Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przycieli właściciele osrodka a na makavelim sie skupiło bo jest organizerem , proste jak jebanie

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie ma sie co dziwić , jak większość chce 3 dni z żarciem i atrakcjami za 200 zł , nie rozumiem czemu nie można ustalić standardu , np Piła , atrakcje takie i takie , koszt 500 zł weekend , nie stać kogoś kto jeździ Audi na 500 zł raz na pół roku ? Więc powinien jeździć Dacią Logan , a nie lansuje się w Audi . Ja rozumiem że zloty są dla ludzi , ale ku*** bez przesady .

Opublikowano

Nie ma sie co dziwić , jak większość chce 3 dni z żarciem i atrakcjami za 200 zł , nie rozumiem czemu nie można ustalić standardu , np Piła , atrakcje takie i takie , koszt 500 zł weekend , nie stać kogoś kto jeździ Audi na 500 zł raz na pół roku ? Więc powinien jeździć Dacią Logan , a nie lansuje się w Audi . Ja rozumiem że zloty są dla ludzi , ale ku*** bez przesady .

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

a nie lansuje się w Audi

w B5 przed liftem to lans jak choy :decayed:

przycieli właściciele osrodka a na makavelim sie skupiło bo jest organizerem , proste jak jebanie

niestety są ludzie, kuurwy i eunuchy. Ja to bym się chyba zapienił ze złości jakby mi pokazali przyczepę kempingową :evil:

Tobie to się wybitnie nudzi w robocie :D

Opublikowano

przycieli właściciele osrodka a na makavelim sie skupiło bo jest organizerem , proste jak jebanie

Nie do końca jest tak, jak piszesz.

Opublikowano

a nie lansuje się w Audi

w B5 przed liftem to lans jak choy :decayed:

:polew:

Opublikowano

:siema: laski .... co tu się dzieje :mysli:

Kto na spota się wybiera :naughty:

Opublikowano

Kto na spota się wybiera :naughty:

Jak nie będzie przyczepy "kempingowej" na spocie to nie chuuuuja nie jadę :decayed:

Opublikowano

Kto na spota się wybiera :naughty:

Jak nie będzie przyczepy "kempingowej" na spocie to nie chuuuuja nie jadę :decayed:

Ja mam "ory - chak"

Wystarczy?

Opublikowano

Kto na spota się wybiera :naughty:

Jak nie będzie przyczepy "kempingowej" na spocie to nie chuuuuja nie jadę :decayed:

:polew: :polew: :polew:

AndyN dawaj do mnie na ochotę widziałem przyczepę na parkingu :kox:

Opublikowano

Kto na spota się wybiera :naughty:

Jak nie będzie przyczepy "kempingowej" na spocie to nie chuuuuja nie jadę :decayed:

:polew: :polew: :polew:

AndyN dawaj do mnie na ochotę widziałem przyczepę na parkingu :kox:

DAWAJ ADRES, BĘDĘ!!

No Poziek, i co teraz?!

:naughty::decayed:

P.S. Trzeba będzie większy rozpęd wziąć by "na wysokość" zmieściła się we wjeździe na ten parking .... :naughty: :naughty:

Opublikowano

Kto na spota się wybiera :naughty:

Jak nie będzie przyczepy "kempingowej" na spocie to nie chuuuuja nie jadę :decayed:

:polew: :polew: :polew:

AndyN dawaj do mnie na ochotę widziałem przyczepę na parkingu :kox:

DAWAJ ADRES, BĘDĘ!!

No Poziek, i co teraz?!

:naughty::decayed:

cię poziu za worka złapali :decayed:

Opublikowano

cię poziu za worka złapali :decayed:

znaleźli ?? :decayed::polew:

Opublikowano

Chyba masz rację Kamyk

Jakoś przestał się odzywać ... :naughty::przebiegly:

Opublikowano

W takim razie będę :decayed:

AndyN zabierz ten drugi moduł BT co to go do siebie montowałeś do pary. Zamontujemy w przyczepie :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

W takim razie będę :decayed:

Pixi, organizuj kemping :decayed:

AndyN zabierz ten drugi moduł BT co to go do siebie montowałeś do pary. Zamontujemy w przyczepie :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Nie rusza mnie to, uodporniłem się :naughty:

Opublikowano

Andy tfardzielu ... :wink4:

Opublikowano

przycieli właściciele osrodka a na makavelim sie skupiło bo jest organizerem , proste jak jebanie

Nie do końca jest tak, jak piszesz.

no to lipa...

Opublikowano

Panowie, jak wygląda teraz trasa na Katowice?

Dużo rozkopów i stania do Piotrkowa jest?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.