do mnie to zapraszam.

ja mam kiere do obszycia - weź igłe i nici

A klej?

Opublikowano

Adamowi ślina wystarczy :decayed:

Opublikowano

Panowie,

może ma ktoś na zbyciu 2 dobre sztuki 225/40/18?

Pilnie potrzebne.

Opublikowano

pany,

z kim gadać, żeby operację przeprowadzić na organizmie ??? :cool1:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=209126.msg2470643#msg2470643 :mysli:

ze tak spytam : po kiego chója Ci to ????

A po co Ci gwint, decha poliftowa itd.?

Pokazać się trzeba :decayed:

Opublikowano

Pokazać się trzeba :decayed:

zeby mu halo na zmiane mrugały ?? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

pany,

z kim gadać, żeby operację przeprowadzić na organizmie ??? :cool1:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=209126.msg2470643#msg2470643 :mysli:

ze tak spytam : po kiego chója Ci to ????

bo to wg mnie po prostu fajna sprawa :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.